Të lumtur përgjithmonë?  Sezoni 8 Çiftet

Klea

Të lumtur përgjithmonë? Sezoni 8 Çiftet

90 Day Fiancé Sezoni 10 po transmetohet aktualisht, që do të thotë I fejuari 90-ditor: Për fat të mirë? ka të ngjarë të jetë spin-off i ardhshëm i shpallur. Të lumtur përgjithmonë? Sezoni 8 ka shumë potencial, pasi ekskluziviteti ka parë disa çifte interesante kohët e fundit. Shumë prej tyre janë ende bashkë, edhe pse të tjerë kanë kthesa interesante në marrëdhëniet e tyre që mund të bëjnë një televizion të mirë.

Këta çifte janë kasti i ëndrrave tona për sezonin e ardhshëm të Happily Ever After? dhe ne me të vërtetë shpresojmë t’i shohim ata të kthehen në ekranet tona së shpejti!

David & Sheila

Sheila Mangubat dhe David Dangerfield ishin një çift i preferuar i fansave në sezonin 6 të 90 Day Fancé: Before The 90 Days, dhe ne do të donim t’i shihnim përsëri së shpejti! David bëri histori si anëtari i parë i grupit të shurdhër të grupit, me Sheila që përfaqësonte gjithashtu komunitetin me vështirësi në dëgjim. Çifti u fejua në fund të sezonit dhe David kërkoi vizën K-1 të Sheila-s sapo u kthye në shtete.

Ndonëse jo tipike, disa çifte kanë kaluar nga Para 90 Ditëve në Happily Ever After?, pa u shfaqur më parë në emisionin OG. Meqenëse David dhe Sheila ishin një çift i dashur, shikuesit ndoshta do të ishin të lumtur ta shihnin udhëtimin e tyre në pothuajse çdo spin-off.

Bilal & Shaeda

Bilal Hazziez dhe Shaeeda Sween u shfaqën për herë të fundit në Happily Ever After? Sezoni 7, por nuk do të kishim problem t’i shihnim ata të kthehen për sezonin 8. Çifti fillimisht ishte i diskutueshëm, pasi shikuesit mendonin se Bilali po kontrollonte dhe nuk e trajtonte me respekt Sheedën. Që atëherë, çifti kanë kaluar shumë së bashku dhe duket se Bilali ka ndryshuar vërtet për mirë.

Duket se Bilali dhe Shaeeda janë në një vend shumë më të mirë që nga momenti kur shikuesit i takuan për herë të parë. Çifti shpesh ndan të qeshura në Pillow Talk dhe argëtohen shumë së bashku në rrjetet sociale. Do të ishte mirë të shihje një perspektivë të re për marrëdhënien e Bilalit dhe Shaeedës dhe për fat të mirë? Sezoni 8 mund të jetë mundësia e përsosur!

Elizabeth dhe Andrei

Elizabeth Castravet dhe burri i saj Andrei Castravet kanë qenë në Happily Ever After? për katër sezone, kështu që pse të ndalemi tani? Ndërsa familja e Elizabeth është e lodhshme për të parë, Elizabeth dhe Andrei më vete janë argëtues për t’u parë. Ata luftojnë aq sa për të bërë një dramë të mirë, por duket se lidhja e tyre mbetet gjithmonë e fortë.

Që nga koha e tyre në Happily Ever After? Sezoni 7, çifti mirëpriti fëmijën e tyre të dytë, një djalë të quajtur Winston. Do të ishte interesante të shihje Elizabeth dhe Andrei të merren me prindërimin e të dy fëmijëve në ekran. Andrei është veçanërisht argëtues për t’u parë, dhe ai është gjithmonë një thashethem i mirë edhe në Tell Alls.

Statler & Dempsey

Statler Riley dhe Dempsey Wilkinson u takuan për herë të parë në sezonin 6 të Before The 90 Days, dhe të dy janë ende të lumtur së bashku sot. Çifti do të ishte një ndeshje e përkryer për Happily Ever After?, në krahasim me shfaqjen OG, pasi nuk duket se Dempsey dëshiron të transferohet në shtete. Statler dhe Dempsey ishin një nga çiftet e vetëm për të cilët ia vlente të rrëmbehej gjatë sezonit të 6-të, kështu që do të ishte mirë t’i shihnim sërish në ekran së shpejti.

Gjatë sezonit 6 Tell All, zonjat zbuluan se kishin planifikuar të shisnin shumicën e gjërave të tyre dhe të udhëtonin së bashku nëpër Evropë. Është e paqartë se ku qëndron ai plan sot, kështu që do të ishte mirë t’i arrinim ata dhe të shihnim më shumë nga jeta e tyre e re së bashku.

Emily dhe Kobe

Emily Bieberly dhe Kobe Blaise nuk ishin të preferuarat e fansave kur shikuesit i takuan për herë të parë, megjithatë, që atëherë ata janë bërë shumë më të pëlqyeshëm. Çifti janë të rregullt në Pillow Talk, gjë që i ka lejuar fansat të shohin një anë më të lehtë të marrëdhënies së tyre. Shikuesit kryesisht nuk e pëlqyen çiftin për shkak të Emily-t, të cilën ata mendonin se vepronte në mënyrë injorante dhe të papjekur. Pas sezonit të tyre, Emily mori përgjegjësinë dhe i përmbahej veprimeve të saj, gjë që ishte e këndshme për t’u parë.

Çifti së fundmi njoftoi se ata janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë, kështu që kjo mund të jetë një histori interesante për Happily Ever After? nëse do të hidheshin. Për më tepër, Emily dhe Kobe mirëpritën vajzën e tyre, Scarlett, pas xhirimeve, kështu që do të ishte mirë të shihje më shumë nga dinamika e familjes së tyre më të madhe.