Teresa Giudice zbulon pse u grind me Jeff Lewis

Klea

Teresa Giudice zbulon pse u grind me Jeff Lewis

Epo, prezantuesi Andy Cohen duhet të ketë pasur një shpërthim në speciale për 15 vjetorin e emisionit të tij të bisedave, Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt. Ai ftoi të ftuarit e tij të preferuar, duke përfshirë Sonja Morgan, Jeff Lewisdhe ylli i Real Housewives of New Jersey Teresa Giudice. Dhe Frick dhe Frack, të njohur gjithashtu si ylli i Shtëpisë së Atlantës, Porsha Williams dhe alumi Phaedra Parks, u kthyen gjithashtu.

Jeff i varfër pati probleme në prapaskenë me Terezën dhe drama e tyre u përhap në klub. Dhe ishte e sikletshme kur Teresa kërkoi që Jeff t’i tregonte botës pse i kërkoi falje. Pra, pse Tereza ishte e zemëruar me Xhefin?

Jeff Lewis zgjodhi gruan e gabuar për të qëndruar në RHONJ

Teresa e prishi grindjen e saj me Jeff në podcast-in e saj të ri, Turning the Tables. “Ata e pyetën se kush duhet të shkojë: unë apo personi tjetër në emisionin tim që ka lidhje me mua përmes vëllait tim. Ai”, tha Teresa. “Nuk më pëlqen as ta them emrin e saj.” Natyrisht, Tereza e ka fjalën për kunatën e saj, Melissa Gorga.

RHONJ OG vazhdoi, “Ai m’u përgjigj. Ai tha: “Teresa”. Por tani ai tha më fal, ai e merr atë mbrapsht. Pra, për këtë po më kërkonte falje.” Teresa shtoi, “Ai thotë: ‘Nuk duhej ta kisha thënë këtë.’ Unë thashë, ‘Oh, në rregull. Faleminderit.'”

Teresa Giudice donte që Jeff Lewis të pranonte se ai zgjodhi Melissa Gorga për të qëndruar në RHONJ

Ndërsa Teresa pranoi faljen e tij, ajo gjithashtu donte që ai të pranonte se ai e zgjodhi atë të largohej nga RHONJ në vend të Melisës. “Por unë mendoj se ai u vendos në vend dhe ai me të vërtetë nuk donte ta bënte këtë,” tha Teresa në podkastin e saj. Ajo ndjeu se Jeff nuk e diskutoi atë që ndodhi sepse Melissa do të shfaqej së shpejti në podkastin e tij.

Pasi e turpëroi Xhefin në televizionin kombëtar, Teresa e ftoi atë. Siç bën një. “Ai është vërtet i bukur. Ja kalova mire. Luis [Ruelas] dhe unë të dy fola me të”, tha Tereza. “Ai ishte vërtet i mrekullueshëm për të folur me të. Madje e ftuam në shtëpinë tonë. Ne ishim si: “Nëse jeni ndonjëherë në Jersey, do të doja të gatuaja për ju”. Kështu që ne i thamë atij këtë.” Jam i sigurt që Jeff po pastron orarin e tij tani.

Dhe Teresa ishte gjithashtu e gatshme t’i jepte një shtysë podcast-it të Jeff-it. “I thashë se do të më pëlqente të shkoja në podkastin e tij. Ne mund të promovonim njëri-tjetrin”, tha Teresa. “Do të doja ta bëja këtë. Unë definitivisht nuk mund të flas për shumë gjëra tani, kështu që ndoshta kur të përfundojë sezoni, ne do ta bëjmë atë. Dhe më besoni, unë dua ta bëj”, shtoi ajo.

Amvise të vërteta të Nju Xhersit transmetohet të dielave në mbrëmje në 8/7c në Bravo.