Teresa Giudice

Klea

Teresa Giudice përballet me reagime për Snap Starbucks në Zvicër gjatë pushimeve me Luis Ruelas

Teresa Giudice përballet me reagime për Snap Starbucks në Zvicër gjatë pushimeve me Luis Ruelas

Teresa Giudice u godit me reagime të tmerrshme pasi ajo goditi një Starbucks gjatë pushimeve jashtë shtetit. Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit Ylli postoi një foto në Instagram, duke zbuluar se ajo kishte shijuar një pije freskuese me luleshtrydhe në Starbucks gjatë udhëtimit të saj në Zvicër me burrin. Luis Ruelas.

Teresa Giudice

Tereza ndau një seri fotosh të shkrepura në Lucern, me një fotografi që shfaq yllin e Bravo duke pozuar para një Starbucks. Kritikët dhe trollët shkuan në seksionin e komenteve për ta zvarritur Tereza për të shkuar amerikan gjatë kohës që ishte në Zvicër.

Një person shkroi – “Imagjinoni të shkoni deri në Zvicër dhe të goditni Starbucks.”

Një përdorues tjetër shtoi – “Si thua kur je në vende të tjera për të ngrënë ushqimin e tyre. Pini pijet e tyre. Jetoni si ata për t’u zhytur në kulturën e tyre. Merr Starbucks kur të kthehesh në shtëpi.”

Teresa Giudice

Një komentues i tretë kundërshtoi kritikat, duke theksuar – “A është Zvicra e famshme për kafen e saj? Nuk është në rregull të shkosh në [an] vend i njohur ndërkombëtarisht për kafe?”

Tereza ende nuk ka adresuar goditjen, pasi fotografia e shkrepur para zinxhirit të kafesë ishte vetëm një nga shumë të shumta që ajo ndau gjatë pushimeve të saj evropiane. Nëna e katër fëmijëve lëkundi një rrobë rozë të lehtë dhe pyka në shfaqjen e rrëshqitjes, e cila përfshinte një pozë të bërë përpara një kolone me lule të ndezura. Luis veshi një xhaketë sportive të zezë me thekse argjendi dhe pantallona të zeza ndërsa shikonte nga qyteti.

Teresa Giudice

Çifti hyri në Instagram të martën për të treguar se ata kishin shijuar një shëtitje nëpër Cyrih gjatë arratisjes së tyre romantike. Tereza veshi një bluzë të zezë, dollakë të zeza dhe atlete rozë të lehta për shëtitjen e tyre skenike, me Luis tonifikoni gjërat me një palë pantallona të bardha dhe një bluzë gri të çelur.

Luis Ruelas

Luis48, dhe Tereza51 vjeç, u martua në gusht 2022 në mes të dramës në prapaskenë që përfshin vëllain e yllit të RHONJ, Joe Gorgadhe gruaja e tij, Melissa Gorga.

Muajin e kaluar, çifti jet-setting festoi përvjetorin e tyre me një udhëtim në Greqi. Dyshja u pa duke bërë paketim në PDA në Mykonos, teksa shënuan arritjen e tyre njëvjeçare.

Teresa Giudice

Luis dhe Tereza u panë duke lyer në plazh dhe në ujë, dhe Luis u pa duke masazhuar shpatullën e gruas së tij dhe duke puthur pjesën e pasme të qafës së saj.

Dyshja Bravo festuan edhe muajin e mjaltit në Mykonos, duke shijuar kohën në hotelin luksoz, Calilo.

Teresa Giudice ndanë një pamje të akomodimit të tyre luksoz në Instagram në atë kohë, duke shkruar – “Kjo është toka e dashurisë. Shiko sa bukur! Gjithçka ka të bëjë me dashurinë këtu.”

Teresa Giudice

Greqia ishte gjithashtu sfondi për të Luis’ propozim për yllin e realitetit, teksa biznesmeni i bëri pyetjen në Amanzoe Resort në Porto Heli, në tetor 2021.

“Ishte absolutisht e shkëlqyer,” tha një burim NJERËZIT, në atë kohë. “Shfaqja koreografike e fishekzjarreve ndriçoi një shenjë ‘Marry Me’ si Lui u ul në njërin gju. Tereza u befasua plotësisht.”