Teresa Giudice dhe Luis Ruelas paketohen në PDA në Greqi mes martesës së dështuar të Joe dhe Melissa Gorga

Klea

Teresa Giudice dhe Luis Ruelas paketohen në PDA në Greqi mes martesës së dështuar të Joe dhe Melissa Gorga

Teresa Giudice dhe Luis Ruelas paketohen në PDA në Greqi mes martesës së dështuar të Joe dhe Melissa Gorga

Teresa Giudice dhe Luis Ruelas kanë qenë të mbushur me PDA ndërsa festojnë një vjetorin e tyre në Greqi. Të Amvise të vërteta të Nju Xhersit çifti u pa në një arratisje romantike në Mykonos gjatë javës së kaluar.

Teresa Giudice

Amvise të vërteta të Nju Xhersit dyshja u pa duke u lyer në plazh dhe në ujë teksa shënuan momentin historik të tyre njëvjeçar. Luis u pa gjithashtu duke masazhuar shpatullën e gruas së tij dhe duke e puthur pjesën e pasme të qafës së saj. Teresa Giudice ekspozoi figurën e saj të tonifikuar me bikini të shumta gjatë gjithë javës. Luise cila shpesh fotografohej pa këmishë, kishte veshur mbathje të ndryshme noti teksa dyshja shijonte rërën dhe sërfimin.

Teresa Giudice

Çifti, i cili u martua në gusht të vitit të kaluar, festoi edhe muajin e mjaltit në Mykonos, duke shijuar kohën në hotelin luksoz, Calilo.

Teresa Giudice ndanë një pamje të akomodimit të tyre luksoz në Instagram në atë kohë, duke shkruar – “Kjo është toka e dashurisë. Shikoni sa bukur! Gjithçka ka të bëjë me dashurinë këtu.”

Teresa Giudice

Tereza zbuloi më parë se të porsamartuarit ndanin pesë marifete seksuale të përditshme gjatë muajit të tyre të mjaltit.

“Ne jemi shumë seksuale,” tha nëna e katër fëmijëve gjatë një sesioni pyetjesh dhe përgjigjesh gushtin e kaluar. “Dhe më pëlqen sepse kur e do dikë, dëshiron të jesh i tillë me të.”

Teresa Giudice

“Unë nuk mund t’i mbaj duart larg tij, ai nuk mund t’i mbajë duart e tij nga unë. Unë nuk mund ta mbaj gjuhën nga goja e tij, ai nuk mund ta mbajë gjuhën e tij nga goja ime,” vazhdoi ajo. “Do ta lë me kaq.”

Teresa Giudice shtoi — “Ne jemi shumë të nxehtë dhe me avull dhe mendoj se kështu duhet të jesh. Unë jam vërtet shumë i tërhequr prej tij, dhe anasjelltas, dhe më pëlqen çdo minutë e tij. Ti duhet te jesh! Përndryshe, pse do të martohesha?”

Teresa Giudice

Tereza dhe Luis u martuan në një ceremoni ekstravagante në Park Chateau Estate and Gardens në East Brunswick, NJ

Greqia ishte gjithashtu sfondi për të Luis’ propozim për yllin e Bravo, teksa biznesmeni i bëri pyetjen në Amanzoe Resort në Porto Heli, në tetor 2021.

Teresa Giudice

Terezamiku dhe ish-bashkëylli i RHONJ, Dina Manzodhe burri i saj, Dave Cantinishin të pranishëm për propozimin, i cili u theksua nga xixëllonja, qirinj, trëndafila, një violinist dhe fishekzjarre.

“Ishte absolutisht e shkëlqyer,” tha një burim NJERËZIT, në atë kohë. “Shfaqja koreografike e fishekzjarreve ndriçoi një shenjë ‘Marry Me’ si Lui u ul në njërin gju. Tereza u befasua plotësisht.”

Luis Ruelas

Grupi darkoi me karavidhe, levrek dhe bërxolla qengji në restorantin e resortit, Nama, duke festuar fejesën deri në orën 5 të mëngjesit.

Cicëroj I Instagram I YouTube Ι Facebook Ι Na dërgoni këshilla