Teresa Giudice thotë se Luis Ruelas është 'njerku më i mirë'

Klea

Teresa Giudice thotë se Luis Ruelas është ‘njerku më i mirë’

Ylli i Real Housewives of New Jersey Tereza Giudice bashkëshorti i ri, Luis Ruelas, është e diskutueshme në rastin më të mirë. Ai ka deklaruar se gjatë natës ka veshur pizhamet e babait të Terezës, Nonno-s. Ai solli hetuesin privat Bo Dietl në dramën RHONJ. Dhe akuzat shqetësuese nga ish-të e tij i kanë shqetësuar pak fansat. Sjellja e Luis në ribashkim ishte shqetësuese, veçanërisht kur ai dyshohet se kërcënoi djalin e Margaret Josephs.

Teresa solli katër vajza nga martesa e saj me ish-burrin, Joe Giudice, në martesën e saj me Luis. Ai ka dy djem, Nicholas Ruelas dhe Louie Ruelas Jr. Teresa tha se të dy familjet janë shkrirë në një familje të madhe dhe të dashur.

Luis Ruelas është njerku më i mirë ndonjëherë!

(Foto nga Bobby Bank/Getty Images)

Sipas The Daily Dish, gjatë panelit “In a Jersey State of Mind: Part 2” në BravoCon, Teresa zbuloi se humbi fundjavën e kolegjit në universitetin e vajzës së saj, Gabriella Giudice.

“Doja të isha këtu me ju djema, kështu që Gia [Giudice]Milania [Giudice]dhe njerku im Louie shkoi për të parë Gabriella në Universitetin e Miçiganit, “tha Teresa. Mamaja krenare shtoi se të katër vajzat e saj, përfshirë Audriana Giudice, “po bënin mrekulli”.

Luis shtoi, “Djemtë e mi janë në një vend vërtet të mirë me vajzat e Terezës dhe anasjelltas. Është mirë.” Bashkëshorti i Terezës ka shijuar të bëhet njerk, duke e quajtur rolin e tij të ri “argëtues” dhe “me të vërtetë interesant”.

“Ne të gjithë jemi anuar në marrëdhëniet tona, dashurinë tonë për njëri-tjetrin. Jemi rritur të gjithë së bashku”, tha Luis. Ai shtoi, “Ne kemi marrë shumë kohë për të mësuar dhe ditur për njëri-tjetrin, kështu që ka qenë shumë mirë.” Teresa hyri, duke thënë: “Ai është njerku më i mirë”.

Luis foli edhe për martesën e tij me Terezën. “Kam qenë e martuar pak më shumë se një vit, ka qenë vërtet, vërtet e mahnitshme të martohesh me dikë që e ke takuar në moshën e mëvonshme të jetës dhe bie në dashuri me të dhe korrigjon të gjitha gabimet dhe keqbërjet e tua. Nuk ka qenë gjë tjetër veçse e bukur”, tha ai. “Ka qenë vërtet e bukur.”

Shikuesit e RHONJ ka të ngjarë të jenë në gjendje të shikojnë përpjekjet e familjes për t’u përzier në mënyrë harmonike kur të transmetohet sezoni 14.