Thashethemet për takimin e Erika Jayne me djalin e Garcelle Beauvais janë absurde

Klea

Thashethemet për takimin e Erika Jayne me djalin e Garcelle Beauvais janë absurde

Edhe pse të Amvise të vërteta të Beverly Hills ylli është një ikonë seksi për disa, Erika Jayne ka kufijtë e saj. Prej disa sezonesh, disa ndjekës kanë mbajtur frymën teksa prisnin që Erika të rrëshqiste që të mund të hidheshin.

Një llogari fansash, @ownitbabyrinna, ka bërë disa pretendime befasuese për Erika-n që me siguri do të kënaqin disa fansa kritikë të RHOBH. Llogaria pretendon se Erika dhe djali i Garcelle Beauvais, Oliver Saunders, tani janë në lidhje. Me sa duket, në prag të finalizimit të divorcit të tij, Oliver dhe Erika “u panë së bashku në një takim në një restorant në LA”. Shumë fansa dyshuan menjëherë në këto pretendime për Erika dhe Oliverin. Megjithatë, thashethemet se Erika Jayne takohej me djalin e Garcelle Beauvais duket se ka gjetur tërheqje me shikues të tjerë, ndoshta më sylesh.

Sinqerisht, nuk duket se Erika është joshur në ndonjë lidhje maj/dhjetor. Por unë do të shkoj në fund të këtyre thashethemeve ndërsa bota ime rrotullohet rreth Bravo. Dua të them, kush ka kohë në ditët e sotme për të bërë katrahurë të pastër? Erika është një profesioniste në shmangien e titujve të padëshiruar, dhe ashtu siç bën, ajo vallëzoi menjëherë duke adresuar ndonjë nga këto marrëzi.

Ka një kufi moshe

Këngëtarja Pretty Mess ka një tip dhe nuk është 32-vjeçari Oliver Saunders. Amvises 90210 i pëlqen ato të vjetra, të realizuara dhe duke kërkuar zbritjen e tyre AARP. Në maj 2023, Erika u pa në Las Vegas me avokatin 72-vjeçar Jim Wilkes. Erika ka rrëmbyer një tjetër avokate, e cila është e famshme për paditë e shtëpive të të moshuarve në emër të banorëve që u abuzuan.

Më rrëzoi nga karrigia kur mësova se Xhimi ishte gjithashtu një koleg prej kohësh i ish-bashkëshortit të Erikës, Tom Girardi, aq qartë sa ajo ka një model. Sinqerisht, kushdo nën 69-vjeç ndoshta nuk do ta presë atë për stilistin adhurues të diamantit të veshur bionde.

Oliver është sapo beqar

Nuk ka se si Erika do të pranonte sekondat e ngadalta të Rachel Leviss. Gjatë sezonit 10, Rachel u kthye në Las Vegas me Oliver. Lëvizja ishte publike teksa ata u puthën në pistën e kërcimit përpara pjesës tjetër të kastit dhe reagimi ishte i shpejtë. Baristi i qytetit të mëkatit ishte një grumbull i tërë rrëmujë kur u nda me ish-modelen, pasi ai teknikisht ishte ende i martuar.

Tani, Erika është shumë gjëra, por ajo nuk dëshiron një rrëmujë pikërisht në pragun e saj. Oliver tashmë është thirrur nga ish-bashkëshortja e tij për tradhti. Ndonëse ai mohoi se ata ende jetonin nën të njëjtën çati, i gjithë shpjegimi dukej i çuditshëm. Në maj, Oliver u kap duke u marrë me çështjet e mbështetjes së fëmijëve pasi ai u akuzua se kishte borxhe të prapambetura. Nuk ka asnjë mënyrë që Erika të kapej në njëqind metra larg Oliverit dhe dramës së tij.

BFF për jetën

Gjatë sezonit të fundit, Garcelle dhe Erika kanë krijuar një miqësi të bukur. Një episod i kohëve të fundit madje tregoi Erika-n duke mbrojtur ndjenjat e Garcelle-it kur Dorit Kemsley përdori një fjalë shkas. Erika ka qenë në një kërkim për t’u pajtuar me grupin pas disa vitesh të vështira dhe Garcelle ishte një nga ndalesat e saj kryesore gjatë turneut të saj të faljes. Gjatë premierës së sezonit 13 të RHOBH, Garcelle ndau në rrëfimin e saj “Dua të shoh se kush është ajo në të vërtetë. Ndoshta do të habitemi prej saj. Ju merrni atë që jepni.”

Dhe deri më tani, stina ka treguar një lidhje të këndshme që po krijohet mes dy nënave. Përsëri, nuk mendoj se Erika do të zgjidhte të dilte me djalin e Garcelle-it pasi ajo punoi aq shumë për t’i bërë gjërat mirë me Garcelle-n.

Thashethemet Janë Thjesht Thashetheme

Edhe pse Erika dukej se i propozoi Oliver-it për një lidhje tre-palëshe gjatë sezonit 12, kjo nuk do të thotë se ka ndonjë vlefshmëri për thashethemet për lidhjen e tyre. As Erika dhe as Oliver nuk kanë folur në mënyrë aktive për njëri-tjetrin, por banakieri iu përgjigj postimit fillestar duke sqaruar: “Kjo NUK është e vërtetë”. Para se të fshihej Historia e tij në Instagram, ai shkroi: “Unë kam një të dashur. Ajo NUK është në asnjë reality show! Mos besoni gjithçka që shihni në internet! #Periudha.”

Unë sinqerisht besoj se Erika është në të vërtetë shumë e zënë edhe për të provuar të takohet me një burrë me një fëmijë të vogël. Mes rezidencës së saj në Las Vegas, orarit të xhirimeve për Real Housewives të Beverly Hills dhe qëndrimit në krye të marrëdhënieve të saj sociale, ajo thjesht nuk mund të përshtatej në kohën për një lodër djali. Edhe pse ne e duam historinë e Cougar, thjesht nuk ka asnjë mish në këtë përrallë të veçantë.