Thashethemet romantike të Mauricio Umansky dhe Alexandria Wolfe

Klea

Thashethemet romantike të Mauricio Umansky dhe Alexandria Wolfe

Sapo doli lajmi për Kyle Richards dhe Mauricio Umansky problemet martesore, të gjithë pyesnin veten nëse fajin e kishin marrëdhëniet jashtëmartesore. Në muajt në vijim, thashethemet e tilla nuk janë shuar.

Kyle u bë një objektiv i lehtë pasi fansat e Real Housewives of Beverly Hills vunë re tatuazhet dhe unazat e saj që përputheshin me këngëtaren e kantri Morgan Wade. Megjithatë, ndërsa ndarja vazhdoi, Mauricio nuk ishte as i qartë. U ngritën thashetheme në lidhje me Mauricio që pa më shumë se një grua në mes të betejave martesore.

Një nga thashethemet më të dukshme pretendonte se Mauricio po shihte partneren e tij në Dancing with the Stars, Emma Slater. Mo dhe Emma bënë një punë të dobët për të larguar thashethemet, por edhe ashtu siç po ndodhnin, fansat pretenduan se e dallonin Mauricion me një bjonde misterioze. Tani, akuzat janë kthyer drejt ndikuesit Alexandria Wolfe.

A po ndjek Mauricio femra më të reja?

Më 17 dhjetor, Mauricio u pa në Aspen, Kolorado së bashku me Aleksandrinë, raporton Page Six. Ajo që i goditi menjëherë fansat me imazhin ishte zgjedhja e Aleksandrisë për të mbajtur këpucët në dorë, duke pasur parasysh motin e ftohtë. Nga ana tjetër, Mauricio ishte veshur ngrohtë me çizmet e tij dimërore dhe një xhaketë të bukur kafe.

Sigurisht, duke lënë mënjanë këpucët, fotot ndezën edhe thashethemet se të dy mund të jenë të përfshirë në një marrëdhënie romantike. Nëse do të ishte kështu, Mauricio sigurisht që ka treguar interes për femrat rreth 20 vjet më të reja se ai. Mauricio është 53 vjeç ndërsa Alexandria është vetëm 33. Flaka e përfolur e fundit e Mauricios, Emma, ​​është 34 vjeç.

Thashethemet për partnerë të sapogjetur mes Kyle dhe Mauricio nuk po shkojnë askund. Sidomos pasi më shumë foto si kjo hyjnë në sy të publikut. Ndërsa Kyle është mjaftuar në pjatën e saj me pëshpëritje për Morganin, Mauricio duhet t’i ketë duart plot me thashethemet e shumta për gratë e tjera që ai dyshohet se ka parë.

Real Housewives of Beverly Hills Sezoni 13 vazhdon të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.