Thashetheme: Robyn Dixon largohet nga amvise të vërteta të Potomac

Klea

Thashetheme: Robyn Dixon largohet nga amvise të vërteta të Potomac

Është Amvisat e vërteta të Potomac humbja e një prej banditëve të saj me sy të gjelbër? Thashethemet janë jashtë se Robyn Dixoni cili ka qenë pjesë e kastit që prej fillimit të tij, largohet nga spektakli.

Kjo pason lajmin tronditës se Candiace Dillard Bassett gjithashtu ka dalë nga RHOP. “Ndërsa nis një kapitull të ri pas gjashtë vitesh të jashtëzakonshme me The Real Housewives of Potomac, jam i mbushur me mirënjohje për miqësitë pasuruese, rritjen personale dhe momentet e introspeksionit që kanë përcaktuar këtë udhëtim,” tha Candiace. Grindja e saj me Robyn dhe Gizelle Bryant sigurisht që mund të jetë një faktor në vendimin e saj për paqe.

A ka dalë Robyn nga The Real Housewives of Potomac?

Jasmine BRAND raportoi se Robyn po largohet nga RHOP. Ndërsa Robyn mund të jetë jashtë sezonit të ardhshëm, ajo mund të kthehet për sezone më vonë, ose të paktën të bëjë disa paraqitje në shfaqje. Historia e Robyn në shfaqje është përqendruar gjithmonë rreth dashurisë së saj për Juan Dixon. Çifti u divorcua kur shfaqi debutimin. Dyshja u përballën me vështirësitë financiare dhe skandalet e mashtrimit të Juan.

Në gusht 2022, Robyn dhe Juan u martuan përsëri, me dy djemtë e tyre, Corey dhe Carter, të pranishëm. Sezoni 8 doli të ishte i ashpër për çiftin, pasi ata mohuan thashethemet se Juan tradhtoi përsëri. Dyshohet se Robyn bëri çmos për ta mbajtur atë histori jashtë kamerës. Por ajo më në fund pranoi përpara sezonit 8 se Juan kishte një “komunikim” të pazakonshëm me një grua në mediat sociale.

Ndërsa ishte në shfaqje, Robyn shfaqi gjithashtu anën e saj të orientuar drejt biznesit. Ajo filloi një linjë kapelash të quajtur Embellied. Ajo eksperimentoi me rrokullisje të shtëpive. Robyn ishte gjithashtu një bashkëthemelues i një linje për kujdesin e lëkurës, GLO RX. Ajo madje punoi në hapjen e një ekskluziviteti të një studioje për kujdesin e lëkurës të quajtur GLO30.

Edhe një herë, nuk kemi asnjë konfirmim, por do t'ju mbajmë të përditësuar për këtë histori.

Ribashkimi i Real Housewives of Potomac fillon të dielën, më 31 mars në orën 8/7c në Bravo.