Të gjitha podkastet e Real Housewives që duhet të dëgjoni

Klea

Të gjitha podkastet e Real Housewives që duhet të dëgjoni

Ju do të mendonit se duke qenë një Amvise të vërteta ylli do të ishte më se i mjaftueshëm për të mbushur shumicën e kohës së këtyre grave, por disa prej tyre vendosën të ekzekutonin podkastet e tyre. Ndërsa të tjerët janë të shtrirë gjatë jashtë sezonit ose flirojnë me këngëtarët e kantri, disa të zgjedhur me fat po kujdesen që zëri i tyre të dëgjohet. Sikur shikuesit të mos mbusheshin mjaftueshëm me dramë, fansat tani mund të vrapojnë në çdo platformë transmetimi dhe të shkarkojnë edhe më shumë thashetheme dhe sass. Edhe pse jo çdo podcast është një hit, ka diçka për të gjithë.

Kur përfundon çdo episod i Real Housewives, disa fansa kanë një sulm të vogël paniku, duke menduar: “Duhet të pres një javë të tërë për ndonjë të re!” Për fat të mirë, ka shumë mundësi për t'i kaluar ato gjatë javës dhe për të pirë çaj. Fansat e përkushtuar të Bravo thjesht nuk ngopin me yjet e tyre të preferuar, dhe këtu janë vetëm disa opsione që duhet të frenojnë dëshirat e tyre.

Namaste B$tches

Së bashku me yllin e Real Housewives of New Jersey, Teresa Giudice dhe nutricionisten e certifikuar të Stanford Medicine, Melissa Pfeister, të dyja prezantojnë podcast-in e tyre të realitetit televiziv me temë. Të dyja gratë sjellin një sasi argëtimi dhe jetë reale teksa hulumtojnë në tema si jeta, dashuria dhe familja. Teresa dhe Mishel patën biseda mjaft të sinqerta, dhe ndërsa disa ndihen të detyruar si kur ajo sjell kunatën e saj, Melissa Gorga, temat e tjera janë të lehta për t'u dëgjuar. Teresa nuk del gjithmonë aq e artikuluar në mënyrë të mahnitshme, por podkasti ia vlen të dëgjohet vetëm për disa njohuri shtesë në RHONJ.

Në Ekran

Melisa ka pasur trima të shumta në emisionin e saj, madje ka folur edhe për grindjen familjare me bashkëshortin e saj, Joe Gorga. Të dy në fakt thirrën Tre për përdorimin e tyre, kështu që nëse doni dramën, ky është podkasti për ju. Melisa është lehtësisht eksituese dhe shpesh i ndërpret mysafirët e saj. Por kjo mund të jetë vetëm sepse ajo është e emocionuar për të ndarë atë që po ndodh në jetën e saj. Edhe pse Melissa përpiqet të flasë për modën dhe jetën e saj të përditshme, shumica e dëgjuesve po akordohen për të dëgjuar gjithçka që munden për mashtrimet e saj Bravo.

Le të flasim me Heather Dubrow

Fancy Pants nuk ka frikë të ndajë mendimet e saj për të gjitha gjërat për stilin e jetës, shëndetin, marrëdhëniet dhe udhëtimet. Podkasti është menduar të jetë pjesë e barabartë e bisedave të thella dhe bisedave të vogla. Midis të ftuarve të famshëm dhe ekspertëve, Heather Dubrow sigurohet që ta përziejë atë në mënyrë që dëgjuesit të mund të mësojnë në çdo kohë. Episodet më të mira janë kur Heather është e sinqertë dhe flet për jetën e saj.

Dy T në një Pod

Nëse jeni një fans i Bravo që ju mungon Teddi Mellencamp, mund të merrni një rregullim kur dëgjoni podcastin e saj dhe të Tamra Judge. Nuk jam saktësisht i sigurt se si t'i shpjegoj këto të dyja, por duket si një roman romantik. Nga Happenstance, Tammy Sue dhe Teddi janë bashkuar, dhe ata thjesht klikojnë. Të dy kanë mbrapa njëri-tjetrin gjatë udhëtimit të tyre Bravo, dhe janë ata kundër njerëzve të këqij/botës.

Podcast i trëndafilit të egër

Whitney Rose nga Real Housewives of Salt Lake City nuk do të lihej jashtë kur erdhi puna për të pasur një podcast. Asaj i pëlqen të ndajë mendimin e saj për ekskluzivitetin. Whitney shpesh bën shaka se ajo është mbretëresha e fjalës së gabuar, por podkasti i saj është një atmosferë. Është një shfaqje për asgjë dhe gjithçka. Whitney flet për largimin nga kisha Mormone, RHOSLC, bukurinë dhe astrologjinë. Sapo të rifillojë sezoni i ri, mendoj se ajo do të flasë shumë më tepër për dramën Bravo.