Teddi Mellencamp 'Irrituar' nga Reality Show i ri i Denise Richards

Klea

Teddi Mellencamp ‘Irrituar’ nga Reality Show i ri i Denise Richards

Teddi Mellencamp nuk është një fans i Denise Richards duke promovuar reality show-n e saj të ri.

Ish-ylli i Real Housewives shpërtheu lajmin se E! seritë do të vijnë në rrjet në një datë të mëvonshme. “Unë dhe familja ime jemi të emocionuar që kthehemi në shtëpi në E! Samiu dhe Lola ishin vetëm tre dhe katër vjeç kur ne treguam për herë të parë historinë tonë dhe tani kemi bërë rrethin e plotë,” tha ajo.

“Më pëlqeu ta bëja atë shfaqje. Ky është partneriteti perfekt për serialet e familjes sonë pasi jeta jonë është plot argëtim, dashuri dhe paparashikueshmëri dhe mezi presim që publiku ta ndajë këtë aventurë me ne.”

Teddi nuk është i sigurt pse Denise dëshiron të bëjë sërish realitet TV

Gjatë episodit të fundit të podcast-it të saj, Two Ts In A Pod, Teddi dukej i hutuar se pse Denise donte të ishte në televizionin e realitetit.

Kur Tamra sugjeroi se Teddi mund të ishte “xheloz”, kjo e fundit sqaroi.

“Jam i irrituar,” tha Teddi para se të thoshte se Denise nuk donte kurrë të fliste për jetën e saj personale në Real Housewives of Beverly Hills. “Kjo është ajo ku problemi im qëndron me të gjitha këto gjëra të Denise Richards,” vazhdoi ajo. “Beteja kryesore me Denisin në sezonin tim të fundit ishte që Denise nuk donte kurrë të fliste për treshe apo për fëmijët. Ose ndonjë gjë. “Ne jemi jashtë kufijve, blah, blah, blah,” tha Teddi.

Në rast se nuk ju kujtohet, Denise u mor me thashethemet se ajo flinte me Brandi Glanville gjatë sezonit 10. Ky është gjithashtu sezoni që ajo u përpoq të mbyllte prodhimin duke thënë: “Bravo, Bravo, f*cking Bravo.”

Në fund të segmentit, Teddi, i cili gjithashtu u pushua nga RHOBH, tha se ajo ishte duke u mbështetur në Denise dhe shfaqjen e saj. Edhe pse është e paqartë se kur do të transmetohet, kur të marrim trailerin e parë, ju e dini se do të flasim për të.

Transmetoni Real Housewives of Beverly Hills në Peacock.