Teresa Giudice

Klea

Teresa Giudice SHADES Martesën e trazuar të Joe dhe Melissa Gorga

Teresa Giudice SHADES Martesën e trazuar të Joe dhe Melissa Gorga

Teresa Giudice mori një shpullë drejt saj Amvise të vërteta të Nju Xhersit bashkë-yll dhe kunata, Melissa Gorgapas vëllait të saj, Joe Gorgala të kuptohet për çështjet martesore gjatë një shkëmbimi në podkastin e gruas së tij, “On Display”.

Melissa Gorga

Joe48, dhe Melissa, 44, kohët e fundit diskutoi se si kalimi në fole boshe ndonjëherë mund të çojë një çift drejt divorcit. Melisa deklaroi se shpesh askush nuk është fajtor për prishje të tilla martesore, por burri i saj nuk ishte dakord, duke vënë në dukje se roli i tij në martesën e tyre gati 20-vjeçare kishte qenë për ta kënaqur atë.

Teresa Giudice

Melisa u përgjigj: “Atëherë nuk do të jesh i lumtur.”

Joe deklaroi – “Mund të mos jem. Nuk jam i lumtur. Mendon se jam i lumtur?”

Ai vazhdoi duke renditur punën që kryen nëpër shtëpi për të kënaqur gruan e tij.

“Jo, ti je i lumtur” Melisa shpallur, informues Joe se ai ishte i kënaqur në përgjithësi, pavarësisht nga zhgënjimet e tij të herëpashershme.

Melissa Gorga

Ndërkohë, Tereza, 51-vjeçe, shkoi në rrjetet sociale për të ndezur lidhjen e saj me burrin e saj prej një viti, Luis Ruelas.

Të dielën, Bravo OG postoi një foto të shkrepur gjatë pushimeve romantike të çiftit në Greqi. Tereza shkëlqeu plotësisht për fotografinë, me një fustan gri prej lëkure gjarpëri dhe taka të larta të zeza, ndërsa ajo përqafoi bashkëshortin e saj të veshur rastësisht pranë një pishine.

RHONJ ylli i ka shkruar postimin – “Në vendin tim të preferuar me njeriun tim të preferuar”, duke shtuar një emoji me zemër të zezë.

Teresa Giudice

Fansat u shfaqën të neveritur nga koha e xhirimit të çiftit komod, me shumë njerëz që shkuan në seksionin e komenteve për të vendosur Tereza në shpërthim për fërkimin e lumturisë së saj martesore në fytyrën e kunatës së saj.

Joe Gorga

Një person shkroi: “Çfarë e postove këtë sepse vëllai yt është në Itali me gruan e tij prej 18 vitesh”.

Një e dytë shtoi – “Më falni Tereza por ti më tregove të drejtën, sinqerisht mendova se ishe një person i mirë, por qartë që nuk je. Unë jam ekip Melisa keqardhje, pa keqardhje.”

Teresa Giudice

Një tjetër përdorues thirri – “Mos ia hidhni të gjithëve në fytyrë marrëdhënien tuaj të sëmurë çdo pesë sekonda. Kush e bën këtë?”

Teresa Giudice

Nëna e katër fëmijëve ka një plan të supozuar për të bashkëjetuar në shfaqje Melisa mes grindjeve të tyre familjare të vazhdueshme. Prodhimi i sezonit 14 thuhet se do të nisë në javën e dytë të gushtit.

Teresa Giudice

I gjithë aktori me kohë të plotë pritet të rikthehet mes thashethemeve se Melisa ndoshta po zbarkonte në “bllokun e prerjes” së Bravos. Melissa, Teresa, Jennifer Aydin, Margaret Josephs, Danielle Cabral dhe Rachel Fuda të gjithë do të kthehen për sezonin 14.

Tereza tha se do të filmojë me Melisa dhe ajo thjesht do ta injorojë plotësisht atë siç ka bërë në të kaluarën”, tha një burim për gazetën.

Teresa Giudice

Tereza thuhet se “planifikon të qëndrojë me ata në anën e saj” dhe “të mos jetë aq konfrontues me Melisa” në rastet kur i gjithë grupi duhet të filmojë së bashku.

Cicëroj I Instagram I YouTube Ι Facebook Ι Na dërgoni këshilla