Teresa Giudice zbulon se i ka dërguar mesazh Dina Manzos pas dënimit të ish-burrit të saj!

Klea

Teresa Giudice zbulon se i ka dërguar mesazh Dina Manzos pas dënimit të ish-burrit të saj!

Teresa Giudice zbulon se i ka dërguar mesazh Dina Manzos pas dënimit të ish-burrit të saj!

Gjatë një episodi të fundit të “Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt,” Andy Cohen shtroi pyetjen tek Teresa Giudice në lidhje me ndërveprimin e saj me Dina Manzo pas dënimit të e Dinës ish-burri, Thomas Manzo, javen e shkuar.

Teresa Giudice

Duke konfirmuar shtrirjen, Tereza, 52, zbuloi: “I dërgova mesazhe asaj dhe ajo ia dha zemrën.” Kur u pyet për reagimin e saj të përgjithshëm ndaj lajmit, Giudice thjesht tha: “E dini, drejtësia u vendos”.

Marrëdhënia ndërmjet Tereza dhe Dinagjithashtu 52 vjeç, ka qenë nën mikroskop, me thashetheme që qarkullojnë që nga dalja e tyre e dukshme në 2022.

Dina Manzo

Fillimisht ndezi spekulime kur Manzo anashkaluar Giudice's dasmë me Luis Ruelas dhe më pas unfollow çiftin në Instagram, përçarja e tyre fitoi vëmendje të mëtejshme kur Joe Gorga hapi temën RHONJ vitin e ardhshëm. Joe49 vjeç, ia atribuoi tensionin një marrëveshjeje biznesi mes tyre Luis49, dhe Dave Cantin44, e Dinës bashkëshorti.

Davidi më thirri sepse jam miqësor Davidi,” Joe u zbulua në prill 2023, duke lënë të kuptohet se Ruelas kishte acaruar edhe një marrëdhënie tjetër në te Terezes jeta.

Dina Manzo

Megjithatë, burime pranë situatës hodhën poshtë çdo spekulim për fërkime mes çifteve, duke etiketuar e Gorgës pretendon si “komike” dhe pohon se kishte “zero çështje … fare”. Këtë e sqaroi një tjetër i brendshëm e Dinës Mungesa në dasmën e gushtit 2022 ishte thjesht për shkak të preferencës së saj për të shmangur filmimin.

Përveç kësaj, Dina Manzo ka reaguar ndaj lajmit. Duke marrë për të 52-vjeçarja ka shpërndarë një foto ku shfaqet me gëzim duke ngritur duart drejt qiellit, duke shkaktuar një vërshim mesazhesh mbështetëse nga ndjekësit e saj.

Dina Manzo

“Drita fiton gjithmonë!!!” Bërtiti një mbështetës, për të cilin Dina u përgjigj me një vendosmëri “GJITHMONË”.

Një tjetër admirues lavdëroi e Dinës guxim dhe forcë, duke nxitur një mori emoji-sh mirënjohëse me zemër të kuqe nga personaliteti i realitetit televiziv.

Dina Manzo

Një komentues i tretë reflektoi mbi zbulimin e së vërtetës, duke shkruar: “Ajo që bëhet në errësirë ​​zbulohet në dritë”, së cilës Dina sinjalizoi marrëveshjen e saj me një emoji ylli që shkëlqen.

Në përgjigje të një fansi që shpreh lumturi për drejtësinë e saj të shumëpritur, Dina e përcolli mirënjohjen e saj me një emoji me zemër lejla. Për më tepër, ajo ndau ndjenjat e saj për vendimin duke postuar një citim prekës për të Historia, që pohon rikuperimin e saj të fuqisë dhe energjisë nga ndikimet kulluese.

Dina Manzo

“Unë e kthej fuqinë time tek unë. Unë e kthej energjinë time tek unë. Unë e kthej përsëri magjinë time, “thuhet në citat. “Jam i pastruar dhe i shkëputur nga çdo gjë që mund të më kullojë. Jam i mbrojtur nga çdo energji që nuk më shërben.”

Duke e mbishkrimin e postimit me një të thjeshtë “Dhe është kështu”, Dina theksoi bindjen e saj. Në një tjetër Historia, ajo ripostoi një imazh të Virgjëreshës Mari duke shtrënguar rruaza lutjeje, së bashku me fotot e saj dhe Kantinme të cilin u martua në vitin 2017 dhe vajzën e saj 28-vjeçare, Aleksia.

Dina Manzo

Dinanjë ish RHONJ anëtar i kastit nga 2009 deri në 2010, u kthye shkurtimisht në shfaqje në 2014 përpara se të largohej përsëri.

Me e Thomas Manzo-s dënimi i planifikuar për në 15 tetor, 59-vjeçari përballet me mundësinë e deri në 46 vjet burg dhe një gjobë të madhe për krimet e tij, të cilat përfshijnë konspiracion, falsifikimin e dokumenteve dhe kryerjen e një krimi të dhunshëm në ndihmë të veprimtarisë së shantazhit.