Thashethemet: Lisa Rinna dhe Kathy Hilton Bury Hatchet në ofertë për kthimin e RHOBH

Klea

Thashethemet: Lisa Rinna dhe Kathy Hilton Bury Hatchet në ofertë për kthimin e RHOBH

Mund të ketë diçka dhe Lisa Rinna mund të përfshihen. Unë do të them një gjë për Amvise të vërteta të Beverly Hills alum, ajo qëndron gati. Kohët e fundit Kathy Hilton zbuloi se Rinna i kishte dërguar asaj disa lule thithëse për t’i dhënë fund grindjes së tyre të keqe. Keti pranoi dhe madje i telefonoi Rinna-s për të biseduar.

Tani që Lisa ka puthur unazën, ajo ende duhet të jetë në anën e mirë të Kyle Richards. Ndërsa Kathy ishte hapi i parë, cili është saktësisht qëllimi përfundimtar? A po përpiqet Rinna të rikthehet në hiret e mira të Kyle në mënyrë që të mund të kthehet në shfaqje? Ajo më mirë të bëjë disa tatuazhe në qafë dhe të fillojë të ngutet, sepse mendjet kërkuese duan ta dinë.

Një rikthim Hilton/Rinna për sezonin 14?

Aktualisht Rinna është në pauzë dhe Kathy nuk u mërzit të shfaqej në sezonin 13 të RHOBH sepse ishte e inatosur me Kyle. Sapo martesa e Kyle (gjoja) filloi të qarkullonte, ajo dhe Kathy u bashkuan sepse Kathy donte që Mauricio Umansky të largohej që kur ai hoqi dorë nga kompania e pasurive të paluajtshme të Rick Hilton.

Sipas National Enquirer, Kathy mund ose nuk mund të kthehet sepse i pëlqen përsëri Kyle dhe Rinna po bën më të mirën për të qenë në epokën e saj të faljes Hilton. Pavarësisht mungesës këtë herë në diell, a duhet të fillojnë fansat të kushtëzohen për Rikthimin e Rinës?

Duket se si Kathy dhe Rinna po luajnë bukur, kështu që ata marrin një ftesë për t’u kthyer në shfaqje. Nuk jam i sigurt se sa mirë do të shkojë kjo për Rinna-n, pasi ajo ka qenë mjaft e zëshme duke thënë se largimi nga RHOBH ishte gjëja më e mirë që i ka ndodhur ndonjëherë.

Kathy ka një goditje më të mirë për të bërë një rikthim, por ajo thotë se topi është në fushën e Kyle. Asgjë si të vendos motrën e saj të vogël mes një guri dhe një vendi të vështirë, dhe Keti nuk është bedel.

A po kërkon Lisa të kthehet?

Një burim i brendshëm tha: “Lisa me të vërtetë i ka munguar – ajo ndihej sikur po i vihej një pushim nga producentët dhe kurrë nuk donte të largohej në radhë të parë.” Një burim tjetër shtoi, “Dhe Kathy është në një pikë ku ajo është e pranueshme të punojë përsëri me Lisa-n, kështu që producentët shohin se kjo mund të jetë një histori e shkëlqyer – duke i bashkuar ata sezonin e ardhshëm për vlerësime të arta!” Epo, sigurisht, Jan.

Përpara se të telefononi 911 për shkak të frymëmarrjes së vështirë, prisni një sekondë. Përfaqësuesi i Rinna-s po thotë se kjo është e gjitha e keqe dhe Lisa nuk ka dëshirë të kthehet në skenën e krimit, me ose pa Kathy. Gjithashtu, mbani në mend, Rinna u bëri thirrje ndjekësve të saj të bojkotojnë BravoCon gjatë llogarisë së realitetit që nuk ka qenë kurrë.

Sezoni 13 i RHOBH aktualisht transmetohet çdo të mërkurë në 8/7c në Bravo.