Thashethemet: Shannon Beador dhe John Janssen kthehen së bashku përpara arrestimit

Klea

Thashethemet: Shannon Beador dhe John Janssen kthehen së bashku përpara arrestimit

Shannon Beador është bërë vërtet figura tragjike shekspiriane e Real Housewives të Orange County. Kur shikuesit takuan Shannon për herë të parë, ajo kishte të bënte me ish-burrin David Beador dhe… aferën.

Rreth dy vjet pasi Shannon hodhi poshtë Davidin, ajo u takua John Janssen. Shikuesit e RHOC ishin të emocionuar që Shannon më në fund gjeti dikë me cilësi shëlbuese. Me sa duket. Njerëzit filluan të vënë në dyshim motivet e tij pasi ai u nda papritur me të kur xhirimet përfunduan pas një lidhjeje të gjatë.

Që atëherë, ne kemi zbuluar se John dhe Shannon luftojnë – shumë. Ajo gjithashtu nuk shkon mirë me vajzën e tij, gjë që rezultoi në një ndeshje publike së fundmi në një bar. Dhe John mund ose nuk mund ta ketë turpëruar trupin Shannon nëse dëgjoni Emily Simpson. Tani është zbuluar se Shannon dhe John mund të jenë përsëri bashkë, gjë që mund të shpjegojë pse ajo është kaq toksike. Radari ka lugën.

Shannon duhet të heqë alkoolin DHE John

Ylli i RHOC i arrestuar së fundmi mund të jetë rikthyer së bashku me John, dhe mund të mos jetë një gjë e mirë. Duket se është një lidhje e ushqyer me alkool dhe Shannon patjetër duhet të ndahet me njërin ose të dy.

Ndërsa ajo mohoi të ishte pajtuar me John në Watch What Happens Live, burimet thonë se ata “definitivisht po takohen”. Ndoshta sepse xhirimet kishin rifilluar dhe Gjonit i pëlqejnë kamerat.

Ajo padyshim kishte një fundjavë plot ngjarje, duke marrë një BDI në mbrëmjen e së shtunës. Por Shan nuk qëndroi në shtëpi as të premten. John dhe Shannon u bashkuan me Jeff Lewis dhe Taylor Armstrong për një mbrëmje në Nobu. Patronët në vend thanë se John dhe Shannon nuk po thithnin fytyrën, por ishin “të dashur”.

Në podkastin e Jeff-it, Jeff Lewis Has Issues, ai përmendi se të gjithë “kaluan një mbrëmje vërtet të bukur”, por nuk dha asnjë detaj për Shannon dhe John duke u shoqëruar. Miku i Shan-it, Tres Amigas, Vicki Gunvalson dikur e etiketoi John si një “narcisist” – dhe ajo duhet ta dijë.

Supozohet, por nuk konfirmohet se Shannon ishte me John të shtunën kur ajo e dehur u përplas në shtëpinë e dikujt dhe mori një BDI.

Real Housewives of Orange County transmetohet të mërkurën në mbrëmje në Bravo në 8/7c.