Të gjitha amvisat e së kaluarës dhe të tashmes RHOM të renditura

Klea

Të gjitha amvisat e së kaluarës dhe të tashmes RHOM të renditura

Amvise të vërteta të Majamit debutoi në 2011 në Bravo. Aktualisht po transmetohet Sezoni 6, që do të thotë se shumë Real Housewives e kanë zbukuruar këtë kast. Disa amvisa kanë qenë epike. Të tjerët na kanë bërë të dëshirojmë të lirohemi në tapetet e verbuara të Marysol Patton. Le të urdhërojmë këto zonjat që u përpoqën, apo jo? Këtu janë renditjet tona për amvise RHOM, duke filluar me ato që ishim më pak emocionuese për t’i parë.

Cristy Rice – Sezoni 1

Cristy Rice e pa pozicionin e saj me kohë të plotë të hequr me sëpatë pas sezonit 1. Kjo sepse Cristy solli dramën, por ishte e vogël dhe jo argëtuese. Në përgjithësi, ajo u duk si josimpatike, me një anë të trurit. Prandaj, Cristy është një nga anëtarët tanë më pak të preferuar të kastit të RHOM.

Joanna Krupa – Sezoni 2-3

E bukura e Joanna Krupës. Megjithatë, pamja e saj e mirë nuk mund ta shpëtonte atë nga prerja pas vetëm dy sezonesh. Ajo nuk ishte më e bukura, dhe madje turpëroi një nga yjet e saj për betejat e fertilitetit, të cilat TË SHKRUAJNË. Joana, ju do të qëndroni këtu tani, drejt fundit të zonjave tona të renditura në RHOM.

Karent Sierra – Sezonet 2-3

Karent Sierra ishte një anëtare kryesore e kastit gjatë sezonit 2, por pas kësaj, ajo u degradua në një rol të ftuar për sezonin 3. Ajo nuk i përshtatej vërtet. Ajo ishte gjithashtu në një marrëdhënie super të skicuar, dhe u duk si një person social alpinist. Prandaj, Karent ka fituar një vend këtu, afër fundit të renditjes sonë të anëtarëve të kastit të RHOM.

Ana Quincoces – Sezonet 1-3, 6

Për të qenë e qartë, Ana Quincoces ishte vetëm një anëtare e kastit me kohë të plotë për Sezonin 2. Në sezonin 1 dhe 6, ajo ishte e ftuar, ndërsa në sezonin 3, ishte mike e saj. Edhe në rolin e saj më të vogël si mysafire këtë sezon, ajo është ende duke sjellë dramën, duke përdorur aftësitë e saj avokatore për ta ndihmuar atë të shfaqë Alexia Nepola dhe djalin e saj, Peter Rosello. Në përgjithësi, ajo është e guximshme, kështu që Ana zbret në mesin e poshtëm të renditjes sonë të kastit RHOM.

Lea Black – Sezonet 1-3

Lea Black ishte një yll kryesor gjatë sezonit 1-3, por ajo u rikthye edhe për një rol të ftuar gjatë sezonit 5. Sinqerisht, Lea u prezantua si Lisa Vanderpump e këtij seriali, sepse ishte më e pasur se e pasur, dhe gjithashtu ishte një sipërmarrës tepër i suksesshëm. Ndërsa disa shikues e panë Lean të vetëkënaqur, të tjerëve (jam unë) e panë atë qesharake. Prandaj, Lea renditet në vendin e mesëm të poshtëm si pjesëtar i aktorit në RHOM.

Larsa Pippen – Sezoni 1, 4-6

Larsa Pippen është shfaqur ndonjëherë vetëm në një rol me kohë të plotë, por ajo u shfaq në sezonet 2 dhe 3. Në thelb, ajo nuk e solli dramën gjatë raundit të saj të parë, por ajo e kompensoi këtë me maja pas kthimit të saj. Sa i përket dramës së saj, ajo është e frikshme, pasi Larsa nuk mund të mbajë sekret, reagimet e saj ndaj diagnozës së kancerit të një partneri të saj ishin të mbytura dhe, ajo tha se një anesteziologe nuk ishte një punë e vërtetë. Prandaj, Larsa nuk renditet shumë në mesin e aktorëve të saj RHOM.

Adriana de Moura – Sezonet 1-6

Ka shumë amvise reale të mbivlerësuara, por Adriana de Moura nuk është një. Adriana ka qenë në çdo sezon të vetëm, megjithatë, sezonet 1-3 janë shfaqjet e saj të vetme me kohë të plotë. Ajo lufton, është e imët dhe madje siguron histori argëtuese, si karriera e saj muzikore, ndërkohë që është vetëm mikesha e saj. Si përfundim, Adriana, ju meritoni një mojito me kohë të plotë, në mënyrë që ne të mund t’ju ngjitim në rangun e listës sonë të aktorëve RHOM.

Marysol Patton – Sezonet 1-6

Marysol ka zbukuruar ekranet tona që nga sezoni 1. Megjithatë, pas sezonit 2, ajo është transmetuar vetëm si mike e saj. Ajo ende aktualisht ulet në këtë pozicion, zakonisht me një pije të ftohtë në duar. Ajo është e çuditshme dhe histerike, dhe e trazon tenxheren aq sa për të bërë një gërvishtje, kështu që ne po e vendosim Marysol në vendin e mesëm të lartë në renditjen tonë të aktorëve për RHOM.

Alexia Nepola – Sezoni 1-6

Alexia është një tjetër yll i Real Housewives që është shfaqur në çdo sezon të serialit të saj. Në sezonin 2, ajo u tërhoq për të marrë pjesë në një rol të kufizuar, pasi po kalonte shumicën e kohës në spital së bashku me djalin e saj të dashur, Frankie. Për sa i përket historive të saj, epo, ajo drejton një biznes me Frankie, dikur ishte e martuar me një anëtar të kartelit dhe pothuajse gjithmonë është në mosmarrëveshje me të paktën një anëtar të kastit. Nga ana tjetër, ajo i do fort fëmijët e saj dhe është një horr argëtues. Me gjithë këtë në mendje, Alexia ka fituar një renditje më të lartë brenda kastit të saj RHOM.

Lisa Hochstein – Sezonet 2-6

Lisa Hochstein nuk u shfaq në RHOM deri në sezonin 2. Megjithatë, ajo siguroi çantën e saj të kushtueshme, pasi që atëherë ka mbajtur pozicionin e saj me kohë të plotë në këtë kast. Divorci i saj nga Lenny Hochstein është bërë historia e saj më e madhe, pasi momenti i tij i nxehtë i mikrofonit e kapi atë duke pranuar se u largua me të në sezonin 5. Ndërsa Lisa është tepër e zhytur në vetvete, ajo është në ngritje, duke filluar një biznes të ri dhe duke ecur përpara, gjë që i ka fituar asaj një nga vendet tona më të larta në këtë listë të renditjes së aktorëve RHOM.

Julia Lemigova – Sezoni 4-6

Julia Lemigova është një njeri i adhurueshëm. Si e vetmja shtëpiake në një martesë të të njëjtit seks, Julia po thyen kufijtë në transmetim. Përveç kësaj, dashuria e saj për kafshët, natyrën dhe gruan e saj, Martina Navratilova, ka rezultuar në histori emocionuese, veçanërisht kur Julia qëndroi në krah të Martinës, ndërsa ajo luftoi me diagnozën e saj të dyfishtë të kancerit. Ne e adhurojmë Julia-n, kjo është arsyeja pse ajo është një nga yjet tanë të renditur më të lartë të Real Housewives of Miami.

Nicole Martin dhe Guerdy Abraira – Sezonet 4-6

Nicole Martin dhe Guerdy Abraira janë jeta, dhe këta të dy sigurojnë një barazim në vendin tonë të parë. Si MD, Nicole nuk është vetëm një yll i televizionit realitet, ajo po ndihmon gjithashtu për të shëruar ata në komunitetin e saj. Ajo është gjithashtu e gatshme të lejojë që narrativat më të vështira të transmetohen, siç është marrëdhënia e saj e dëmtuar me babanë e saj, i cili fatkeqësisht ka ndërruar kohët e fundit.

Në vajzën tonë Guerdy, ajo shfaqet vazhdimisht si një amvisë e niveluar, argëtuese, pavarësisht nga fakti se ajo sapo kaloi vitin e fundit të jetës së saj duke goditur (dhe rrahur!) bythën e kancerit. Guerdy është një frymëzim për të gjithë dhe ne e duam miqësinë që ajo dhe Nicole kanë ndërtuar. Si përfundim, këto dy zonja janë kastet tona të renditura më të larta deri më tani në RHOM.