Të gjitha mënyrat se si Andy Cohen dështoi në Ribashkimin e Sezonit 4 të RHOSLC

Klea

Të gjitha mënyrat se si Andy Cohen dështoi në Ribashkimin e Sezonit 4 të RHOSLC

Për vite, Andy Cohen ka qenë djali ynë i preferuar për gjithçka Bravo. Shikuesit i besojnë atij që të bëjë pyetjet e vështira dhe të sigurojë që anëtarët e kastit të mbahen përgjegjës për veprimet e tyre. Megjithatë, nuk ka kaluar pa u vënë re fakti që Andi i ka rënë topit vitet e fundit. Ndonjëherë, ai ka treguar favorizim, paragjykim dhe padurim kur bisedon në divan me gratë. Të Amvise të vërteta të Solt Lake City Ribashkimi i sezonit 4 nuk ka qenë ndryshe, me disa fansa që hoqën dorë nga mbajtja e gjuhës. Shumë shikues kanë thënë se Andy Cohen dështoi në ribashkimin e sezonit 4 të RHOSLC, dhe ja pse.

Hiq Dorezat

Pas shikimit të ribashkimit të RHOSLC, u ndje sikur Andi dhe pjesa tjetër e kastit u luajtën. Monica Garcia kishte një mënyrë unike për të thurur përralla dhe për t’i bërë ata përreth saj të ndjenin empati për të. Por Andi po i pinte të gjitha. Andi nxori shpatën e tij për të mbrojtur Monikën dhe ndjenja është paksa shqetësuese. Ai është akuzuar se e ka trajtuar rishtarin me doreza për fëmijë. Në vend që ta ziejë vërtet nënën e katër fëmijëve, ai ka qenë pothuajse ngushëllues.

E kuptoj që dua të luaj si avokatin e djallit. Historia e Monikës mund të ketë shumë më tepër, por aktualisht, duket sikur ajo thjesht donte të bëhej një yll i realitetit televiziv. Për fat të keq, Andy kurrë nuk e shtyu me të vërtetë atë për këtë, dhe ai përfundoi duke u përballur si ekipi Monica.

Andi dukej i mbingarkuar

Ju do të mendonit se Andi do të ishte mësuar me dhimbjet e forta të kokës dhe pyetjen se ku shkoi gjithçka keq kur bëhej fjalë për organizimin e ribashkimeve të ngarkuara emocionalisht. Megjithatë, pjesa 1 tregoi Andin duke mbyllur sytë dhe duke iu lutur me sa duket çdo perëndie që ai mund të mendonte për të rrëmbyer gratë larg. Monica dhe Heather Gay po ia dilnin shumë, me Andin që rrinte duarkryq. Përfundimisht, ai u zgjua nga gjumi për t’i bërë të ditur Monikës: “Ajo do t’ju tregojë pas pak”, se pse Heather nuk donte të bënte asgjë me të.

Nuk është hera e parë që Andy thirret për aktrim sikur nuk është i interesuar të bëjë punën e tij. Gjatë ribashkimit të Sezonit 7 të Below Deck, Mbreti i Bravo u soll sikur të mos e shikonte as sezonin. Edhe pse ai mund të ketë qenë i painteresuar gjatë ribashkimit të RHOSLC në pika të caktuara, unë mendoj se të gjithë mund të pajtohemi që ai padyshim e pa sezonin e kaluar.

Ndonjëherë pyetjet e Andit nuk shtohen

Krahasimi i pyetjeve të vështira nga Andy në pjesën e dytë më shqetësoi në thelb. Së pari, ai e pyeti Monikën për emrat e saj të shumtë, duke u përpjekur ta kapte atë me rishtarin në mënyrë të përsosur dhe të mprehtë duke shpjeguar se ajo është latine dhe hispanike. Ajo shpjegoi shkurtimisht pse kishte përdorur secilin nga katër emrat e saj, duke vënë në dukje se ata ishin emra të lindjes dhe të martuar. Matematika u shtua.

Por Andi më pas iu drejtua Lisa Barlow dhe udhëtimit të misionit të djalit të saj. Prezantuesja sillej sikur ishte qesharake që djali i saj nuk mund të shkonte në udhëtim për shkak të ndejave shumë të vështira dhe se viza iu refuzua për shkak të mungesës së këmishës. Mungesa e sensit të përbashkët është tronditëse. Të gjithë e dinë që fotografitë e pasaportës nuk bëhen kështu.

Andy Placated Mary

Personalisht, unë nuk jam një fans i Mary Cosby. Ajo është një amvisë hakmarrëse, gjakftohtë dhe e lig, e cila, po, ka momente të arta televizive, por duket se nuk i intereson të jetë në emision. Megjithatë ja ku ajo është, ende duke marrë një rrogë Bravo. Midis komentit të Marisë për Heather-in dhe mbylljes së Lizës, unë isha gati që Andy t’i përmbahej vërtet asaj kult udhëheqës i kishës. Prita dhe prita, dhe asgjë tjetër veç një buzëqeshje të rreme.

Predikuesja madje akuzoi Whitney Rose si raciste, me argumentin e saj kryesor se ajo dikur ishte pjesë e kishës mormone. Nuk ka shembuj, vetëm akuza që Maria ndjente dëshirë t’i bërtiste botës. Mary është e neveritshme në një nivel tjetër, megjithatë prezantuesja dukej se po bën patinazh rreth çështjeve të saj problematike. Gjithçka që mund të them është të bëj më mirë, Andi.