Teddi Mellencamp

Klea

Teddi Mellencamp duartroket përsëri në komentet me hije të Garcelle Beauvais në WWHL!

Teddi Mellencamp duartroket përsëri në komentet me hije të Garcelle Beauvais në WWHL!

Teddi Mellencamp i është përgjigjur Andy Cohen duke e trazuar tenxheren me Garcelle Beauvais gjatë Amvise të vërteta të Beverly Hills Paraqitja e yllit më 13 korrik Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt. Cohen referuar Garcelle duke komentuar se ajo besonte se Tedi ishte “një lloj i bezdisshëm” dhe i ngjashëm me “një mushkonjë të vogël”, gjatë një spoti rrëfimi të sezonit 11.

Teddi Mellencamp

Andy Cohen ringjalli diss-in WWHL kur ai tha – “Garcelle një herë të thirrur Tedi një mushkonjë, por sonte unë jam ai që e ngacmoj për informacion.”

Garcelle Beauvais u dyfishua në përgjigje, duke pyetur – “Ku është gënjeshtra?”

Teddi Mellencamp

RHOBH Alum e adresoi vërejtjen në episodin e 14 korrikut të podcast-it të saj, “Two Ts in a Pod”. Tedi përmendur e Cohen kujtim i dyshimtë, duke deklaruar se nikoqiri përmendi se “në të kaluarën Garcelle thirrur [her] një mushkonjë” më Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt.

Teddi Mellencamp shtoi – “Sigurisht, [Cohen] quhet loja Tedi një mushkonjë, por tani, unë jam ai që të shqetësoj. Unë jam sikur nuk do të jetoj kurrë me gjënë e mushkonjave.”

Garcelle Beauvais

Tedi-t mikpritës i ftuar, Cynthia Bailey, tingëlloi, duke informuar podkasterin se mushkonjat janë “si mes mizës dhe mushkonjës” dhe “janë të bezdisshme”.

“Shtëpiake e vërtetë e Atlantës” alum tha – “Mund të vrasësh një mushkonjë, mund të vrasësh një mizë, një mushkonjë është disi – kur mendon se është zhdukur, ajo kthehet.”

Teddi Mellencamp

Tedi bëri shaka se ajo ishte dakord Garcelleduke pranuar – “Dua të them se gjurmët.”

Teddi Mellencamp shpjegoi — “Sa herë që rrija me të Garcelle ajo do të ishte mirë me fytyrën time dhe më pas në rrëfimin e saj, ajo shkon, ‘Tedi është si një mushkonjë.’ Dhe të gjithë e pëlqyen, natyrisht. Dhe unë jam si oh zot. Kështu që unë jam një mushkonjë e mërzitshme, mirë se erdhe në jetën time të frikshme.”

Teddi Mellencamp

Tedi shkoi në Instagram për të adresuar Garcelle’s jab në atë kohë, duke fotoshopuar kokën e saj në trupin e një mushkonjëje vizatimore dhe duke postuar imazhin budalla në Instagram.

Ajo e mbizotëroi postimin e gushtit 2021: “Unë jam i shqetësuar për #RHOBH të sonte! Një person i caktuar (unë, jam unë) shfaqet dhe koha thjesht ikën. Ndërsa ju nuk mund t’i shihni të gjitha gjërat që kanë ndodhur natyrshëm, unë mund të fle në dyshekun tim super të rehatshëm sonte duke e ditur se jam i kënaqur me atë që jam dhe duke qenë autentikisht unë.”

Teddi Mellencamp

Garcelle po ashtu, gjatë emisionit të bisedës, ajo dhe bashkë-yll, Sutton Stracke, dyshohet se ka pasur telashe në parajsë për bashkë-yll, Kyle Richards dhe Mauricio Umanskygjatë xhirimeve të sezonit 13.

Garcelle Beauvais

Andy Cohen pyeti aktorja – “Ishte Kyle’s martesa një temë bisede këtë sezon?”

Garcelle Beauvais nuk ngurroi të konfirmonte përshtypjen e drejtuesit të Bravo-s, duke u përgjigjur – “Po, me siguri. Sutton dhe unë isha i dyshimtë.”

Cohen vazhdoi të pyeste 56-vjeçaren nëse kishte komunikuar me të Kyle mes lajmeve të bombës se shoku i saj i aktorit kishte thënë se do të jepte dorëheqjen me manjatin e pasurive të paluajtshme.

Garcelle Beauvais

Garcelle ndau — “I dërgova një mesazh duke e pyetur nëse ishte mirë” dhe e konfirmova këtë Kyle ishte përgjigjur duke shkruar se ajo ishte “e varur atje”.

Në fillim të korrikut, a snitch i tha People se Kyle dhe Mauricio kishin vendosur të ndaheshin, por ende jetonin së bashku në shtëpinë e familjes.

Garcelle Beauvais

Çifti i fuqisë në Kaliforni mohoi se një divorc ishte në punë vetëm disa orë më vonë. Kyle dhe Mauricio postuan një deklaratë të përbashkët në Instagram, duke pranuar vetëm se kishin përjetuar një “vit të vështirë”.

Cicëroj I Instagram I YouTube Ι Facebook Ι Na dërgoni këshilla