Të gjitha podkastet më të mira të rregullave të Vanderpump

Klea

Të gjitha podkastet më të mira të rregullave të Vanderpump

Sezoni 11 i Rregullat e Vanderpompës po ngrohet. Pas një fillimi të ngadaltë, sezoni është bërë gradualisht më i lëngshëm me çdo episod të ri. Ne kemi kaluar nga bisedat e biznesit për dyqanin e sanduiçëve tek Ariana Madix duke e quajtur Tom Sandoval një “vrasës të qenve në tentativë”. Ne kishim nevojë për këtë.

Nëse jeni si unë, nuk mund të ndaloni së foluri për VPR-në, e cila mund të jetë e lodhshme për miqtë tuaj më pak të fiksuar pas Bravo. Nëse po kërkoni të shtoni më shumë diskutime VPR në jetën tuaj, merrni parasysh të zhyteni në botën e podkasteve Bravo,

Këtu janë të gjitha podkastet e Vanderpump Rules që po dëgjoj tani:

Scheananigans

Podkasti i Scheana Shay Scheananigans ishte i nevojshëm për t'u dëgjuar pasi lajmet për lidhjen e Sandoval dhe Rachel Leviss u publikuan në mars 2023. Ylli i VPR derdhi të gjithë çajin nga prapaskenat dhe i mbajti fansat të ngopur gjatë skandalit. Podkasti ka vazhduar të gjejë sukses pas përfundimit të dramës dhe na ka mbajtur të interesuar javë pas jave. Akordohuni për të dëgjuar kopertinën e Scheana për VPR dhe të gjitha gjërat Bravo.

Podcast unik seksi

Komedianet Lara Marie Schoenhals dhe Carey O'Donnell do t'ju bëjnë të qeshni me zë të lartë në përmbledhjet e tyre javore të Vanderpump Rules. Dëgjimi i Podcast-it Sexy Unique i ka bërë të enjtet e mia shumë më argëtuese. Më pëlqen të dëgjoj pikëpamjet e tyre unike për yjet e mi të preferuar të Bravo. Ata ushqehen me gjithçka, nga kultura pop e deri te takimet me yjet e VPR në West Hollywood. Nuk mund ta rekomandoj sa duhet.

Rachel Goes Rogue

Rachel mori kontrollin e narrativës kur publikoi podkastin e saj Rachel Goes Rogue with iHeart në janar 2023. Podkasti ndihet sikur po lexon ditarin e saj ndërsa zbulon skandalin, bombardimet e dashurisë, ndarjen e saj me James Kennedy dhe shumë më tepër.

Skedarët Viall

Podkasti i Nick Viall The Viall Files mbulon një gamë të gjerë temash, por kohët e fundit, ai ka mbuluar VPR. Alumi Bachelor u bë një fans i spektaklit Bravo gjatë Scandoval dhe tani e shikon çdo javë. Ai gjithashtu ka intervistuar disa anëtarë të kastit të VPR, duke përfshirë Sandoval, Tom Schwartz dhe Katie Maloney.

Me mungesë respekti

Katie dhe Dayna Kathan hynë në sferën e podcasting-ut në janar 2024 me publikimin e podcast-it të tyre “Disrespectfully”. Zonjat bisedojnë për gjithçka, nga lidhjet te VPR dhe gjithçka në mes. Së fundmi, të dashurit publikuan një episod duke u zhytur në lidhjen e Katie me Max Boyens. Dayna ishte përfshirë me Max në sezonin 8 të VPR. Gratë diskutuan situatën dhe patën një bisedë të sinqertë rreth asaj se çfarë të bëni kur lidheni të dehur me ish-fjalën e shokut tuaj. Ishte e vërtetë dhe e sinqertë, ashtu si gjithë përmbajtja që ata kanë nxjerrë deri tani.

Juicy Scoop me Heather McDonald

Heather McDonald është një eksperte e kulturës pop dhe e dashuruar e Bravo. Komediania na mbajti të qeshnim gjatë pasojave të Scandovalit me ndershmërinë dhe sensin e saj vrasës të humorit. Shikoni podcast-in e saj Juicy Scoop për të dëgjuar pamjet e saj gazmore për VPR dhe për të marrë të gjitha gjërat e brendshme Bravo. Ajo gjithashtu ka intervistuar shumë yje të VPR, duke përfshirë Scheana dhe Lala.

Të gjithë e duan Tomin

Sandoval publikoi podkastin e tij Everybody Loves Tom në shtator, me ndihmën e menaxherit të grupit të tij, Jason Bader. Ai është futur në thellësi të skandalit, duke prekur gjithçka, nga shëndeti mendor deri te ndarja e tij me Rachel. Që nga shkurti, ai ka përmbledhur sezonin 11 të VPR. Ai mund të mos jetë i preferuari i tifozëve tani, por është interesante të dëgjosh mendimet e tij për sezonin.

Partia e Rregullave Vanderpump

Vanderpump Rules Party është një gjë që duhet dëgjuar për fansat e VPR. Podkasti ofron gjithçka që duhet të dini për shfaqjen dhe kastin, nga njoftimet e shtatzënisë deri te thashethemet për marrëdhënie. Shikojeni kudo që dëgjoni podkaste. Nuk do të pendoheni.