Teddi Mellencamp nuk e gjeti hijen e Vicki Gunvalson në WWHL 'Funny'

Klea

Teddi Mellencamp nuk e gjeti hijen e Vicki Gunvalson në WWHL ‘Funny’

Nuk e kisha menduar kurrë se do ta shihja ditën kur dy persona u grindën për gjyqtarin Tamra, por ja ku jemi. Të gjithë e dimë se yjet e Real Housewives të Orange County do të luftojnë rreth Tammy Sue, por për momentin të dashurit e saj janë në gjendje të mirë.

Teddi Mellencamp ka një podcast me Tamra dhe Vicki Gunvalson nuk e ka vlerësuar kurrë këtë çift. Nëse nuk e dinit, Vicki mund të ketë ose jo një problem pothuajse klinik me zilinë. Vicki e ndaloi Teddin nga një shfaqje në Tres Amigas sepse konkurrenca për vëmendje nuk është në timonin e saj. Tani Teddi duartroket në diss-in e Vickit dhe sigurisht, ajo e bëri atë në podcast që ndan me BFF të Vicki-t.

Teddi i gjorë po lëndohej pasi Vicki i tregoi botës se si ndihej Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt. Andy Cohen padyshim që e pyeti Vickin nëse ajo e ndaloi vërtet vajzën e John Mellencamp nga një shfaqje në Tres Amigas. Ajo rezulton, ajo e bëri. Thjesht Vicki është Vicki, por Teddi kishte disa mendime.

Pasi Vicki tha se “nuk e duron dot” Teddin në televizionin kombëtar, Teddi nuk e mori shumë mirë. Ajo u përpoq të duartrokiste në një episod të Two T’s In A Pod. “Nëse doni të ktheheni me hije qesharake, bëjeni. Si, thuaj diçka qesharake,” tha Teddi. Ua, qetësohuni të gjithë – po bëhet e keqe.

Thënë kështu, shumica e njerëzve mund ta shohin qartë se Vicki është xheloze. E mbani mend se si vepronte ajo kur Tamra dhe Gretchen Rossi ishin miq? Dhe mbase zemërimi i Teddit duhet të drejtohet te Tamra për të mos mbrojtur “mikun e saj më të mirë” në vend të Vickit që në thelb i urren të gjithë.

Pavarësisht nga urrejtja intensive e Vickit për Teddin, ajo nuk ka kaluar kohë reale me të. Sipas Tedit, ata janë takuar vetëm “dy herë”, që për shumicën e njerëzve është tashmë dy herë shumë për secilin prej tyre. Por nëse nuk mendoni se Andi është ulur atje duke bërë kastin e radhës RHUGT me Vicki, Tamra dhe Teddi, ju nuk jeni një fans i vërtetë i Bravo.

Nuk duket se Vicki dhe Teddi do të puthen dhe do të grimohen së shpejti dhe Beteja e Tammy Sue vazhdon.

Real Housewives of Orange County transmetohet të mërkurën në orën 20:00/7c në Bravo.