Të gjitha të dhënat që Kaitlyn Bristowe është në lidhje me Zac Clark

Klea

Të gjitha të dhënat që Kaitlyn Bristowe është në lidhje me Zac Clark

Kombi Bachelor po kumbon 2024-ën me mjaft skandal dhe ne i kemi të gjitha detajet. Pasi u panë së bashku në një festë të Vitit të Ri, shpejt filluan të qarkullojnë thashethemet se Kaitlyn Bristowe ishte e përfshirë me Zac Clark. Kaitlyn ishte kryesuesi i Bachelorette Sezoni 11, ndërsa Zac ishte fituesi i sezonit 16 të The Bachelorette.

Në pamje të parë, kjo duket si një çift tipik i Kombit Bachelor. Megjithatë, rrënjët e kësaj ndeshjeje të papritur shkojnë shumë më thellë. Kaitlyn bashkë-organizoi The Bachelorette Seasons 17 dhe 18 me ish-të Zac’s Tayshia Adams, gjë që i bën akuzat edhe më të habitshme. Deri më tani, asgjë nuk është konfirmuar në lidhje me Kaitlyn dhe Zac. Por këto janë të gjitha të dhënat që tregojnë se ata janë çifti më i ri i Bachelor Nation!

Kaitlyn dhe Zac u panë duke qenë flirte në një festë në NYE

E dhëna konkrete që tregon për romancën e sapogjetur të Kaitlyn dhe Zac është një foto e tyre duke kërcyer së bashku në një festë të Vitit të Ri. Në foto, Kaitlyn shihet teksa shkëlqen nga Zac, me krahun e saj të mbështjellë fort rreth qafës së tij. Ndërsa Zac është i kthyer nga kamera, krahu i tij është rreth belit të Kaitlyn-it, duke sugjeruar se është më shumë se një takim miqësor.

Nuk ka dyshim se Kaitlyn dhe Zac janë dy personat e paraqitur në foto. Fytyra e Kaitlyn është shumë e qartë dhe Zac ka veshur të njëjtën veshje në fotot e tjera nga festa. Kaitlyn dhe Zac duken shumë rehat me njëri-tjetrin nga gjuha e trupit në foto. Pra, është e mundur që ata janë takuar me njëri-tjetrin për disa kohë.

Ish-i fejuari i Kaitlyn me sa duket i ka konfirmuar thashethemet

Kaitlyn dhe ish-i i saj Jason Tartick e ndërprenë fejesën e tyre në gusht 2023. Megjithatë, kjo nuk e ndaloi të parën të aludonte për ndjekjet e reja romantike të ish-it të tij. Pasi fotoja e Kaitlyn dhe Zac u bë virale, Jason me sa duket i hodhi pak hije ishit të tij nën postimin e tij për Vitin e Ri.

Në seksionin e komenteve, një numër fansash la të kuptohet për romancën e sapo dyshuar të Kaitlyn dhe Zac. Një fans sugjeroi që Jason’s 2024 duhet të fillonte më 2 janar, pasi lajmet u publikuan më 1 janar. Më vonë, Jason e ripostoi atë koment në historinë e tij dhe bëri shaka duke thënë se ishte dakord. Kjo sugjeron që Jason u lëndua për mundësinë që Kaitlyn dhe Zac të ishin një artikull. Është e paqartë se çfarë tjetër do ta bënte atë të ripostonte një koment të tillë.

Kaitlyn foli për të qenit ‘të çrregullt’ në 2024

Pak para se fotografia e saj me Zac të shpërthejë internetin, Kaitlyn ka ndarë një citim të dyshimtë në historinë e saj në Instagram. Kaitlyn shkroi, “Vizma për vitin 2024 është autenticiteti i çrregullt mbi përsosmërinë e rreme”. Kjo me sa duket lë të kuptohet për marrëdhënien e saj të re të supozuar me Zac për disa arsye.

Arsyeja më e madhe që lidhja e Kaitlyn dhe Zac do të konsiderohej e çrregullt është për shkak të lidhjeve të tyre me Tayshian. Ndërsa Zac u fejua me Tayshia-n në sezonin 16 të The Bachelorette, Kaitlyn bashkë-organizoi me të Sezonet 17 dhe 18 të The Bachelorette. Në atë kohë, Tayshia dhe Kaitlyn ishin ende me Zac dhe Jason, përkatësisht.

Ndërsa Zac dhe Tayshia janë ndarë prej disa kohësh, fansat e Bachelor Nation thjesht nuk mund të mos ndihen sikur Kaitlyn dhe Zac e kanë gabim. Kaitlyn dhe Tayshia ishin shoqe të shkëlqyera gjatë kohës që ishin bashkë-mikpritëse, kështu që duket pak e dyshimtë që Kaitlyn do të shkonte pas ish-shoqes së saj. Ndërsa thashethemet janë sigurisht vetëm thashetheme, Kaitlyn dhe Zac mund të kenë disa shpjegime për të bërë nëse përfundimisht dalin si një artikull.

Kishte thashetheme për një çift të papritur të kombit beqar

Më në fund, një thashetheme e mëparshme për një çift të papritur të Kombit Bachelor duket se konfirmon më tej se Kaitlyn dhe Zac janë të përfshirë në mënyrë romantike. Thashethemet la të kuptohet se një çift i ri i supozuar do të befasonte fansat për shkak të dallimeve të tyre në karrierë, gjë që do të kishte kuptim për Kaitlyn dhe Zac. Kaitlyn është një personalitet televiziv dhe prezantues i podcast-it, ndërsa Zac preferon të punojë jashtë vëmendjes duke drejtuar një strukturë rikuperimi.

Thashethemet fillimisht u dërguan në një podcast nga një dëgjues anonim, por tani duket se ka disa merita. Kaitlyn dhe Zac sigurisht që do të ishin një çift i papritur i Kombit Bachelor, por më shumë për shkak të së shkuarës së tyre në krahasim me karrierën e tyre. Me çdo gjë të marrë parasysh, duket më e mundshme se Kaitlyn dhe Zac mund të jenë vërtet një artikull!