Teresa Giudice

Klea

Teresa Giudice e quan Sofia Vergarën një emigrante ‘të vrazhdë’, e cila ‘harroi nga erdhi’

Teresa Giudice e quan Sofia Vergarën një emigrante ‘të vrazhdë’, e cila ‘harroi nga erdhi’

Teresa Giudice synonte aktoren e “Familjes moderne”, Sofia Vergaragjatë një episodi të fundit të podcast-it të saj, “Namaste B$tches”, sepse supozohet se e ka zhgënjyer teksa dyshja u shfaqën në të njëjtin talk show, në vitin 2017.

Teresa Giudice

Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit ylli reflektoi përsëri për incidentin me bashkë-prezantuesen, Melissa Pfeister, duke shpjeguar këtë e Vergarës publicisti u përpoq të organizonte që dyshja të bënin një foto së bashku, shumë për të e Vergarës hidhërim.

e Sofía Vergara Personi i PR dhe personi im i PR folën së bashku, dhe mendoj se ata të dy thanë: ‘Le të bëjmë një foto të Tereza dhe Sofja së bashku,” Tereza pretenduar. “Nuk doja një foto me të. Unë kurrë nuk kam kërkuar të bëj një foto me askënd.”

Sofia Vergara

“Kur shkuam për të bërë një foto, ajo ishte sikur po qëndronte përballë meje, si ok, nuk është se si të bëni një foto. Ajo ishte gruaja më e vrazhdë që kam takuar ndonjëherë”, ka thënë ylli i realitetit. “E pashë gjithë sjelljen e saj dhe më pas e dëgjova t’i thoshte personit të saj PR, ‘Pse po më bën të bëj një foto me atë zonjë?’”

Teresa Giudice

Teresa Giudice e bëri të qartë se ajo nuk e vlerësonte e Vergarës diss, madje duke u tallur me theksin kolumbian të yllit.

“Isha si: “Më falni? Nuk doja të bëja një foto me ju! Nuk kam kërkuar kurrë të bëja një foto me ty”, vazhdoi ajo.

Sofia Vergara

Teresa Giudice përsëriti se ajo nuk ishte një fanse e gjyqtarit të “America’s Got Talent”, pasi ajo vazhdoi sharjet e saj.

“Isha si i vrazhdë. Ju nuk jeni një person i përulur. Keni harruar nga keni ardhur. Nuk është se ajo filloi si të ishte në krye. Ajo harroi nga vinte. Ajo nuk është një person me këmbë në tokë. Nuk jam aq fanse e saj”, tha ajo.

Tereza Më parë foli për TMZ për takimin e saj të ftohtë me aktoren, duke thënë: “Uh, nuk e duroj dot, më fal. Unë e urrej ta them këtë sepse unë jam italian, ajo është kolumbiane, ajo ka një theks – ajo ka më shumë theks se unë!”

Tereza Guidice

Ylli i Bravo tha përmes videos së TMZ – “Ju do të mendonit se ajo do të ishte e mirë, sikur të ishte një emigrante – jo, unë thjesht po them, ajo duhet të jetë e mirë!”

Sofia Vergara

Tereza pohoi se ajo përjetoi një atmosferë të ngjashme kur u kryqëzua me Vergara vitin e kaluar, ndërsa u shfaq në “Dancing With the Stars”.

“Ajo thjesht nuk është një person i mirë. Vetëm për shkak se jam në një shfaqje televizive realiteti, nuk dëshiron të shoqërohesh me mua? Është mirë,” Tereza tha.

Sofia Vergara

Ndërkohë, te Terezes bashkë-yll, Dolores Catania, zbuluar në fillim të këtij muaji se nuk kishte një datë të caktuar fillimi për të filluar xhirimet e sezonit të ardhshëm të Amvise të vërteta të Nju Xhersit. Kasti ishte planifikuar fillimisht të fillonte prodhimin në mes të gushtit. te Terezes grindje e vazhdueshme me kunatën, Melissa Gorga, u përforcua sezonin e kaluar pasi u zbulua se nëna e katër fëmijëve ishte përfshirë në përhapjen e një thashetheme mashtrimi për gruan e vëllait të saj. Shpallja çoi në Melisa dhe burri, Joe, duke bojkotuar Tereza dhe tani burri, Luis Ruelas’ dasma.

Të gjithë RHONJ aktorë me kohë të plotë, Melissa, Teresa, Jennifer Aydin, Margaret Josephs, Danielle Cabral dhe Rachel Fuda Të gjithë pritet të kthehen për sezonin 14.

Cicëroj I Instagram I YouTube Ι Facebook Ι Na dërgoni këshilla