Teoritë tona të preferuara të konspiracionit të amvisave reale

Klea

Teoritë tona të preferuara të konspiracionit të amvisave reale

Ne të gjithë e dimë se tifozët Bravo, sidomos Amvise të vërteta shikuesit, mund të humbasin në vrimën e lepurit. Fansat e guximshëm kanë rishikuar çdo episod, kanë shkuar në BravoCon dhe kanë qëndruar të përditësuar në rrjetet sociale. Megjithatë, disave u është dashur të marrin pjesë në disa teori konspirative, të cilat zakonisht janë thjesht biseda mes fansave të tjerë. Është e rëndësishme të theksohet se asnjë nga këto teori konspirative të Real Housewives nuk është provuar ndonjëherë. Por është kënaqësi të shikosh pas disa nga idetë më të çuditshme që shikuesit kanë ardhur gjatë viteve.

Lisa Barlow dhe Unaza e Humbur

(Nicole Weinagart/Getty Images)

Frodo kishte të vetmen unazë për t’i sunduar të gjithë, Princesha Diana kishte një safir blu dhe unaza e Lisa Barlow në fakt rrëshqiti në një çarje në vazhdimësinë kohë-hapësirë. Tani do të jetojë përgjithmonë në një tualet publik në Palm Springs. Ndërsa Lisa ishte e shkatërruar nga humbja sentimentale, fansa të shumtë kanë dalë me një teori konspirative në lidhje me atë që ndodhi.

Disa kanë akuzuar yllin e Real Housewives të Salt Lake City për falsifikim të humbjes për të kërkuar paratë e sigurimit. Mund të ndodhte që argjendaria e saj ishte edhe në të. Në fund të fundit, ajo u hodh menjëherë në telefon tek ai. Unaza teknikisht mund të kishte vlerë më pak nga sa pretendonte ajo, por fansat mendojnë se është një mënyrë e thjeshtë për të marrë 60 mijë dollarë shpejt.

Ne e pranojmë se teoria është e largët, por teoria e konspiracionit është aq e pabazuar saqë ka fituar tërheqje në mediat sociale. Shikuesit Bravo kanë vënë në dukje se fotografia që ajo tregoi ndërsa zonjat ishin në aeroplan duke theksuar unazën në gishtin e saj të unazës duket e përshtatshme, me disa që ndjejnë se unaza ishte paksa shumë e spikatur në fotografinë me një milje të lartë.

Megjithatë, Lisa është parë gjithmonë si e vërtetë, dhe do të ishte një ditë e ftohtë në ferr nëse ndonjë nga këto ide të çuditshme do të rezultonte se kishte një thelb të së vërtetës.

Arsyeja e vërtetë pas anëtarësimit të Kathy në RHOBH

(Rodin Eckenroth/WireImage)

Që nga fillimi, Kyle Richards ka qenë OG në Amvise të vërteta të Beverly Hills, duke mos lënë vend të vërtetë për dy motrat e saj, Kim Richards dhe Kathy Hilton. Edhe pse Kim zgjati për pesë sezone, ishte shfaqja e Kyle për të gjitha qëllimet dhe qëllimet. Fansat nuk e prisnin kurrë që të shfaqej Kathy. Mirëpo, pas 11 sezonesh qëndrimi mënjanë, Keti mori vendimin t’i bashkohej serialit, por pse?

Në të njëjtën kohë që sezoni 11 i RHOBH filloi të filmohej, vajza e Kathy-t, Paris Hilton, publikoi gjithashtu një dokumentar të quajtur, This is Paris. Kathy është e gjitha për të mbajtur imazhin e saj të pastër, kështu që disa besuan se ajo donte të hiqte vëmendjen nga vajza e saj në rast se do të duhej kontrolli i dëmtimit. Në fakt, Kathy e vodhi sezonin me talljet e saj të mprehta dhe veshjet qesharake.

A do të ngrihet i vërtetë Donn Gunvalson?

Edhe pse Vicki Gunvalson ishte një Real Housewives of Orange County OG, ish-bashkëshorti i saj, Donn Gunvalson, shpesh vidhte shfaqjen me skena që nuk ishin vetëm skandaloze, por edhe qesharake. Menjëherë pasi Donn u largua nga seria, një llogari në Twitter u shfaq me emrin e tij si dorezë.

Tweetet ato që u shfaqën ishin aq humoristike dhe të qarta sa që shumë fansa mendonin se në të vërtetë ishte Donn pas tyre. Edhe pse tani e dimë se llogaria është thjesht një parodi, disa ende besojnë se është Donn i maskuar duke çuar përpara axhendën e tij gazmore.

MKEPI Në shërbimin tuaj

Meghan King
(Charles SykesGetty Images)

Meghan King ishte një amvise dhe një hetuese private edhe më e mirë për tre sezonet e saj në Real Housewives të Orange County. Gjatë kohës së saj në serial, Meghan ishte një nga më skeptiket në lidhje me diagnozën e kancerit të Brooks Ayers, gjë që i dha asaj pseudonimin Meghan King Edmonds Private Investigator.

Vështrimet e saj të thella në historinë e çuditshme hapën vërtet sytë e shikuesve. Por disa pyesnin veten nëse Meghan ishte ushqyer me informacion nga produksioni Bravo pasi prodhuesit kishin nevojë për një mënyrë për të trazuar tenxheren. Teoria ka pak mish që kur ajo ishte një nga gratë e para që thirri Brooks jashtë.

Andy Cohen, agjent sekret

Kandi Burruss, Kenia Moore, Drew Sidors, Andy Cohen, Sheree Whitfield, Marlo Hampton, Sanya Richards Ross RHOA
(Jocelyn Prescod/Bravo)

Me të gjitha ekskluzivitetet e Real Housewives, më shumë se një yll është arrestuar ose marrë në pyetje për financat e tyre. Për shkak të shumë prej grave që kanë një fletë rap, disa shikues nuk mund të mos pyesin nëse Andy Cohen po punon për FBI-në ose CIA-n. Shfaqjet mund të jenë një operacion i përpunuar thumbues për të kapur amvisat e pista. Ideja është shumë argëtuese, por ka shumë të ngjarë të largët.