Të gjitha mënyrat se si Ariana Madix duket ndryshe këtë sezon

Klea

Të gjitha mënyrat se si Ariana Madix duket ndryshe këtë sezon

Sezoni 11 i Rregullat e Vanderpompës ka treguar një Ariana Madix të ndryshuar. Ajo është ende duke përpunuar shumë pasojat e Scandoval, dhe meqenëse kamerat e Bravo u rikthyen menjëherë, paqëndrueshmëria e saj ka kuptim. Siç do të kujtojnë fansat, sezoni 10 ishte jashtëzakonisht i turbullt falë lidhjes së vazhdueshme të Tom Sandoval dhe Rachel Leviss. Grupi mësoi për të gjitha ndërsa sezoni përfundoi xhirimet, duke i lënë të gjithë në spirale dhe duke arritur te Zoloft-i i tyre. Por Ariana është e gatshme për një shkëlqim dhe mendoj se fansat do të shohin një ndryshim të dukshëm.

Super Spacey Ariana

Dëgjo, unë kam qenë atje. Një djalë të thyen zemrën me një histori të çmendur që duket jashtë fushës së majtë. Sezoni i ri e tregon Arianën vetëm tre muaj jashtë lajmeve të fundit dhe ajo është e ndarë në kohët më të mira. Ndjej se Ariana ende po dekompreson nga një verë e ashpër e kaluar, e cila tregoi se ajo humbi gjyshen dhe qenin e saj të dashur prej 13 vitesh. Ajo është emocionale dhe nuk e shoh që kjo të largohet së shpejti.

Gjatë vizitës së saj në TomTom, që personalisht nuk do të shkelja kurrë në lokalin e ish-it tim, por e kuptoj, shfaqja duhet të vazhdojë. Ajo u prish pasi u ul në një vend të caktuar. Rezulton se sedilja në fjalë ishte pikërisht në të njëjtin vend ku ajo ishte ulur natën kur kishte gjetur bisedat telefonike sekrete të Tomit. PTSD është i fortë dhe pamjet, aromat dhe tingujt u kthyen të gjitha menjëherë. E di që ky sezon do të tregojë një Ariana të trishtuar, por shpresoj që ajo të përmirësohet së shpejti.

Ariana është e sigurt

Nëse do të isha unë, nuk mendoj se mund të kisha shkuar në një martesë tre ditë pas një ndarjeje të madhe dhe të besoja vërtet në martesë. Por Ariana na dëshmoi të gjithëve gabim dhe mahniti me një fustan rozë. Premiera e sezonit të Vanderpump Rules tregoi Arianën duke qeshur përballë pandershmërisë. Tani, Ariana e di mirë se ish-i i saj u përpoq të pengonte miqësinë e saj me Katie Maloney dhe Lala Kent. kështu që ajo nuk do të merret më kurrë për bedel.

Ariana e di se kush është në ekipin e saj dhe nuk përfshin Tom Schwartz. Disponimi i saj i akullt po dërgon një sinjal ndërkohë që ajo nuk flet. Tom është i shpejtë të bëjë shaka në rrëfimin e tij se “Ariana e ka ngritur murin. Ajo është një mbretëreshë akulli. E kuptoj që ajo ka këtë status të lartësuar: Mbretëresha Ariana, Shenjtore mbrojtëse e grave të përbuzura, por a e fajësoni atë? Ajo ka të drejtë të jetë paksa e mbyllur nga ata që e kanë lënduar. Ajo e di se duhet të jetë e fortë gjatë kësaj kohe.

Ariana e vogël

Unë nuk dua të komunikoj me ish-in tënd, por kur zgjedh të jetosh ende në të njëjtën shtëpi, kjo është thjesht e para për kursin. Megjithatë, Tom dhe Ariana po zgjedhin të vendosin një asistent të pafajshëm në mes të ndarjes së tyre si divorci. Është e tmerrshme, por unë jam këtu për vogëlsinë. Ndjehet si një nga ato sitcom-et e vjetra ku ata vendosin një rresht në mes të shtëpisë si në I Love Lucy dhe thjesht e përfituan më së miri. Bravo tregoi një paraqitje të shkurtër të teksteve të tyre ndërsa Ariana shkroi, “Të lutemi thuaj atij që të fikë dritat LED gjatë natës. Po i bezdis fqinjët.”

Me mjeshtëri dhe në mënyrë të përsosur, u përgjigj Tom. “Ai thotë se ata bien nën lirinë e fjalës.” Mund të shihja sytë e Arianës të mbërthyer në pjesën e pasme të kokës së saj. Sinqerisht, ky asistent nuk mund të paguhet aq sa duhet për të duruar këtë lloj mjedisi toksik pune. Dhe kur Anne e pyeti nëse ai mund të bënte një festë ditëlindjeje në shtëpi. Ariana u përgjigj: “Kjo nuk po ndodh.”

Ariana ia ktheu me një buzëqeshje të akullt. “Mendoj se kjo është shumë mungesë respekti dhe e papërshtatshme. Nëse ai dëshiron të ketë një festë, ai mund ta bëjë atë diku tjetër. Nëse këtu ka njerëz që bëjnë zhurmë, unë do të thërras policët.”

Boss Bushtër

Edhe pse mund t’i ketë zemëruar zemra, Ariana po arkëton pikëllimin e saj. Pa lënë mënjanë, ajo ka nisur një biznes dhe ka përdorur emrin e saj të mirë për të fituar ca para shtesë në formën e reklamave bashkëpunuese. Episodet e para po dëshmojnë se sezoni 11 do të jetë një rikthim djallëzor si Zoti.