Kailyn Lowry

Klea

Teen Mom 2: Kailyn Lowry zbulon emra të çuditshëm të foshnjave për binjakët e saj të porsalindur

Teen Mom 2: Kailyn Lowry zbulon emra të çuditshëm të foshnjave për binjakët e saj të porsalindur

Kailyn Lowry ka zbuluar emrat e binjakëve të saj të porsalindur. Të Mami adoleshente 2 Alum mirëpriti një vajzë, vajzën e saj të parë dhe një djalë me të dashurinElijah Scottmuajin e kaluar.

Kailyn Lowry31 vjeç, ndau një vështrim në vajzën e saj të mitur, të cilën ajo e quajti Luginadhe djalin e saj, Ajeti, në një video të TikTok të postuar të premten. Nëna e shtatë fëmijëve u hodhi një sy ndjekësve brenda dhomës së gjumit të binjakëve, e cila përmbante dy djep me dy batanije, një rozë dhe një blu, të printuara me emrat e tyre.

Kailyn Lowry

31-vjeçarja tregoi gjithashtu një batanije gri të shtypur me fjalën “Mama”, së bashku me shtatë emrat e fëmijëve të saj të stampuar me shkronja të bardha.

Fansat shkuan në seksionin e komenteve të postimit për të studjuar mbi përzgjedhjet e emrave të saj.

Kailyn Lowry

Një ndjekës ka shkruar — “Emra të mrekullueshëm!! 💙💗 Unë kam vendosur të mos kem më bebe por kjo video më bëri të dua binjakë 😂😍.”

Një tjetër thirri – “Ti je jashtëzakonisht i bekuar! Emra absolutisht të bukur🥺💗🩵“, ndërsa një përdorues i tretë i quajti emërtimet “shumë unike”.

Kailyn Lowry

Një fans u tërbua – “Emrat që keni zgjedhur janë të mahnitshëm. Unë të kam parë që nëna adoleshente dhe duhet të them që je një nënë e mrekullueshme. Edhe fëmijët tuaj janë shumë të bekuar.”

Muajin e kaluar, ish-ylli i MTV ndau foton e parë të foshnjave pas lindjes pesë javë më herët. Kailyn zbuloi imazhin në një pamje paraprake të episodit të 26 janarit të podcast-it të saj, “Barely Famous”.

Kailyn Lowry

Ish-ylli i realitetit ndau foton e parë të fëmijës së saj të gjashtë dhe të shtatë në fillim të teaser-it. Imazhi u zbulua Kailyn duke mbajtur foshnjat e mbështjella, të lidhura me inkubatorë individualë, ndërsa ishin ulur në një karrige. Foshnjat kaluan disa javë në NICU pasi lindën, nëpërmjet një seksioni cezarian, pesë javë përpara datës së saj të lindjes. Kailyn gjithashtu ndan një djalë më të madh, Rio, 1, me Skottë cilin e mbajti nën radar për gati një vit.

Kailyn Lowry

Ajo u tha dëgjuesve – “Ishte vërtet e frikshme sepse … kishim përjetuar NICU për disa ditë [with Rio] dhe ai ishte i madh. Ai ishte 9 paund, kështu që ishte ndryshe për ne dhe shkoi në shtëpi menjëherë pas kësaj.”

Ajo vazhdoi – “Por për binjakët, ne ishim pesë javë më herët dhe ishin dy prej tyre. Nuk arrita t’i mbaja deri të nesërmen ose 48 orë [later].”

Kailyn postoi foton debutuese të binjakëve në llogarinë e saj në Instagram, të njëjtën ditë.

Kailyn Lowry

Kailyn, e cila i lidhi tubat pas lindjes, ndan djalin Isaac, 14 vjeç, me ish-Jo Rivera, Lincoln, 10, me ish-burrin, Javi Marroquindjemtë, Lux, 6, dhe Creed, 3, me ish, Chris Lopez, përveç tre fëmijëve të saj me Skot.

Kailyn bëri debutimin e saj në TV realitet në “16 and Pregnant” në vitin 2010, dhe vazhdoi të luajë në serialet spinoff, “Mami adoleshente 2”, për disa sezone. Ajo u largua nga shfaqja e gjatë e MTV në 2022.