Thashethemet: Kate Chastain do të zëvendësojë Teddi Mellencamp në Two Ts në një podcast me Tamra Judge

Klea

Thashethemet: Kate Chastain do të zëvendësojë Teddi Mellencamp në Two Ts në një podcast me Tamra Judge

Ua! Nuk e pashë këtë që po vinte. Po pyes veten nëse Vicki Gunvalson dhe ajo e urrejnë Teddi Mellencamp kishte të bënte me këtë.

Që nga dhjetori 2021, Gjyqtari Tamra dhe ndihmësi i saj Teddi kanë derdhur të gjithë çajin e realitetit në podkastin e tyre Two Ts in a Pod. Ata kanë marrë vlerësime të mira dhe madje kanë transmetuar podkastin e tyre nga BravoCon në nëntor 2023, pavarësisht se Teddie u pushua nga Real Housewives of Beverly Hills pas vetëm tre sezonesh. Ajo nuk ishte tamam e preferuara e fansave.

A po i vjen fundi koha e Teddit në dritën e yllit të Real Housewives of Orange County, Tamra? Me sa duket, komediania Heather McDonald filloi një thashetheme në Patreon se Tamra po planifikon të zëvendësojë Tedious në podcast-in e saj me Jessica Chastain. Me siguri ajo nënkuptonte Kate Chastain nga Below Deck, e cila do të ishte shumë më e kualifikuar për këtë punë. Jam i sigurt se Xhesika është e zënë me karrierën e saj të aktrimit.

A do të përshtatej më mirë Kate?

Foto: Bravo

S’kaloi shumë, një bisedë ishte në lëvizje të plotë në Reddit duke diskutuar të mirat dhe të këqijat e Tamra që zëvendësoi Teddin. Disa besojnë se Tamra duket më pak e interesuar për podcast-in sesa ka qenë më parë dhe ndoshta asaj i duhet vetëm pak gjak i freskët. Kate ka një gojë mbi të dhe nuk ka frikë të thotë atë që mendon. Ajo do të sillte pak energji të freskët dhe do të ishte pikërisht ajo që i duhet shfaqjes.

Komentuesit vunë në dukje se vajza e John Mellencamp është e bezdisshme (jam dakord) dhe ajo “do të ankohej shumë për këtë”. Por në përgjithësi, ideja e një bashkëprezantuesi të ri dukej e njohur – gjë që Teddi nuk ishte kurrë. Disa komentues thanë se do të dëgjonin podcast-in nëse Kate ishte në bord. (Shih çfarë bëra atje?)

Kate do të ishte fantastike dhe ndoshta ka kontakte më të gjera në botën e realitetit sesa Teddi ndonjëherë. Kate ishte në sezonin 1 të The Traitors, ku ajo konkurroi me të famshëm nga shumë shfaqje të tjera reale sesa vetëm të sajat. Si kryestjuardesë në Below Deck për gjashtë sezone, Kate ishte anëtari dhe mikja më e besueshme e ekuipazhit të kapitenit Lee Rosbach. Ajo është një ikonë e televizionit të realitetit.

Vicki me siguri kishte një rol në vendim

Foto me mirësjellje të BravoTV.com

Të gjithë e dinë se nuk ka dashuri të humbur mes trajnerit të përgjegjshmërisë dhe BFF Vickit të Tamra. Vicki i kishte ndaluar Teddit të merrte pjesë në shfaqjen Tres Amigas, të titulluar nga Vicki, Tamra dhe Shannon Beador në qershor 2023.

Por gjërat vërtet erdhën në krye në BravoCon kur Andy Cohen u përpoq t’i bënte Vicki-t dhe Teddi-t në Squash That Beef. Me sa duket, Teddi kishte bërë një koment duke pyetur se ku kishte qenë Vicki në 6 janar gjatë kryengritjes. Por ajo nuk kishte mbaruar ende. Teddi njoftoi se arsyeja pse Vicki nuk e pëlqen atë është për shkak të diagnozës së melanomës së Teddit. “E kuptova, ndoshta thjesht u nxite nga dikush që në fakt ka kanceri”, tha Teddi, duke i referuar qartë ish të fejuarit të Vickit, Brooks Ayers, i cili falsifikoi kancerin në RHOC për vëmendje dhe simpati.

Pra, a po e zëvendëson Tamra Teddin për të qetësuar Vickin? Apo është vetëm koha për një ndryshim?

Por prisni një minutë. Nëse Tamra do të zëvendësonte Teddin me Kate, ajo ose do të duhej të ndryshonte emrin e shfaqjes ose Kate do të duhej të ndryshonte emrin e saj. Nuk do të ishte më “Dy Ts”. Ndoshta Kate mund të kalojë “ Kate Chastain.”