Thashethemet dhe Parashikimet e Casting Bachelorette Artë

Klea

Thashethemet dhe Parashikimet e Casting Bachelorette Artë

Pas suksesit të sezonit 1 të The Golden Bachelor, Beqaria e Artë është zyrtarisht në punë. Kur u njoftua spin-off më i ri i Kombit Bachelor, shikuesit filluan të spekulojnë se kush do të jetë kryesuesi i parë. Me fat për ABC, ka një numër femrash që do të ishin një zgjedhje e shkëlqyer. Këtu janë të gjitha parashikimet tona se kush mund të jetë Bachelorette e Artë, si dhe kush është përfolur se do të jetë në garë!

Leslie Fhima

Leslie Fhima ishte nënkampioneja në The Golden Bachelor, gjë që e bën atë një zgjedhje të qartë për kryesimin e The Golden Bachelorette. Gjatë gjithë sezonit, Leslie ndërtoi një marrëdhënie të fortë me Gerry Turner, i cili qartazi e adhuronte atë. Në fund, megjithatë, Gerry zgjodhi t'i propozojë Theresa Nist. Leslie e la sezonin me zemër të thyer, pasi ndihej shumë e mësuar për të mos u zgjedhur.

Ndërsa thirrja e Leslie-t mund të mos ketë qenë për t'u martuar me Gerry-n, ajo mund të jetë shumë mirë duke udhëhequr sezonin e parë të The Golden Bachelorette. Leslie ka personalitetin perfekt për rolin, pasi është e mençur, inteligjente dhe ka një sens të shkëlqyeshëm humori. Në The Golden Bachelor, Leslie ishte një nga zonjat më të gjalla në dhomë. Pas dhimbjes së saj nga Gerry, Leslie me të vërtetë meriton një shans të dytë për të gjetur dashurinë.

Besimi Martin

Një tjetër zgjedhje e mirë për Bachelorette Artë është Faith Martin. Faith u dërgua në shtëpi pas javës së vendlindjes dhe përfundoi The Golden Bachelor në vendin e tretë. Kjo erdhi si një tronditje, pasi Gerry dhe Faith kishin pranuar se e donin njëri-tjetrin gjatë takimit të saj në vendlindje. Faith patjetër hyri në ceremoninë e trëndafilave me vetëbesim dhe ishte e vështirë ta shikoje atë të shkonte në shtëpi pas një zemre kaq të habitshme. Pas gjithçkaje që kaloi, Besimi meriton një shans të dytë!

Ashtu si Leslie, Faith është i rrumbullakosur mirë dhe do të ishte perfekt për kryesimin e The Golden Bachelorette. Faith është një adhuruese e natyrës dhe i pëlqen të kalërojë kuaj në kohën e saj të lirë. Gjatë vendlindjes së saj me Gerry-n, ajo madje zbuloi se me raste shkon me kalin e saj në dyqan ushqimor! Përveçse është një fanse e jashtë, Faith është një këngëtare e talentuar. Faith i këndoi një këngë Gerrit natën e parë, e cila mund ta kishte ndihmuar atë të siguronte përshtypjen e parë të trëndafilit!

Opsione të tjera Golden Bachelorette

Përveç Leslie dhe Faith, ka edhe disa zonja të tjera nga The Golden Bachelor që do të bënin beqare të mahnitshme të Artë. Një nga këto gra do të ishte Sandra Mason, e cila u bë menjëherë e preferuara e fansave për sensin e saj të lig të humorit. Sandra gjithmonë ofronte një këndvështrim interesant për gjërat dhe me siguri do të bënte një drejtim argëtues.

Një tjetër zgjedhje e mirë mund të jetë Susan Noles, e cila doli në top gjashtëshe së bashku me Sandrën. Susan ishte një dritë në çdo dhomë që hynte, e cila nuk dështoi të sillte energji pozitive. Pas kohës së saj në The Golden Bachelor, Susan vazhdoi të drejtonte The Golden Wedding. Susan ishte gjithashtu një pjesë e aleancës ikonike ASKN, e cila solli shumë të qeshura. Do të ishte e mrekullueshme të shihje Susan të ketë një tjetër shans për dashuri në The Golden Bachelorette.

Konkurrentja e fundit për The Golden Bachelorette është kryetarja e ASKN-së, Kathy Swarts. Ndërsa Kathy ishte disi një zuzar në The Golden Bachelor, ajo e përfundoi kohën e saj në shfaqje si hero. Pasi i tha Terezës që ta mbyllte zinxhirin, Kathy e shpengoi veten duke mbyllur fustanin e nusërisë së Theresa-s në një moment qesharak. Kathy gjithashtu organizoi The Golden Wedding, ku personaliteti i saj histerik vazhdoi të shkëlqejë. Unë personalisht do të doja të shihja Kathy-n të kishte sezonin e saj!

A mundet një A-list të udhëheqë Bachelorette Artë?

Bachelorette e Artë ka shumë të ngjarë të jetë një nga femrat e The Golden Bachelor, por nuk mund të jeni kurrë shumë të sigurt kur bëhet fjalë për Kombin Bachelor. Kohët e fundit është përfolur se aktorja Susan Lucci mund të jetë potencialisht në garë. Susan është 77 vjeç dhe së fundmi ka humbur bashkëshortin e saj mbi 50 vjeç. Është shumë e qartë se Susan ka kualifikimet për rolin, por a e dëshiron ajo?

Një tjetër A-lister që kohët e fundit është përfolur për këtë rol është Kathie Lee Gifford. Gjatë një paraqitjeje të fundit në The Today Show, Kathie la të kuptohej se mund të ishte e pakuptimtë për t'u bërë Bachelorette e Artë. Ndërsa asgjë nuk është konfirmuar, është e mundur që ndonjë nga këto gra të zgjidhet si zonja e parë kryesore e The Golden Bachelorette!