Teresa Giudice premton se 'gënjeshtarët' do të ekspozohen në New RHONJ

Klea

Teresa Giudice premton se 'gënjeshtarët' do të ekspozohen në New RHONJ

Do të ketë një sezon krejt të ri të Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit. Kemi ende disa javë paqe përpara se sezoni 14 të arrijë në Bravo, por Teresa Giudice tashmë po merr fjalën se çdo zhurmë e telasheve martesore mes saj dhe Luis Ruelas janë gënjeshtra. Ajo në thelb dëshiron që ne të injorojmë atë që pamë në trailer dhe të marrim fjalën e saj për të.

Genjeshtar genjeshtar

Teresa foli për TMZ për sezonin e ardhshëm të RHONJ. Fotografi u përpoq të kuptonte lidhjen e saj me Luisin dhe e pyeti për problemet martesore që pamë të ngacmuar në trailer. Tereza shpejtoi t'i mbyllte të gjitha dhe tha se gjithçka ishte “e shkëlqyer” në marrëdhënien e tyre. Në vend të kësaj, ajo tha se “gënjeshtarët” do të ekspozoheshin këtë sezon dhe se ndjente një ndjenjë të madhe “shfajësimi”.

“Mezi pres që gënjeshtrat të zbulohen nga të gjithë gënjeshtarët,” shpjegoi Teresa.

“Mezi pres,” vazhdoi ajo me një padurim lozonjare. “E vërteta më në fund do të dalë në shesh. Mezi pres!”

Në këtë pikë, duket sikur e kemi dëgjuar këtë spiell nga Tereza një milion e një herë. Ajo nuk përmendi asnjë emër, por të gjithë mund të supozojmë se ajo po flet për Melissa Gorga dhe/ose Margaret Josephs. Është një përrallë e vjetër sa koha.

Në videon e TMZ, Teresa dhe Luis ishin rreth njëri-tjetrit, gjë që nuk do të ishte befasi në këtë pikë. PDA e tyre është si dy maturantë në marrëdhënien e tyre të parë. Në gjysmë të intervistës, Luis ndryshoi tërësisht drejtimet. Ai u përpoq në mënyrë të çuditshme ta bënte fotografin t'i kushtonte vëmendje një Tesla Cybertruck të mbështjellë me ngjyrë rozë që po përdorte për të promovuar një shërbim të ri transmetimi të drejtpërdrejtë që po lançon këtë pranverë. Ai pretendoi se do të përbënte një kërcënim të madh për TikTok, kështu që me sa duket ne duhet të kujdesemi edhe për këtë.

Sezoni 14 i The Real Housewives of New Jersey jep premierë më 5 maj në orën 9/8c në Bravo.