Teddi Mellencamp mendon se Kyle Richards po mbron Mauricio

Klea

Teddi Mellencamp mendon se Kyle Richards po mbron Mauricio

Tensioni ndërmjet Kyle Richards dhe Mauricio Umansky ishte i dukshëm gjatë premierës së sezonit 13 të Real Housewives të Beverly Hills. Nuk duket sikur e gjithë drama mes çiftit të ndarë priti deri në mes të sezonit për të dalë. Tani, Teddi Mellencamp po peshon me një opinion. Sepse sigurisht që ajo është.

Gjatë një bisede në premierë, Kyle dukej se mezi mbante emocionet e saj. Dinamika e tyre ndryshoi shumë. Mauricio gjithashtu nuk ishte në dijeni se gruaja e tij kishte aq tatuazhe në trupin e saj sa ajo.

Më pas, ishin fotot famëkeqe të Mauricios duke mbajtur dorën me Emma Slater, partneren e tij në Dancing with the Stars. Ka shumë për të shpalosur me këtë çift dhe spekulimet janë të shumta se çfarë ka ndodhur në të vërtetë mes tyre.

Fotografitë e Mauricio-s duke u mbajtur për dore me Emma Slater ishin “shumë nxitëse” për Teddin.

Miku i mirë i Kyle dhe ish bashkë-ylli i Real Housewives of Beverly Hills, Teddi, foli për këtë temë gjatë një episodi të fundit të podcast-it të saj Two T’s In A Pod. Ajo dhe bashkë-prezantuesja Tamra Judge diskutuan nëse Mauricio “u zbut”.

“Shumicën e kohës, personi që nxehet nuk është ai i zemëruar,” shpjegoi Teddi.

“Pra, ju mendoni se ai është ai që u ndez?” pyeti Tamra.

Ish-ylli i RHOBH u përgjigj: “Unë mendoj se është e qartë duke parë këtë që Kyle po fsheh se si ndihet për gjërat me Mauricio.”

Natyrisht, Tedi e njeh shumë mirë shoqen e saj. Ndaj ia vlen të dëgjohen komentet e saj për reagimet e Kyle.

Ajo vazhdoi, “Unë mendoj se është e qartë në këtë pikë Kyle nuk është gati për t’u hapur plotësisht dhe mua më duket sikur po mbron Mauricio-n, por ajo është shumë e zemëruar”.

Disa nga komentet e Tedit sugjeronin se ajo ishte tradhtuar edhe nga bashkëshorti i saj, Edwin Arroyave. @breakingtherules_podcast ndau një klip në TikTok të komentit që ngriti vetullat për atë që ndodhi në martesën e vetë Teddit.

“Unë mendoj se do të vazhdojmë të shohim më shumë dhe mendoj se është me të vërtetë, mendoj se është gjithashtu e bezdisshme për ne sepse [Kyle and Mauricio] dalin gjithmonë si një front i tillë i bashkuar”, tha Teddi. “Ju e dini që i keni parë gjithmonë si këtë çift, por më vjen keq kur ndodhin gjëra traumatike, dhe kjo është ajo që ndodh në të vërtetë.”

Ajo vazhdoi: “Për vite me radhë kisha aq shumë inat ndaj Edvinit dhe ishte deri në atë pikë sa nuk mund ta shikoja. Dhe fakti që ne kemi qenë në gjendje të punojmë përmes tij ka qenë i madh.”

Së fundi, Teddi foli se sa “e vështirë” është “të ktheheni”, “pasi të jeni djegur”.

Tamra u hodh në koment për të pyetur për Edvinin. Ajo tha, “prit, a thua se ai të tradhtoi?”

“Um… po them, po them se fotografitë që, um, Kyle thjesht duhej t’i shihte në internet nga TMZ ishin shumë nxitëse për mua,” u përgjigj Teddi.

Kapni sezonin 13 të Real Housewives of Beverly Hills të mërkurën në 8/7c në Bravo.