Thashethemet sugjerojnë se amvisat e vërteta të Atlantës do të rifillojnë pas suksesit të RHONY

Klea

Thashethemet sugjerojnë se amvisat e vërteta të Atlantës do të rifillojnë pas suksesit të RHONY

E shihni çfarë ndodh kur hiqni qafe yllin e serialit? Ai shkon shpejt në kullues.

Love B Scott raporton se Amvisat e vërteta të Atlantës po merr trajtimin RHONY. Po. Burimet po i shpërndajnë detajet, dhe i gjithë kasti supozohet se do të marrë këpucën.

Edhe pse shumë e prisnin këtë lajm pas pritjes negative të sezonit të kaluar, dëgjimi i tij thjesht godet ndryshe. Megjithatë, duket si lëvizja e duhur, duke pasur parasysh se produksioni nuk mund të bashkojë një kastë solide dhe kanë kaluar tre sezone që nga shkarkimi i NeNe Leakes.

Me sa duket, rrjeti dhe kompania e prodhimit vendosën të fillonin nga e para në një moment gjatë ribashkimit të Sezonit 15. Duhet të ketë qenë e dhimbshme për t’u prodhuar pasi është vetëm dy pjesë këtë vit.

Po, vazhdo dhe mbylle atë, Bravo, sepse ky është vetëm një turp.

Çfarë ndodhi me RHOA?

Kjo thumbon, të jem i sinqertë. Real Housewives of Atlanta ka qenë gjithmonë ajo vajza e Bravo. Në një moment, ata ishin shfaqja më e vlerësuar e rrjetit për shumë vite. Dhe edhe sot, ajo mban rekorde për disa nga episodet më të vlerësuara që rrjeti ka parë ndonjëherë. Dhe kjo është PA një skandal (hej, Vanderpump Rules).

Por realiteti është se pa NeNe, Phaedra Parks dhe Porsha Williams, kjo shfaqje nuk funksionon. Ata po i detyrojnë mbajtësit dhe miqtë e pjeshkës që nuk kanë kuptim në fyt. Dhe ata nuk janë as të sinqertë. Vetëm shikoni performancën e Courtney Rhodes gjatë pesë minutave të fundit të finales së sezonit. E rreme dhe e pakëndshme.

Sipas raportimeve, prodhimi i ka mbajtur veshët në rrugë këtë sezon të RHOA. Ata janë të vetëdijshëm se shfaqja e tyre është në rrënim dhe ka nevojë serioze për rifillim. Nëse thashethemet janë të vërteta dhe ato do të lirohen, jam shumë i emocionuar të shoh se çfarë do të presë për gjashtëshen tonë pasi të jenë liruar të gjithë nga kontratat.

Ndërkohë, akordoni për ribashkimin RHOA që transmetohet të dielën në Bravo në orën 8/7c.