Lenny Hochstein's Mistress Claims Lisa Hochstein's Aunt Was Antisemitic

Klea

Thashethemet: Lenny Hochstein ndahet me të fejuarën Katharina Mazepa

Real Housewives of Miami është gati të kthehet në gjithë lavdinë e saj. Brenda asaj lavdie do të jetë divorci i gjatë dhe i zgjatur i Lisa Hochstein dhe ish-bashkëshortit, Lenny Hochstein. Gjatë kohës së saj në RHOM, fansat kanë parë që Lisa dhe Lenny të mos shkojnë mirë me vite të tëra derisa Lenny tërhoqi prizën në maj 2022.

Por përpara se Lenny të tërhiqte spinën, ai tërhoqi një zëvendësim. Ai filloi të takohej Katharina Mazepa të njëjtin muaj ai paraqiti kërkesën për divorc duke ndezur spekulime për tradhti. Sidoqoftë, procedurat gjyqësore ishin përpara dhe Lenny u fejua me Katharina në korrik 2023.

Tani jemi këtu në tetor, duke u përgatitur për sezonin e festave, por Lenny mund të jetë duke varur një tabelë vakante në vend të dekorimeve festive. Sipas burimeve të brendshme, ai tashmë ka përfunduar me Lisa 2.0. Me sa duket.

A po e kthen Lenny herët këtë model?

Rrugët kanë zhurmuar për Lenin dhe nusen e ardhshme Katharina. B dhe Amanda në podcast Cocktails and Gossip kanë lugën. Me sa duket. Në diskutimin e ndarjeve të shumta gjatë Bravoverse, emri i Lenny u hoq.

Pritësi tha një shumë të sakta burimi kishte disa detaje rreth gjendjes së Lenny dhe Katharaina, dhe nuk po duket mirë. Ajo tha: “Aktualisht po përpiqem të marr më shumë informacion, por më thanë se ata kanë një marrëdhënie mjaft luftarake”.

“Përfundimisht ata patën një grindje të madhe pas zhvendosjes në shtëpinë nga e cila ai dëboi Lizën dhe fëmijët, rezidenca e Yjeve të Ishullit,” shpjegoi ajo. Po, rezidenca që po jep me qira… Vazhdo.

“Dhe personi tha, jam e sigurt se shumë shpejt do të dalin më shumë,” shtoi ajo. Interesante dhe në kohën e duhur për sezonin e ri! Ndërsa Lisa u dëbua nga shtëpia, ajo aktualisht është e mbështjellë në një apartament të ri të zbukuruar. Plani fillestar ishte që Katharina të transferohej në shtëpinë e Star Island, me sa duket, shtëpia është e listuar me qira në disa vende të pasurive të paluajtshme.

Lenny dhe Katharina kanë qëndruar nën radar, duket. Mendoj se shkëlqimi është konsumuar sepse Lenny nuk po poston më foton e saj në rrjetet sociale çdo ditë tjetër. Gjithashtu interesante të theksohet, pavarësisht marrëdhënies së pakëndshme të Lenny me Lizën, fotot e saj mbeten ende në Instagramin e tij.

Restoranti i fundit i kapur…

Meqenëse Lenny dhe Lisa janë të dy në Miami, ata ndonjëherë zënë hapësirë ​​në të njëjtin vend. Lenny mund të ketë ose jo Katharina në dalje, por ai ishte me të në Prime 112 dhe u përplas me Lizën dhe burrin e saj të ri. Dëshmitarët thanë: “Të dy dukej se ishin të lumtur që ishin atje, por ju mund të ndjeni se kishte tension mes të dyve [couples].”

Dhe kuptoni këtë, të brendshëm thanë gjithashtu se të dy çiftet ishin “ekstra komod me të tjerët e tyre të rëndësishëm” kur dikush nga Team Lenny shikoi Team Lisa. Kjo është kaq budallallëk, këta njerëz janë rritur.

Megjithatë, mos u shqetësoni se Leni nuk ka vend për të fjetur. Në fillim të këtij muaji ai gjoja bleu një shtëpi 2,900 metra katrorë, me katër dhoma gjumi dhe katër banjo buzë detit në 1161 Belle Meade Island Drive. Të dhënat e pronës tregojnë se çmimi i shitjes shkoi në 6.8 milionë dollarë.

Real Housewives of Miami do të kthehet në nëntor 2023 në Bravo.