Brynn Whitfield

Klea

Thashethemet romantike të “RHONY” të Newbie Brynn Whitfield dhe Southern Charm’s Shep Rose Spark

Thashethemet romantike të “RHONY” të Newbie Brynn Whitfield dhe Southern Charm’s Shep Rose Spark

Ka një romancë të mundshme mes tyre Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut fillestare, Brynn Whitfield, dhe Sharmi jugor veteran, Shep Rose.

Brynn Whitfield

Brynn Whitfield konfirmoi se ajo dhe Trëndafili ishte lidhur përmes Instagramit gjatë një paraqitje të së dielës në Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt.

Mikpritës, Andy Cohen, pyeti Whitfield nëse ajo kishte dëgjuar nga Trëndafili pasi ajo e përshkroi atë si të lezetshëm gjatë një paraqitje të mëparshme në emisionin chat. Ylli i realitetit u përgjigj vetëm, “asnjë koment”.

Brynn Whitfield

Whitfield, 36, konfirmoi se çifti u lidh në internet më pas Cohen, 55, zbuloi se Trëndafili43 vjeç, i tha atij planin e tij për t’i dërguar mesazhe të sapolindurit Bravo.

“Ai është shumë i ëmbël. Ai është shumë i zgjuar. Shumë e ëmbël, po, “tha ajo. “Dhe është e gjitha PG. Bëhet fjalë, për shembull, për filozofinë dhe qentë – lëndët tona të preferuara.”

Brynn Whitfield

Andy Cohen vuri në dukje se Whitfield dhe Trëndafili do të kenë një shans për të testuar ujërat kur të takohen ballë për ballë në nëntor, në BravoCon 2023 në Las Vegas.

Shep Rose

Whitfield fillimisht ngacmoi se ajo kishte një gjë për sharmerin gjatë një paraqitjeje më 16 korrik në WWHL.

“Kam një sekret të vogël: mendoj Shep’s bukur”, zbuloi ajo në atë kohë.

Brynn Whitfield

Andy Cohen u shfaq i pasigurt për një lidhje të mundshme dashurie mes dy yjeve të Bravo, duke nxitur Whitfield për të bërë shaka – “Duhet një angazhim-fob për të njohur një tjetër-fob angazhimi.”

Whitfield pyeti ekzekutivin e Bravo-“Si është ai në jetën reale?”

Brynn Whitfield

Cohen e siguroi atë Trëndafili “është pikërisht ashtu siç shfaqet” në emision.

“Po, më pëlqen ‘Sharmi jugor.“Unë jam nga Indiana, kështu që Midwest dhe poshtë jugut, ne e luajmë atë pis,” Whitfield i tallur.

Trëndafili Lere RHONY Ylli e di se ai e kishte parë komentin e fangirles së saj përmes një komenti nën postimin e emisionit në Instagram të nesërmen.

“Oh, sigurisht që është mirë të dëgjosh. Faleminderit që mendove për mua Brynn. Dua të them që Andi mund të kishte qenë pak më entuziast për shpalljen e saj të guximshme (dhe të saktë). Ndoshta ai di shumë. Kjo përbën një problem”, ka shkruar ai me zemër të lehtë.

Shep Rose

Trëndafili ndarja nga e dashura, Taylor Ann Green, në korrik 2022 pas një lidhje dy vjeçare. Ish-ët u përfol se kishin rindezur romancën e tyre gjatë “Sharmi jugor” sezonin e xhirimeve, në fillim të këtij viti.

Traileri i Sezonit 9 me pjesë të kastit, Olivia Flowersduke informuar bashkë-yll, Austen Kroll, se Taylor kishte fjetur brenda e Rose dhomë, ndërsa pamjet zbuluan ish-të nën mbulesë së bashku.

Austen, i cili kishte një të përfolur me të Taylor para sezonit të xhirimeve, tha Craig Conover gjatë një telefonate -“Shep dhe Taylor goditi.”

Taylor Ann Green

Në nëntor të vitit të kaluar, tifozët u tërhoqën zvarrë Trëndafili në mediat sociale pasi ai pretendoi se kishte më shumë lojë se Pete Davidson dhe Harry Styles.

Trëndafili postoi në Twitter në nëntor 2022 – “Me mend se jam një f**ker i vjetër. Por më duket sikur hyj në një dhomë dhe këta dy djem janë atje duke u dukur kështu, nuk kam asnjë ankth për përpjekjen për të marrë vajzën. Dua të them zero.”

Shep Rose

Ai shtoi: “Unë e di që rezymeja e tyre është mbresëlënëse. Por 🤷🏼‍♂️ Zhvesh personazhin e famshëm për të dytën. Dhe konsiderojeni atë.”

Fansat dhe ndjekësit janë përgjigjur duke e rrahur beqarin Bravo për komentet e tij.

Një fans shkroi: “Vetëm egoja juaj peshon më shumë se 140 kilogramë, që është vetëm 1 nga shumë prej “atributeve” tuaja që i bëjnë këta 2 burra zgjedhjen më të mirë ndaj jush.

Shep Rose

Një përdorues tjetër vuri në dukje – “Më vjen keq Shep, por ju duhet të shqetësoheni absolutisht. Shumica e grave, veçanërisht mosha për të cilën shkoni, do të zgjedhin një nga këta djem. Pothuajse një garanci.”

Një i tretë thirri – “Vetëm duke e hedhur këtë atje … por ndoshta arsyeja që ju keni zero ankth është për shkak të gjithë guximit të lëngshëm që pini?”

Shtëpiake të vërteta të qytetit të Nju Jorkut transmetohet të dielave në orën 21:00 ET në Bravo.

Sharmi jugor Sezoni 9 shfaqet premierë të enjten, 14 shtator në orën 21:00 ET në Bravo.