Teresa Giudice

Klea

Teresa Giudice në “Last Straw” me Gorgas, NYE me Joe Giudice dhe Cast Attacks mbi Luis!

Teresa Giudice në “Last Straw” me Gorgas, NYE me Joe Giudice dhe Cast Attacks mbi Luis!

Teresa Giudice Kohët e fundit u hap për sfidat e saj personale dhe profesionale gjatë shfaqjes CBSBiseda.Ajo diskutoi për largimin e vazhdueshëm nga vëllai i saj Joe Gorga dhe gruaja e tij Melisasi dhe vështirësitë e bashkëshortit të saj, Luis Ruelasështë përballur që nga anëtarësimi Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit.

“Burri im i gjorë. Kur e takova për herë të parë, kjo ishte e re për të. Ai nuk e kuptonte realitetin, por tani, për fat të keq, është përshtatur me të. Ky është sezoni i tij i tretë. Ndihesha keq për të sepse ai kaloi shumë dhe jam i kënaqur që nuk iku nga unë sepse mundi, vetëm sepse ishte e vështirë.” Tereza të përbashkëta. “Ai nuk u regjistrua për këtë. Ai u takua Teresa Giudice duke mos menduar se shumë nga anëtarët e kastit tim do ta sulmonin atë në shfaqjen time, gjë që ata e bënë sepse po përpiqeshin të arrinin tek unë, dhe ata e dinin se nuk kishin asgjë për mua, kështu që menduan, 'Le ta lëndojmë personin që ajo dashuritë, dhe kjo është ajo që ata kanë bërë.”

Teresa Giudice

Tereza shprehu entuziazëm për fansat për të parë sezonin e ardhshëm të RHONJduke lënë të kuptohet për momentet zbuluese: “Do të jetë shumë tërheqëse.”

Ylli i reality ka rrëfyer edhe për të kaluar natën e Vitit të Ri me ish-bashkëshortin e saj Joe Giudice në Bahamas, një përvojë që ishte thellësisht domethënëse për fëmijët e tyre.

Luis ishte si, 'Zëmë, pse nuk shkojmë ta kalojmë natën e Vitit të Ri me ish-in tënd. Do t'i bëjë fëmijët kaq të lumtur'. Dhe unë isha si 'Vërtet?' Por më duhet të them se ishte kaq e bukur sepse fëmijët e mi ishin kaq të lumtur që unë dhe babai i tyre ishim në të njëjtën dhomë,” shpjegoi ajo.

Teresa Giudice

Mes proceseve gjyqësore të vazhdueshme kundër Andy Cohen dhe Bravo, Tereza pohoi mbështetjen e saj për Cohen, duke reflektuar për lidhjen e tyre të gjatë: “Unë dhe Andi jemi kthyer kaq shumë kohë pas. E kam njohur për një kohë më të gjatë dhe ai nuk ka qenë gjë tjetër veçse kaq profesionist, i mrekullueshëm dhe në kohë të vështira, ai ka qenë gjithmonë aty për mua”, tha ajo. “Ai më dërgoi email gjatë gjithë kohës kur isha larg, kështu që ai ka qenë një mik i jashtëzakonshëm, shef i madh. Ai nuk ka qenë gjë tjetër veçse i mrekullueshëm dhe i mrekullueshëm edhe për fëmijët e mi, sepse i ka parë fëmijët e mi të rriten.”

Tereza preku edhe ndërveprimet e saj dramatike me Gorgas, duke treguar një përçarje të përhershme: “Pas asaj që ata bënë (me) dasmën time, u përpoqën ta bënin dasmën time të gjitha rreth tyre, kjo ishte pika e fundit. Kjo ishte kashta që i theu shpinën devesë”, tha ajo. “Dhe këtë sezon, del diçka tjetër që u trondita kur e dëgjova… Zemra ime fillon të rrahë shumë shpejt, sepse e kuptoj nëse një i huaj shkon kundër meje, kjo është mirë, sepse një i huaj, ju e prisni këtë nga një i huaj, por kur familja juaj anëtari ju lëndon qëllimisht, kjo është në një nivel krejtësisht tjetër.”

Teresa Giudice

Duke reflektuar mbi takimet e saj me të famshëm, Tereza ndau një moment të paharrueshëm nga Coachella me Taylor Swift dhe Travis Kelce: “Ne ishim në zonën e VIP-ave… krejt papritur, Taylor dhe i dashuri i saj fillon të ecë pranë dhe na kalon neve dhe burrit tim si, 'Babe, kjo është Taylor Swift,' Dhe nuk më pëlqen t'i kërkoj askujt foto sepse nuk më pëlqen t'i shqetësoj, (por) isha sikur, do ta bëj këtë për Jennifer Aydin,”, kujtoi ajo. “Jennifer Aydin dashuron Taylor Swift. Dhe më duhet të them, Taylor Swift ishte aq e ëmbël. Unë jam i tillë Swiftie tani.”

Teresa Giudice

“Kur shkova tek ajo, më thosha, 'A e dini kush jam unë?' Dhe ajo tha: “Po”” Tereza i zbuluar, i kënaqur nga e Swift-it njohje.

Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit Sezoni 14 transmetohet të dielave në 8/7c në Bravo.