Teresa Giudice

Klea

Teresa Giudice ngjall zemërim që kërceu para pasagjerëve me aftësi të kufizuara për të hipur në aeroplanin e saj!

Teresa Giudice ngjall zemërim që kërceu para pasagjerëve me aftësi të kufizuara për të hipur në aeroplanin e saj!

Amvise të vërteta të Nju Xhersit yll, Teresa Giudiceu pa duke shtyrë pasagjerët me aftësi të kufizuara në rrugën e saj ndërsa hipte në një aeroplan për në Nju Jork në Los Anxhelos.

Tereza shpërfilli njoftimin prioritar të imbarkimit për njerëzit me nevoja të veçanta dhe anëtarët e shërbimit, “tha një kalimtar i aeroportit për In Touch. “Ajo nxitoi te porta, duke i kaluar ata në karrige me rrota dhe të tjerët që kishin nevojë për ndihmë shtesë. Askush nuk u përball me të nga frika e reagimit të saj.”

Teresa Giudice

Informatori kujtoi – “Mos harroni – ajo rrokullisi një tavolinë në reality show-n e saj!”

Spektakli i supozuar i udhëtimit vjen mes thashethemeve se mes tyre ka telashe në parajsë Tereza dhe burri, Luis Ruelas. Tensionet martesore thuhet se do të shfaqen në historinë e ardhshme të dyshes, siç u ngacmua në trailerin e sezonit 14 muajin e kaluar.

Teresa Giudice

Paraafishimi i dramës së lartë shfaqi disa anëtarë të kastit që akuzonin bashkë-themeluesin e Digital Media Solutions se po e shteronte financiarisht yllin e realitetit.

Danielle Cabral tha Melissa Gorga se Tereza ishte i pakënaqur në shtëpi në një klip të theksuar.

Tereza është i shqetësuar sepse në shtëpi nuk ka shumë qetësi.” Danielle tha.

Teresa Giudice

Dolores Katania u shfaq me shpinë e Danielle vlerësimi gjatë një bisede me bashkë-yll, Jennifer Aydini cili shtoi se “çdo herë” ajo ndërvepruan me Tereza “Barku i saj është në nyje.”

Dolores pranoi – “Ajo nuk po ecën mirë.”

Dolores Katania

Margaret Josephs referuar Luis' zakone të lira të shpenzimeve gjatë një shkëmbimi me burrin, Joe Benigno, duke fajësuar shijen e tij ekstravagante për problemet martesore të çiftit.

Lui i inatosi paratë e saj,” Margaret deklaroi gjatë një bisede telefonike me bashkëshortin.

Teresa Giudice

Tereza dhe Luis u përball më vonë në pamjen paraprake, kur Luis i tha gruas së tij se ai kishte punuar për të përmirësuar martesën e tyre.

“Unë dua që të jetë më mirë,” Luis tha, para se ajo të ndërhynte – “Nuk do të jetë më mirë.”

Tereza dhe Luis u martuan në gusht 2022, në një ceremoni luksoze që më vonë u redaktua në një speciale Bravo.

Margaret Josephs

Veteranja e televizionit të realitetit foli me muhabetin në podkastin e saj “Namaste B$tches”, duke i rrëmbyer fansat për “krijim historish” për martesën e saj.

Lui dhe unë nuk jam duke u divorcuar dhe më lejohet të shkoj në një udhëtim vajzash, “tha ajo. “Na lejohet të mos jemi bashkë 24/7”.

Teresa Giudice dhe Luis Ruelas

Nëna e katër fëmijëve pranoi se xhirimet e sezonit të ardhshëm kishin qenë “stresuese”, por nuk ofroi ndonjë njohuri shtesë.

Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit Sezoni 14 shfaqet premierë më 5 maj në Bravo.