Teddi Mellencamp jep me qira shtëpinë në Hollywood Hills

Klea

Teddi Mellencamp jep me qira shtëpinë në Hollywood Hills

Teddi Mellencamp ndau shtëpinë e saj ziliqare me shikuesit gjatë qëndrimit të saj në The Real Housewives of Beverly Hills. Jo vetëm që rezidenca e Hollywood Hills mburret me pamje mahnitëse, por ka pajisje të bollshme për të nisur. Dhe shtëpia u dekorua për të mbështetur stilin e jetës aktive të Tedit.

Kjo me siguri do të jetë një shtëpi e dëshirueshme për një familje ose çift, për sa kohë që ata mund të përballojnë çmimin. Sepse Teddi dhe burri i saj, Edwin Arroyave, po japin me qira shtëpinë e tyre për një shumë tërheqëse.

Ja çfarë ofron shtëpia e Teddi Mellencamp

TMZ raportoi se ish-ylli i RHOBH dhe burri i saj po ofrojnë shtëpinë e tyre për 35,000 dollarë në muaj. Dhe çfarë ju sjell ky çmim në tregun e qirave në LA? Shtëpia krenohet me 4,206 metra katrorë dhe pesë dhoma gjumi.

Ja çfarë ka shijuar bashkë-prezantuesja e podcast-it Two T’s In A Pod në shtëpinë e saj. Një vaskë e lagur, një dhomë zhveshjeje dhe një zyrë në shtëpi. Për stilin e jetës së saj aktive, Teddi instaloi një palestër në shtëpi, një banjë me ngrohje dhe një pishinë të gjerë.

Për ata që duan të shijojnë jashtë dhe të shikojnë kodrat e Hollivudit, ka një sallë pritjeje, kuzhinë BBQ dhe një bar.

Sa për Edvinin, Teddin dhe fëmijët e tyre, ata do të lëvizin në një shtëpi tjetër afër. Është interesante se vajza e Kyle Richards, Farrah Brittany nga The Agency, po menaxhon qiranë e pronës Arroyave.

Sigurisht që familja është marrë me tema të rënda. Teddi ka qenë duke luftuar me kancerin e lëkurës gjatë vitit të kaluar. Ajo kishte hequr një duzinë melanoma dhe ishte përkohësisht në kthjellim. Megjithatë, Teddi së fundmi njoftoi fansat përmes Instagramit se mjekët konfirmuan një rritje të re. Këtë herë, guruja e stilit të jetesës zgjodhi një krem ​​medikamentoz në vend të një operacioni tjetër ekscizioni.

Teddi nuk ka folur publikisht se pse ajo dhe Edwin vendosën ta nxjerrin shtëpinë e tyre në tregun e qirave.

Sezoni 13 i The Real Housewives of Beverly Hills jep premierë më 25 tetor në orën 8/7c në Bravo.