Teresa Giudice

Klea

Teresa Giudice u largua nga shpërthimi i ditëlindjes së Brother’s Joe Gorga!

Teresa Giudice u largua nga shpërthimi i ditëlindjes së Brother’s Joe Gorga!

Teresa Giudice u akullua nga vëllai i saj, Joe Gorga festa e ditëlindjes gjatë fundjavës, sipas një hajduti të Nju Xhersit.

Melissa Gorga

Joe Gorga Bash i ditëlindjes së 43-të, i cili u filmua për Amvise të vërteta të Nju Xhersit, u mbajt në shtëpinë e plazhit Toms River, NJ, me vlerë 2.5 milionë dollarë, të cilën ai e ndan me gruan, Melissa Gorga. Një burim i tha The US Sun këtë Melisa planifikoi një festë me temë italiane dhe hodhi një rrëshqitje ndaj yllit të saj kur ajo u largua Joe’s është jashtë listës së të ftuarve.

Joe Gorga

Një i brendshëm pohoi – “Tereza nuk ishte i ftuar në Joe’s feste ditelindje.”

Tifozët e dinë këtë Tereza dhe Melisa përfundoi sezonin më të fundit të RHONJ i mbyllur në një grindje të keqe familjare.

Burimi konfirmoi se yjet e Bravo “nuk kanë folur me njëri-tjetrin” dhe se te Terezes marrëdhënia me vëllain e saj është “ende e dëmtuar”.

Melissa Gorga

Drejtuesi i informacionit tha – “Ata nuk kanë folur që nga ribashkimi.”

Tensionet vluan gjatë sezonit 13 pasi u zbulua se Tereza ishte përfshirë në përhapjen e një thashetheme mashtrimi për kunatën e saj. Shpallja çoi në Melisa dhe burri, Joe, duke anashkaluar Tereza dhe tani burri, Luis Ruelas’ dasmë e filmuar. Drama u përcoll në regjistrimin e ribashkimit, ku Tereza dhe Melisa hodhi fyerje mbrapa dhe mbrapa.

Teresa Giudice

Tereza këmbënguli gjatë ribashkimit se ajo “kurrë” nuk donte ta shihte më kunatën e saj.

Një burim i dytë shpjegoi – “Është ende një plagë e hapur për Joe. Ai është i mërzitur dhe sigurisht që do të kishte dashur të kishte motrën e tij në festë, por marrëdhënia e tyre ka përfunduar në këtë pikë.”

Melissa Gorga

Snitch shtoi – “Kjo është norma e re. Ata janë krejtësisht të largët dhe nuk flasin me njëri-tjetrin apo nuk e njohin njëri-tjetrin edhe kur janë në të njëjtën dhomë.”

Sezoni i xhirimeve të sezonit 14 është duke u zhvilluar dhe deri tani, Tereza dhe Luis kanë mbajtur distancën e tyre nga Gorgas në ngjarjet e filmuara.

Joe Gorga

Danielle Cabral organizoi një festë të premten mbrëma për të shënuar përvjetorin e gjashtë të bashkëshortit të saj, e Nate kirurgjia e trurit. Video tregon Tereza dhe Luis duke kaluar Melisa ndërsa përshëndesnin të ftuarit e tjerë. Më 15 gusht, një skenar i ngjashëm u zhvillua gjatë Jennifer Fessler festë surprizë e 55-vjetorit.

Teresa Giudice

Një burim i tha The US Sun këtë Melisa dhe Tereza “E shmangën njëri-tjetrin” gjatë festimeve dhe “nuk folën dhe nuk i thanë asnjë fjalë njëri-tjetrit”.

Insajderi tha: “Ata u shoqëruan me miqtë e tyre dhe të dy e injoruan plotësisht njëri-tjetrin.”

Teresa Giudice

Medias iu tha se “prodhimi nuk po detyron një konfrontim” midis grave dhe po “i lë gjërat të ndodhin natyrshëm”.

Melisa dhe pjesa tjetër e kastit dukej se kënaqej Joe’s festa e ditelindjes edhe pa Tereza dhe Luis në përzierje. Melisa postuar foto të anëtarëve të kastit, Margaret Josephs, Jackie Goldschneider, Dolores Catania, Rachel Fuda dhe Danielle Cabral. Jennifer Aydin, a Tereza aleat, nuk u pa në foto.

Melissa Gorga

Melisa ka mbishkrimin e fotove festive – “Festim i hershëm i ditëlindjes për @joeygorga-n time! Kemi kaluar një natë për vete!! #rhonj Faleminderit të gjithëve që e bënë këtë festë madhështore.”

Margaret komentoi – “Një kohë kaq e mrekullueshme për të festuar djalin tonë të preferuar të ditëlindjes.”

Xheki ripostoi foton me mbishkrimin “Nuk është verë pa festë në Missy G!”

Rachel shkroi — “Gëzuar ditëlindjen @joeygorga më pëlqeu të të festoja! Ju jeni gjithmonë jeta e festës.”

Tereza filloi sezonin e xhirimeve në fillim të këtij muaji me një plan për të “injoruar plotësisht” Melissa, sipas një raporti të mëparshëm të US Sun.

Tereza tha se do të filmojë me Melisa dhe ajo thjesht do ta injorojë plotësisht atë siç ka bërë në të kaluarën”, tha një burim për gazetën.