Thashethemet: Shannon Beador 'Kurrët' për Alexis Bellino në Bar Para Arrestimit

Klea

Thashethemet: Shannon Beador ‘Kurrët’ për Alexis Bellino në Bar Para Arrestimit

Shannon Beador’s Skandali i vetëimponuar vazhdon ndërsa detajet që çojnë në BDI-në e saj po dalin në dritë. Ylli i Real Housewives of Orange County u arrestua gjatë fundjavës sepse zgjodhi të drejtonte makinën në gjendje të dehur.

Përveç faktit që ajo mund të kishte vrarë veten, jeta e qenit të saj Archie u vu gjithashtu në rrezik pasi Shan lëvizte me makinë më të ndezur se një fishekzjarr dhe fshiu shtëpinë e dikujt. Ajo është jashtëzakonisht me fat që zgjedhja e saj budallaqe nuk dëmtoi një kalimtar të pafajshëm. Unë mendoj se Uber është shumë i përshtatshëm për një opsion kur truri juaj është gjoja njomur me vodka. Tani mësojmë për veprimet e supozuara të çuditshme të Shannon përpara se BDI të dëgjonte rreth Bravoverse.

Bëhet fjalë për Alexis…

Sipas TMZ, Shannon doli për të pirë pije, por pijet e kishin atë. Burimet thonë se Shan ishte në një bar dhe me sa duket ankohej për alumin e RHOC Alexis Bellino.

Një burim i brendshëm tha se Shannon dhe partneri i biznesit Steve Muller ishin në një vend të quajtur A Restaurant në Newport Beach mbrëmjen e së shtunës së kaluar. Vendndodhja është afërsisht gjysmë milje nga shtëpia ku ajo u përplas.

Dëshmitarët thonë se Shannon dukej “e çuditshme” ndërsa ishte në bar, por pijet që ajo po pinte nuk mund të identifikoheshin. Unë mendoj se ajo nuk ishte duke pirë ujë me tre limonë. Burimi konfirmoi se Shannon ishte “e zhurmshme dhe e zhurmshme” gjatë mbrëmjes me krahët e saj “duke u fryrë në ajër”.

Ndërsa çdo shikues RHOC bën me kokë e kemi parë këtë më parë, një nga spiunët tha se Shannon po ankonte për Alexis. Fakti qesharak, Alexis ndodhi në të njëjtën kohë në restorant. Dhe mos mendoni se Alexis që ishte aty e pengoi Shannon-in që të fliste për të me klientët në zonën e saj të përgjithshme.

Përgjigja e hirshme e Alexis

TMZ kontaktoi Alexis për një koment. “Kur unë dhe të dashurat e mia erdhëm për një natë argëtuese së bashku, shumë shpejt u soll në vëmendjen time se Shannon ishte gjithashtu në të njëjtin restorant,” filloi Alexis.

“Unë dhe Shannon nuk kemi bashkëvepruar atë natë. Por më trishton shumë kur mësova se ajo mund të ushqejë ndjenja negative ose pakënaqësi ndaj meje, pasi unë nuk isha i përfshirë në padinë e Jim Bellino-s kundër Shannon-it. Nga një nënë beqare te tjetra, nuk i uroj Shannon-it vetëm më të mirat. E di që ajo po përballet me kohë të vështira përpara”, përfundoi Alexis.

Alexis i referohet një padie që ish-Jim kishte kundër Shannon dhe Tamra Judge.

Pra, duket se Alexis duhet të ketë shkaktuar Shannon në gjendjen e saj “të prekshme” mendore dhe ajo ndoshta filloi të bërtiste në mur dhe këdo rreth saj me një puls. Disa orë më vonë Shannon do të arrestohej për BDI-në.

Real Housewives of Orange County transmetohet të mërkurën në mbrëmje në Bravo në 8/7c.