Të gjitha arsyet pse fansat po rrënjosin për Ciara Miller dhe West Wilson

Klea

Të gjitha arsyet pse fansat po rrënjosin për Ciara Miller dhe West Wilson

Ciara Miller dhe West Wilson janë obsesioni më i fundit i fansave të Shtëpisë së Verës. Të dy e goditën në premierën e sezonit të 8-të dhe shikuesit shpresojnë dëshpërimisht që flirtimi i tyre të kthehet në një marrëdhënie të vërtetë. Shikuesit e duan sensin e humorit të West dhe mendojnë se ai do të ishte i përshtatshëm për Ciara-n e preferuar nga fansat. Ndërsa të dy janë ende në fazat e hershme të takimit, ne nuk mund të mos fiksohemi pas idesë së tyre si çift.

Këtu janë të gjitha arsyet pse fansat po i kërkojnë:

Ata e bëjnë njëri-tjetrin për të qeshur

Ne e dimë se Ciara i pëlqen një djalë qesharak dhe West me siguri i përshtatet atij përshkrimi. 28-vjeçari ka rrëmbyer zemrat e shikuesve këtë sezon me personalitetin e tij lozonjar. Ai nuk humbet kurrë një mundësi për të bërë Ciarën të qeshë dhe të dy duket se vërtet argëtohen së bashku. Ai duket se është më i përqendruar në kalimin e kohës së mirë sesa të shkaktojë dramë, gjë që është pikërisht ajo që asaj i duhet pas përplasjes me Austen Kroll të Southern Charm. Është sikur Kyle Cooke ka thënë dikur, “Vera duhet të jetë argëtuese”. Duh!

Ata kanë miq të përbashkët

Natyrisht, takimi me dikë me të cilin ndani një shtëpi verore mund të shkaktojë disa probleme, por ka edhe përfitime. Një plus është se keni shumë miq të përbashkët. Bashkimi i grupeve të miqve është një pjesë e vështirë e një marrëdhënieje të re, por West dhe Ciara nuk duhet të shqetësohen për këtë. Ata janë tashmë në të njëjtin ekuipazh.

West shkon mirë me të dashurit e Ciarës, Amanda Batula dhe Paige DeSorbo, që është një arritje mbresëlënëse. Ne e dimë që ata të dy nuk qëndrojnë të heshtur kur mendojnë se një djalë nuk është i mirë për shokun e tyre. Të gjithë e pamë se si reagoi Amanda ndaj përplasjes së Hannah Berner me Luke Gulbranson. Ndryshe nga disa nga kërkuesit e mëparshëm të Ciarës, West duket se ka vulën e miratimit të shoqes së saj. Në Episodin 4 të Sezonit 8, Amanda u kthye nga West pasi Ciara shprehu disa shqetësime se si ai u tha njerëzve për seancën e tyre të grimimit. Amanda u përpoq të qetësonte shqetësimet e shoqes së saj duke thënë se West thjesht “ngacmohet”.

Ai është i fokusuar vetëm tek ajo

Ciara meriton dikë që është e fokusuar vetëm tek ajo pas trekëndëshit të saj të dashurisë me Austen dhe Lindsay Hubbard në Winter House dhe sezonin 6 të Summer House. Fansat ndienin për modelen teksa e shikonin të kapej nga historia e çuditshme e Austen dhe Lindsay. Ndryshe nga Austen, West duket plotësisht i fokusuar tek ajo. Ai e ndjek atë përreth si një qen qenush, i cili është i adhurueshëm. Ne nuk duhet të shqetësohemi nëse West do të largohet fshehurazi gjatë një feste për t'u ndeshur me një nga shokët e saj. Nëse e dini, e dini.

Ata jetojnë në të njëjtin qytet

Distanca ka qenë një problem për Ciarën në të kaluarën, por nuk do të jetë me West. Të dy jetojnë në NYC, kështu që nuk do të duhej të planifikonin orare për të vizituar njëri-tjetrin në qytetet e tyre përkatëse.

Ata duken mirë së bashku

Pamja nuk është gjithçka, por nuk dëmton fakti që ato janë super të bukura. Ata të dy kanë një stil të shkëlqyeshëm dhe ne mund t'i shihnim duke e vrarë atë në një tapet të kuq. Tifozët e Bravo-s kanë nxituar bukurinë e Ciarës që nga sezoni 5, por West mund të ketë sukses në departamentin e komplimenteve këtë sezon. Fansat kanë qenë të etur për të sapoardhurin në X.

“Perëndimi është shumë i nxehtë lol. Ndoshta më pëlqejnë biondet.” shkroi një përdorues i X.

“Unë kam një dashuri të madhe me Perëndimin,” një përdorues tjetër postoi në Twitter. “Ai është i mrekullueshëm. Jo që nga Andrea, ata nuk e kanë marrë atë aq mirë me një shtesë në kastin e #SummerHouse.”

Fansat në X komentuan gjithashtu se sa “hot” do të ishin të dy si çift.

“West dhe Ciara do të ishin kaq të nxehtë së bashku. Shpresoj që kjo të ndodhë”, shkroi një përdorues i tretë.

“Duke qeshur dhe shkelmuar këmbët e mia duke parë Ciara dhe West,” një përdorues i katërt bëri shaka.

Është e vërtetë, ata duken shumë mirë së bashku.

Ku qëndrojnë aktualisht West dhe Ciara?

Sezoni 8 është ende duke u shpalosur, por që tani, të dy janë të fokusuar në njohjen me njëri-tjetrin. Ne i pamë ata të dilnin në takimin e tyre të parë në Episodin 3 dhe e dimë se ia dolën. Nuk dimë më shumë se si ka kaluar pjesa tjetër e verës dhe as nuk dimë nëse të dy janë aktualisht bashkë. Me mend se do të duhet të vazhdojmë të shikojmë sezonin 8.

Summer House transmetohet të enjten në orën 21:00 EST në Bravo.