Thashethemet: Dorit Kemsley dhe PK 'Living Separate Lives' Pas Split

Klea

Thashethemet: Dorit Kemsley dhe PK ‘Living Separate Lives’ Pas Split

Real Housewives of Beverly Hills u kthyen mbrëmë dhe djali e bëri atë të nxehtë. Zonjat ishin të mbyllura dhe të ngarkuara dhe nuk kishin frikë të tregonin se si ndiheshin vërtet. Jashtë portës, çështjet e martesës janë në qendër dhe në qendër dhe Kyle Richards nuk është vetëm në mjerimin e saj.

Siç rezulton, Dorit Kemsley mund të ketë gjetur historinë e saj. Kishte sugjerime se gjithçka nuk ishte mirë PK Kemsley dhe në fund të premierës zbulojmë se çifti mund të jetë dunzo. In Touch Weekly ka lugën.

Mirë, por ku është Bentley rozë floriri?

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Kjo sigurisht nuk do t’i ndihmojë thashethemet bezdisëse të Dorit dhe Mauricio Umansky. Sipas raportimeve, PK po jeton në stilin e hotelit. Një burim i brendshëm tha: “Ata kanë jetuar jetë të ndara për rreth dy muaj pasi ajo i dha fund.” Mendoj se Dorit e ka pasur me konsum të tepruar të patateve.

Burimi shtoi, “Paulit me sa duket është ‘zemërthyer’.” Dorit mbetet në shtëpinë e tyre, tani për tani, dhe PK po banon diku në Beverly Hills, me shpresë që të marrë ushqimet e tij nga shërbimi në dhomë.

Me sa duket, Dorit dhe PK e mbajtën rënien e marrëdhënies së tyre nën radar, kështu që kjo nuk ndikoi në shfaqje. Kjo duket e çuditshme pasi Dorit ka nevojë absolutisht për diçka nga jeta e saj për të ndikuar në shfaqje… “Ajo u ka thënë njerëzve se nuk e kishte dashuruar atë, por ata ranë dakord ta mbanin sekret për momentin, në mënyrë që të mos ndikojë në shfaqje,” Insajderi i ndarë.

Thashethemet filluan të vërtiteshin për Doritin dhe PK-në vitin e kaluar kur dolën artikuj të verbër duke thënë se një “Shtëpiake e Bregut Perëndimor” kishte një martesë në telashe. Thënë kështu, mund t’i referohej Kyle, Dorit, apo edhe një amvise e Orange County.

Kur u kontaktuan për një deklaratë, Dorit dhe PK u përgjigjën dhe ja ku është e plotë:

“Kemi pasur disa vite sfiduese, të cilat i diskutojmë hapur në sezonin e ardhshëm të RHOBH, ne mbetemi të përkushtuar për t’i zgjidhur këto çështje si një çift i bashkuar për familjen tonë. Nuk jemi ndarë dhe as po planifikojmë ta bëjmë këtë. Përkundrazi, ne jemi të fokusuar në shërimin, bërjen e ndryshimeve dhe bërjen e gjërave që shumë çifte duhet të bëjnë në një moment të martesës së tyre. Do të ishim mirënjohës për mirëkuptimin e të gjithëve. Ne po bëjmë ç’është e mundur për t’u përqendruar në interesat më të mira të familjes sonë, në krahasim me kalimin e kohës duke u përballur me thashethemet dhe thashethemet që nuk janë të vërteta. Dashuria, Dorit dhe PK.”

A ka vdekur vërtet dashuria në Beverly Hills?

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.