Thashethemet: Chris Bassett i RHOP akuzohet se ka pasur lidhje dhe i ka thënë zonjës së supozuar të bëjë abort

Klea

Thashethemet: Chris Bassett i RHOP akuzohet se ka pasur lidhje dhe i ka thënë zonjës së supozuar të bëjë abort

Zot i mirë ky është një MESS. Jashtë portës, më lejoni të them, ky informacion është i pretenduar. Njerëzve u pëlqen të luajnë lojëra budallaqe, dhe për hir të Amvise të vërteta të Potomac ylli Candiace Bassett, shpresoj se të gjithë jemi duke u goditur.

Në rast se ndonjë nga këto rezulton të jetë e vërtetë, fat të mirë Chris Bassett dhe shpresoj që Candiace të mos të gjejë. Në sezonin 7, Chris u akuzua se “shikoi” disa anëtarë të kastit dhe e bëri Gizelle Bryant të pakëndshme. Shumica prej nesh ranë dakord se ishte një përpjekje e çalë për një histori që në fund e lëndoi Candiace dhe dështoi keq.

Përpara sezonit të 8-të, ne kemi Chrisin duke u akuzuar hapur se ka pasur një lidhje dhe ka lënë dikë shtatzënë. E dashura në fjalë pohon gjithashtu se Chris e këshilloi shumë që të ndërpresë shtatzëninë. Le të hyjmë në të.

Tasha K Derdhjet

Këtë javë Tasha K hodhi poshtë detajet mbi një lidhje të dyshuar që Chris fshihej pas shpinës së Candiace. Është shumë, kështu që shkoni përpara dhe uluni.

Më 11 tetor, Tasha K bëri një postim në Twitter duke thënë se pjesa anësore e pretenduar e Chris-it i dërgoi asaj foto lakuriq të Chris dhe dokumentet e supozuara për një abort:

“Vetëm në tavolinën time! Burri i #RHOP’s #CandiceDillard’s #ChrisBasset e supozuar se zonja prej 6 muajsh sapo më dërgoi foto nudo të asaj që duket të jetë burri i #CandiceDillard dhe dokumentet e abortit për zonjën!”

Aty vazhdoi, “Sipas zonjës, aborti është bërë javë më parë! Ne do të publikojmë regjistrimin me mua dhe zonjën sonte në orën 19:30 në http://TashaKLive.com | Zonja e supozuar është Heart Broken dhe ishte nën ndikim kur folëm për orë të tëra sot përmes FaceTime dhe Instagram!”

Pra, aty kemi zonjën, abortin dhe dokumentet. Të nesërmen, Tasha postoi … thirrjen. Tasha K foli me viktimën e ardhshme të mendimeve të liga të Candiace përmes rrjeteve sociale.

Në thelb, kjo grua Ayanna Williams po zbulon detajet e supozuara se si ajo dhe Chris gjoja po lidheshin duke rezultuar në pabesi dhe… një vizitë në një klinikë. Ayanna tha se romanca e saj e supozuar me Chris filloi kur ajo i dërgoi atij një emoji fytyre me sy dhe tha gjithashtu se ata “ende po i dërgojnë mesazhe” njëri-tjetrit. Oh Chris, ti i supozuar budalla. Ayanna më tej pretendoi se Chris ia rrëfeu dashurinë e tij pas abortit të supozuar.

Ndërsa Ayanna pretendoi se kishte dokumentacion që vërtetonte abortin e saj, ajo fillimisht refuzoi ta postonte atë në chat, duke thënë: “Nuk mundem”.

Situata”

“Jam shtatzënë nga burri i Candiace. Kjo është një histori krejt tjetër. E dini çfarë po përpiqem të them?” u përgjigj ajo. Ayanna tha gjithashtu se procedura u zhvillua “12 javë më parë”. Chris gjoja e këshilloi Ajanën që ajo të kishte një fëmijë do të ishte një “situatë”, por unë mendoj se Chris mund ta ketë veten tashmë në një “situatë”.

Ayanna tha: “Nëse do ta kisha atë fëmijë, do të kishte qenë një situatë e tërë. Si, si mundem? Ai më tha: ‘Nëse e ke këtë fëmijë, ajo [Candiace] nuk mund të jetë në shfaqje [RHOP], do të ishte një situatë e tërë. Duhet ta heqësh qafe.’ Dhe unë e dëgjova atë. Sepse nuk kisha kohë.”

Ayanna nuk e pëlqen Candy

Dhe ja ku shkojmë me narrativën e zakonshme anësore. “Le të dihet: Ai nuk e do atë. Kjo është affasada e përkulur. Le të jemi fqitje me të vërtetë. Amvise e vertete? Gjithçka që bëni është të gënjeni për historinë tuaj. ti me the [to have] një abort, por ti je ende me të,” vazhdoi Ayanna. Ajo padyshim nuk është e kënaqur që Chris nuk e hodhi Candy, por ajo thotë se ai është një “djalosh i mirë”.

“Nuk do t’ia heq kurrë këtë, por ai është me afcking grua e tmerrshme dhe ai është duke u përpjekur për të fe kënaq atë sepse ajo dëshiron të ketë një histori dhe ajo dëshiron të jetë në këtë shfaqje. A nuk jam mjaftueshëm i mirë? Bëhu me mua”, shtoi Ayanna.

Por prisni, ka më shumë!

Më 12 tetor, Tasha K kishte një përditësim. Ajo postoi: “Dhe The Plot Thickens: Me sa duket sipas #popculture Blogger @bravalita, kjo grua dhe #RHOP #ChrisBasset duket se kanë një lloj historie. Gruaja pretendon se abortoi fëmijën Chris 12 javë gjatë gjithë kohës që #CandiceDillard po kalonte IVF. Rrëshqitni për faturat.. apo tani?”

Detektivët e internetit panë gjithashtu se ku Chris kishte “pëlqyer” fotot e Ayanna në Instagram. Ekzistojnë gjithashtu pamje nga ekrani me disa informacione mjaft të pakëndshme rreth Chris.

Tani, ja çfarë. Tasha K ka pak reputacion në lidhje me informacionin e saj, dhe Cardi B do ta dinte. Pra e gjithë kjo ALPOZOHET derisa të vërtetohet ndryshe.

Sezoni i tetë i Real Housewives of Potomac shfaqet premierë të dielën, më 5 nëntor, në orën 8/7c në Bravo.