Teoria e Spencer Pratt për Ariana Madix dhe Katie Maloney Diçka rreth saj

Klea

Teoria e Spencer Pratt për Ariana Madix dhe Katie Maloney Diçka rreth saj

Rregullat e Vanderpump mund të jenë në një situatë paksa. Padyshim që ata patën një sezon të paharrueshëm për shkak të gënjeshtrës dhe mashtrimit, gjë që mblodhi shfaqjen e sfidave një tjetër goditje dhe një tundje Emmy.

Tani, pasi rrënojat e Scandoval janë pastruar kryesisht, është dikush vërtetë po prisni me padurim sezonin 11? Mediat sociale zbuluan që në fillim të xhirimeve se shumica e fjalëve thumbuese të thënë në ribashkim ishin të pavlefshme kur kamerat u kthyen.

E vetmja gjë që fansat prisnin ishte hapja e saj Ariana Madix dhe Katie Maloney dyqan sanduiçësh, Diçka rreth saj. Ata kanë një vendndodhje, kanë pasur degustime dhe në vazhdën e Scandoval, ata kanë pasur sukses me shitjen e mallrave. Por SAH ende nuk është hapur dhe disa po pyesin se çfarë është pengesa.

Mund të jetë saga e pafundme e marrjes së lejeve, por ish-ylli i realitetit dhe mbajtësi aktual i kristalit Spencer Pratt ka mendimet e veta.

Diçka për rrëmbimin e parave?

Veterinerët e televizionit të pakontrolluar do t’ju thonë se Spencer ishte një nga “zuzarët” e parë të zbatueshëm të TV realitetit. Ai bëri emrin e tij në The Hills dhe vazhdoi të martohej me kolegen Heidi Montag, e cila nuk do të jetë kurrë një shtëpiake e vërtetë, megjithëse ajo ka lënë të kuptohet jo aq delikate se do të dëshironte t’i bashkohej radhëve. Thënë kështu, Heidi dhe Spencer tashmë kanë një lidhje me Pump Rules dhe oh zot, do të ishte qesharake të shihje Spencer të vendoste Tom Sandoval në vendin e tij.

Një gjë në lidhje me Spencer është se ai nuk është mural dhe ai nuk i fsheh mendimet e tij. Ai duhet të ketë qenë i malluar për një sanduiç dhe i paaftë për të përmbushur dëshirën e tij, sepse ai vendosi objektivin e tij në Diçka rreth saj.

Spence u hodh në rrjetet sociale për të ofruar këtë mendim. Një shikues postoi duke vënë në dyshim statusin e restorantit të Ariana dhe Katie dhe Spencer mori një përgjigje. “Çfarë po ndodh me diçka rreth saj?! #PumpRules”, ka shkruar dikush.

Pa humbur asnjë rrah, Spencer u përgjigj: “Ishte një front për një rrëmbim mallrash”. Tani Spencer fare mirë mund të bëjë shaka sepse ai është një tip shakatar, por shumë njerëz po pyesin nëse ai ka të drejtë.

Llogaritë e mediave sociale kushtuar SAH thonë se dyqani do të hapet ende në vitin 2023, por shumë ka ndryshuar me faqen fizike. Ai kaloi nga një pronë mjaft e bërë, me ndenjëse në natyrë, në diçka që duket qartësisht në progres.

Shumica po supozojnë se lejet e protokollit Covid për ndenjëset në natyrë kanë skaduar, gjë që hodhi poshtë planet e tyre për jashtë. Dhe kushdo që përpiqet të marrë një leje për ndonjë gjë në Kaliforni, mund t’ju thotë se është një proces i gjatë dhe i zgjatur. Thënë kështu, kur zonjat u pyetën për këtë kohët e fundit, ato nuk dhanë shumë përgjigje.

Postimi i fundit në Instagram për SAH ishte rreth shtatë javë më parë kur ata po punësonin staf.

Pavarësisht se ishte relativisht aktiv në TikTok gjatë verës, përditësimi i fundit i dyqanit ishte 8 gushti.

Pra, çfarë mendoni ju djema, rrëmbim parash apo pritje për leje? Duket sikur nuk do të marrim hapjen për Sezonin 11 të Rregullave të Pompës.