Thashethemet: Sai De Silva akuzohet për vjedhje të bashkëshortit

Klea

Thashethemet: Sai De Silva akuzohet për vjedhje të bashkëshortit

Jessel Taank u bë një nga amvisat më të dashura në historinë e Bravo. Shikuesit e Real Housewives të Nju Jorkut u rritën duke e dashuruar qëndrimin e saj. Nuk ndodhi përnjëherë. Fansat e RHONY fillimisht nuk ishin të sigurt për kastin e ri.

Por sa më shumë kohë ekrani kishin, aq më shumë shfaqnin cilësitë e tyre më të mira. Ose, në disa raste, më e keqja e tyre. Sai De Silva u bë shpejt zuzari i serialit, veçanërisht pasi ajo kishte mish viçi me Jessel-in, e shquar e të gjithëve.

Në episodin e së dielës së kaluar, Jessel u përpoq të lidhej dhe t’i kërkonte falje Sait. Por durimi i Sait ishte i pakët, me Jessel-in që u vonua mbi 40 minuta për të kërkuar falje. Përgjigja e saj e zhgënjyer i fërkoi shumë fansa në mënyrën e gabuar. Ishte vetëm çështje kohe përpara se thashethemet të fillonin të përhapeshin për Sain.

Tifozët i japin Xheselit municion kundër Sait

Një TikTok nga Stephanie Tleiji ndau një cicërimë nga @vixenjennie. Tweet shkroi: “Jessel herën tjetër që të shihni Sai, pyesni atë se si e mori burrin nga ish-gruaja e tij dhe u rrëzua ndërsa punonte në lokalin e tij” me një emoji me sy anësor. Tweet-i shtoi: “Megjithatë nuk e dëgjuat këtë nga unë.”

Nuk mund të theksohet sa duhet se kjo është vetëm një thashethem. Aktualisht, nuk ka asnjë bazë për këtë pretendim përveç tweet-it origjinal. Dhe duke parë llogarinë e @vixenjennie në Twitter, tweet-i duket se është fshirë, gjë që tregon. Harrojeni një majë kripë; ju mund të keni nevojë për një mal. Megjithatë, pabaza e pretendimit nuk i ndaloi komentuesit e TikTok të hidheshin në trenin e thashethemeve.

“Oh, unë jam këtu për heqjen e Sai,” tha një përdorues. Një tjetër u shpreh, “Kjo është ajo gjë që na duhet më shumë nga kjo ekskluzivitet.” Fansat e Jessel-it më tej kërkuan të mbronin të preferuarën e tyre, me një shkrim, “Ata nuk e lejojnë Jessel-in të tregojë historinë e saj…” Një fans tjetër u fut për të thënë: “Nëse dikush ka ndonjë thashetheme për Erin [Lichy]të gjithë jemi veshë!”

Real Housewives of New York vazhdon të dielave në 9/8c në Bravo.