sMothered

Klea

Të rejat ‘sMothered’ Catherine dhe Gabriella Vigorito ekspozohen si raciste!

Të rejat ‘sMothered’ Catherine dhe Gabriella Vigorito ekspozohen si raciste!

Një përdorues anonim i Reddit ndezi muhabet rreth sNëna të ardhurit, Katerina Vigorito dhe Gabriella Vigoritondërsa Sezoni 5 vazhdon të shpaloset në TLC.

sNëna

Katerina dhe Gabriella janë ekipi më i ri “sMothered” nënë/bijë, por një përdorues i Reddit është më pak se i impresionuar me shtesat e kastit.

Përdoruesi hyri në Gabriella, duke përplasur 23-vjeçaren dhe nënën e saj “rrëqethëse”.

sNëna

Në një postim të titulluar “Gabriella Vigorito Intel,” shkroi përdoruesi i Reddit, Due-Advertising-8513 – “pse ajo ka një ndjekës kaq të madh? u rrit me të. ajo dhe familja e saj janë tmerrësisht raciste dhe janë jashtëzakonisht të privilegjuar dhe snob. është e keqe të shohësh dikë kaq të cekët / të parëndësishëm / të drejtë të ketë një ndjekës kaq të gjerë. duke bërë çfarë? promovimi i gjërave të rreme të stilistëve dhe bashkimi i veshjeve më të këqija ndonjëherë? për të mos përmendur etjen e saj të dëshpëruar për publicitet me funksionin e saj në emisionin e TLC të mbytur nga mamaja e saj rrëqethëse.”

sNëna

Përdoruesi vazhdoi – “Unë jam një urrejtës që e di. një pjesë e imja është e lumtur që gjeti rrugën e saj në jetë. megjithatë nuk mund të gënjej dhe të them se ajo e meriton ndonjë nga këto. ajo ka qenë gjithmonë një ndjekëse e fuqishme dhe ngacmuese raciste.”

Një kritik hyri nën temën e Reddit – “Ajo që është më e keqja është se ata zëvendësuan Dawn dhe Cher me këtë goditje raciste dhe nënën e saj. Duket si sezon i mut.”

sNëna

Gabriella ka luftuar për t’u lidhur me interesat e mundshme të dashurisë, me sa duket për shkak të nënës së saj shtytëse.

Ajo tha për NeedToKnow.co.uk – “Mamaja ime është shumë mbrojtëse ndaj meje, kështu që ka shkaktuar disa probleme [in relationships] sepse ajo dëshiron që unë të jem gjithmonë me të – askush tjetër”.

Ajo shtoi: “Kur kam të dashur, mami thotë se jemi në ‘trekëndëshin e dashurisë'”.

sNëna

Gabriella shpjegoi se kërkuesit e mundshëm frikësohen nga nëna e saj 56-vjeçare, një ish-fituese e Miss Connecticut USA, e cila po e stërvit vajzën e saj të ndjekë hapat e saj.

Ajo sqaroi se nuk do të ndryshonte asgjë për nënën e saj, duke deklaruar: “Më pëlqen të jem binjake e mamasë sime, kjo më bën të ndihem shumë mirë. Ajo është shumë e bukur, dhe unë e shikoj atë – ajo është frymëzimi im më i madh.”

sNëna

Katerina e quajti vajzën e saj të mesme si “binjake dhe shoqja ime më e mirë” dhe u shpërtheu Gabriella në një klip paraprak të sezonit 5.

Ajo tha: “E dini se si mund të shikoni brenda shpirtit të dikujt dhe thjesht ta keni atë lidhje? E kishim që nga dita e lindjes së saj, madje më shumë se dy vajzat e mia të tjera. Ishte diçka kaq qiellore. Ajo ishte si një engjëll.”

sNëna

Gabriella tha për nënën e saj: “Unë fjalë për fjalë kam hedhur në erë një poster të saj në dhomën time. Dua të them, ajo është Miss Connecticut USA. Imagjinoni të rriteni dhe nëna juaj të jetë Miss Connecticut USA – këto janë disa këpucë për të mbushur!”

I mbytur transmetohet të martën në orën 22:00 ET në TLC.