Thashetheme: Larsa Pippen duke u grindur me Julia Lemigova

Klea

Thashetheme: Larsa Pippen duke u grindur me Julia Lemigova

Oh, drama me aksione të larta të BravoCon-it të këtij viti. Kërkimi për fotografi me sa duket ka rezultuar të jetë më intensiv se një ribashkim i Real Housewives of Miami. Larsa Pippen thuhet se është ndezur nga shoku i saj i aktorit, Julia Lemigovasepse ajo kishte guximin t’i kërkonte tërbimit të diskutueshëm dhe shumë më të ri të Larsa-s, Marcus Jordan, t’i bënte disa fotografi gjatë ngjarjes.

Një burim tha se Larsa është e bindur se ky ishte një mision sekret joshjeje i planifikuar nga Julia. Julia është sigurisht e martuar me legjendën e tenisit Martina Navratilova.

TMZ ka të gjitha detajet e asaj që është ndoshta grindjet më absurde të muajit.

Julia i kërkoi Marcusit të bënte disa foto me telefonin e tij

Julia i kërkoi Marcus-it t’i bënte disa foto të saj ndërsa zonjat e Majamit ishin së bashku në BravoCon. Është ndoshta një ngjarje mjaft dërrmuese me shumë ndërrues vendndodhjesh, kështu që nuk do të ishte befasuese nëse Julia thjesht nuk do ta kishte telefonin e saj në dorë gjatë gjithë kohës. Plus, është mjaft standarde që të dashurit/burrat të mbajnë çantat dhe të bëjnë fotografi sipas nevojës, apo jo? Kështu, ajo i kërkoi Marcusit ta ndihmonte të dokumentonte rastin me telefonin e tij.

Një burim i afërt me situatën tha se askush tjetër përreth përveç Larsës nuk mendonte se kërkesa e Julia ishte e çuditshme. Megjithatë, siç e kemi parë që nga sezoni 1 i RHOM e deri në vitin 2011, mungesa e logjikës së Larsa shpesh është një katalizator për rrëmujë.

Burimi shtoi se Larsa dukej xheloze. Ajo duhet të ketë kuptuar se reagimi i saj ishte qesharak për të paktën një moment, sepse ajo kurrë nuk u përball me Julia për këtë. Në vend të kësaj, ajo u drejtua me gojën anëtarëve të tjerë të kastit, duke treguar se Julia po i bënte një kalim Marcus duke i kërkuar që t’i fotografonte në telefonin e TIJ. Vlen të përmendet se fotot thuhej se ishin thjesht foto të pafajshme të Xhulias duke buzëqeshur.

Larsa e ka injoruar Julian që atëherë

Në një lëvizje klasike të rebelimit pasiv-agresiv, Larsa zgjodhi trajtimin e heshtur kur Julia i kërkoi asaj të dërgonte fotot. Kjo ishte kur zonjat e tjera RHOM mbushën Julia me mishin e Larsës.

Sipas burimit, Julia është e sëmurë nga BS e Larsës dhe mendon se xhelozia e saj e ka çuar atë në një tërbim për ta rrëzuar. Kush do ta kishte menduar se një grua që rishikoi të gjithë fytyrën e saj me operacion dhe të pasmet e saj me “squats” do të ndihej ndonjëherë e pasigurt? Epo, pa u marrë me Larsën, Julia i lë më shumë kohë për të shijuar dhitë e saj të shtëpisë!

Real Housewives of Miami vazhdon të mërkurën në 9/8c në Bravo, dhe “Larcus” do të jetë së bashku në sezonin e ardhshëm të The Traitors.