Teresa Giudice, Jennifer Aydin Leaking RHONJ Stories Shpjegohen

Klea

Teresa Giudice, Jennifer Aydin Leaking RHONJ Stories Shpjegohen

Dyshja dinamike e Jennifer Aydin dhe Teresa Giudice është kthyer për hijinks në sezonin 14. The Amvise të vërteta të Nju Xhersit yjet janë më afër se kurrë, pasi premiera tregoi Jenniferin duke etiketuar së bashku pas OG si ndihmësin e saj numër një. Drama e Garden State po bëhet jashtëzakonisht përsëritëse dhe sinqerisht, ajo duhet të trajtohet. Por tani, me një llogari fansash që rrjedh mesazhe të supozuara, si Tre ashtu edhe Jen mund të kenë shumë shpjegime për të bërë.

Histori të rrjedhura

Gjithmonë ka pasur tifozë të Bravo që janë munduar të bëjnë më të mirën për të hequr pisllëkun e yjeve të Real Housewives. Pak kanë pasur fatura, por kanë thirrur një llogari @MelissasOldNose ka shkuar te X, i njohur më parë si Twitter, për të bërtitur nga çatia për gjithçka që supozohet se kanë bërë Jen dhe Tre. Gabriela e cila drejton llogarinë zbuloi një sërë mesazhesh të supozuara mes Jenniferit dhe asaj. Bisedat u zhvilluan në fund të vitit 2023, menjëherë pasi Jennifer pati luftën e saj të përfolur të Sezonit 14 me Danielle Cabral.

A e derdhi çajin Jennifer?

Postimet e shumta mes Jennifer-it dhe Gabrielës thurnin mjaft sixhade. Edhe pse të gjitha bisedat supozohen, ishte e çuditshme të shihje disa nga ngjarjet e folura të shpalosen gjatë premierës së sezonit 14.

Shkëmbimet e teksteve treguan se Jennifer konfirmoi se ajo dhe Danielle ishin jashtë provës pas sherrit të tyre fizik shumë të publikuar dhe se xhirimet do të rifillonin. Tekstet tregojnë gjithashtu Jen që dyshohet se e quan Danielle-n “vajza e re e çuditshme” dhe tallet me vendasin e Staten Island që mendon se ajo ishte vajza e re.

Për më tepër, disa postime treguan se Jennifer gjoja po bisedonte për BravoCon. “Ne duhej të paguanim për hotelet për Glam-in tonë. Ajo e vendosi Glamin e saj në një hotel që ishte gjysmë ore larg, iu desh një orë me një Uber për të arritur tek ajo çdo ditë me trafikun. Ishte kaq skicë. Glam i saj po thërriste Glam të tjerë duke thënë, sa të frikësuar ishin.”

Jen nuk u përmbajt

Jennifer kujtoi: “Ne kërkuam hotelin. Dhe kishte disa netë ku ishte 15 dollarë në natë. Kam bërë një regjistrim në ekran. Unë do t'ju dërgoj. Më jep disa minuta që jam duke vozitur. Edhe kur taksisti i linte në hotelin e tyre, ai u thoshte, kini kujdes, kjo është një lagje e rrezikshme. Nuk mund ta besoj që Daniela e vendosi atë në një hotel kaq të rrezikshëm dhe të çuditshëm.”

Një tjetër postim X tregoi se Jennifer dyshohet se po mërzitej që ishte ekspozuar, duke shkruar: “Hej. Çfarë po ndodh? Kush është 'kampi im'? Numri juaj nuk është në shërbim. Unë do të doja të flisja … Ju lutem – duhet të di se çfarë po ndodh.” Jennifer thuhet se vazhdoi të shkruante: “Si munde? Cfare ndodhi??? Ti ishe një nga të veçantët… Po përpiqem të të tërheq vëmendjen – a mund të flasim?”

A po nxjerr Teresa histori RHONJ me Jennifer?

Aty ku është Jen, OG zakonisht nuk është shumë prapa. E njëjta llogari fansash postoi një letër të fshehtë që Jen dhe Tre supozohej se ishin dërguar në email. Tema ishte rrëzimi i Xhon Fudës dhe familjes së tij. Ne e pamë këtë rrëfim të shfaqur në premierën e sezonit 14, teksa Tre hyri i nxehtë dhe përsëriti një artikull të verbër që pretendonte se John ishte “dregtari më i madh i drogës në Bergen County”.

Gabriela shkoi aq larg sa pretendoi se Jen dhe Tre e kishin udhëzuar atë se çfarë duhet të ndante në internet dhe si ta bënte atë. Llogaria shkruante, “Kur ata thanë se ne ishim bots të programuar nga Teresa Giudice dhe Jennifer Aydin, ata kishin të drejtë! Ne ishim të drejtuar si kukulla dhe 'skuadra e ëndrrave' ishin zotërit tanë. Na thanë se çfarë të themi. Si ta thuash. Dhe se ne po e bënim atë për arsyet e duhura. Epo, me mend kush po i pret fijet? Bëni vetë punën tuaj të pistë!”

Me numrin e teksteve të supozuara, duket se Jen dhe Tre do të duhet të adresojnë akuzat. Nuk mendoj se Jen e kishte planifikuar vetë këtë ide për të nxjerrë tekste dhe ndoshta do të këndonte si një kanarinë për të shpëtuar veten. Kasti i Real Housewives of New Jersey ka përdorur gjithmonë mediat për të ndihmuar në grumbullimin e dramës për sezonin e ardhshëm, por nëse kjo është e vërtetë, po i çon gjërat shumë larg.

Sinqerisht, e gjithë kjo e bën Reality Von Tease të duket si lojë fëmijësh.