Denise Richards

Klea

Teddi Mellencamp QËNGOJET Reality Show të ri të Denise Richards, pretendon se ajo është ‘e irrituar’

Teddi Mellencamp QËNGOJET Reality Show të ri të Denise Richards, pretendon se ajo është ‘e irrituar’

Teddi Mellencamp, ish ylli i Amvise të vërteta të Beverly Hills, e ka bërë të qartë se nuk është entuziaste Denise Richards’ reality show i ri në E!.

Denise Richards

Deniza Së fundmi ka paralajmëruar serialin e ardhshëm, duke shprehur emocionin e saj për rikthimin në rrjet.

“Unë dhe familja ime jemi të emocionuar që po kthehemi në shtëpi E! Samiu dhe Lola ishim vetëm tre dhe katër vjeç kur treguam për herë të parë historinë tonë dhe tani kemi bërë rrethin e plotë.” Deniza tha.

Denise Richards

“Më pëlqeu ta bëj atë shfaqje. Ky është partneriteti perfekt për serialet e familjes sonë pasi jeta jonë është plot argëtim, dashuri dhe paparashikueshmëri dhe mezi presim që publiku ta ndajë këtë aventurë me ne.” Deniza deklaruar.

Në podkastin e saj, “Dy Ts në një Pod,Tedi i pyetur e Denisit Motivimet për t’iu bashkuar sërish TV realitetit.

Teddi Mellencamp

Kur bashkë-pritës Tamra sugjeruar Tedi mund të jetë “xhelozë”, Tedi ishte i shpejtë për të sqaruar, “Jam i irrituar.” Ajo shpjegoi zhgënjimin e saj, duke kujtuar e Denisit hezitimi për të diskutuar çështje personale RHOBH.

“Këtu qëndron çështja ime me gjithë këtë Denise Richards gjëra. Lufta kryesore me Deniza në sezonin tim të fundit ishte Deniza kurrë nuk kam dashur të flas për treshe apo për fëmijët. Ose ndonjë gjë. “Ne jemi jashtë kufijve, blah, blah, blah,”” Tedi tha.

Teddi Mellencamp

Për ata që mund të mos kujtohen, Deniza u përball me thashethemet për një lidhje me Brandi Glanville gjatë sezonit 10 dhe madje u përpoq të ndalonte prodhimin duke thirrur, “Bravo, Bravoqitje Bravo.

Pavarësisht acarimit të saj, Tedi shprehu njëfarë mbështetjeje për shfaqjen e re të Denise deri në fund të segmentit të podcast-it.

Denise Richards

Tedi dhe Deniza kanë një histori grindjesh publike, si në ekran ashtu edhe në mediat sociale.

Në vitin 2020, pas një episodi të RHOBH, Tedi ndau një pamje të një bisede humoristike me babanë e saj, John Mellencampduke u tallur me Deniza.

Denise Richards

Në shkëmbim, Gjoni bëri shaka:

“E di që je i zënë duke jetuar në hijen time, por…” krahas një fotoje të mbishkrimit, “Denis Richards … nuk kam dëgjuar kurrë për të.” Tedi u përgjigj duke korrigjuar babanë e saj, duke thirrur Deniza “vajza që përmend Charlie Sheen çdo episod.”

Teddi Mellencamp

Deniza është përgjigjur në Instagram duke kritikuar Tedi-t postim:

“Grua e rritur gomar që përkulet në atë nivel… më vjen keq…🤣 Nuk thashë kurrë që jetoni nën hijen e babait tuaj. ndonjëherë. Nuk më intereson çfarë ju thanë…”

Denise Richards

Ajo iu drejtua gjithashtu Tedi-t përfshirja në përhapjen e thashethemeve për lidhjen e saj të supozuar, duke shtuar:

“Unë u lëndova që ndjeve nevojën për të ndarë një thashethem të pavërtetë për martesën time, veçanërisht duke pasur parasysh se je vajza e një babai të famshëm dhe e di se çfarë ndikimi të mundshëm mund të kishte me fëmijët dhe familjen time. Kjo është gjithçka që kam thënë ndonjëherë për familjen tuaj. 💕Aka(Denis)”

Teddi Mellencamp

Tedi u përgjigj në komente:

“Ti je Deniza F–mbret Richards por sigurisht që nuk mund të pranoni një shaka. Por meqë ne po bëjmë këtë, ju sollët Brandi përsëri duke ndarë informacione personale me të. jo mua. Ju gjithashtu konfirmuat se keni thënë gjëra shumë më të këqija për mua sesa të jetoja nën hijen e babait tim. Mjaft me këtë rutinë të viktimave Deniza.

Denise Richards

Adresimi i komentit “hije” në një Pyetje dhe Përgjigje, Tedi shpjegoi:

“Është një gjë e zakonshme që njerëzit të përpiqen të përdorin kush është babai im kundër meje dhe e vërteta e çështjes është se kushdo që më njeh e di se sa shumë kam punuar gjatë gjithë jetës sime. Por, gjithashtu, jam krenare për babin tim dhe e dua atë.”

RHOBH aktualisht është në xhirime.