Të famshëm që do të ishin kryesues i mirë për sezonin 2 të Golden Bachelor

Klea

Të famshëm që do të ishin kryesues i mirë për sezonin 2 të Golden Bachelor

Sezoni i parë i Beqari i Artë ishte shumë argëtuese, por kishte një fund të zymtë. Gerry Turner hyri në histori si njeriu i parë kryesor i serialit, në moshën 72-vjeçare. Në fund të rrugëtimit të tij, ai u fejua me Theresa Nist pasi ra në dashuri me të. Dyshja vendosën të martoheshin sapo mbaroi transmetimi, por faza e tyre e muajit të mjaltit nuk zgjati shumë. Pas vetëm tre muajsh martesë, ish-çifti njoftuan se kishin në plan të divorcoheshin.

Ndërsa Sezoni 1 i The Golden Bachelor mund të mos ketë qenë një sukses, kjo nuk do të thotë se sezonet e ardhshme nuk mund të jenë. Ndoshta ABC mund t'i përmirësojë pak gjërat duke zgjedhur një personazh të famshëm për kryesimin. Kjo do të angazhonte shikuesit edhe më shumë dhe do t'i jepte shfaqjes një shans më të mirë për sukses. Katër burrat e Artë të mëposhtëm do të bënin drejtime të mahnitshme, ndaj na dëgjoni ABC!

Lenny Kravitz

I famshmi i parë që vjen në mendje për Bachelorin e Artë të ardhshëm nuk është askush tjetër veçse Lenny Kravitz! Lenny është zgjedhja perfekte për këtë rol dhe në moshën 59-vjeçare ai është gjithashtu mosha perfekte. Kur bëhet fjalë për kryesimin e çdo shfaqjeje të Kombit Bachelor, shikuesit duan të shohin dikë që bie në sy. Lenny është një muzikant dhe një aktor dhe nuk i shmanget kurrë të qëndrojë në një turmë.

Lenny prej disa kohësh është beqar dhe duket se është gati të gjejë sërish dashurinë. Së fundmi, Lenny madje ka treguar se shpreson të martohet sërish përfundimisht. Nëse Lenny do të bëhej Bachelor i Artë i ardhshëm, ai patjetër do ta merrte seriozisht procesin. Ndërsa Gerry mund të mos kishte qenë në gjendje të gjente dashuri të qëndrueshme, Lenny mund të ishte në gjendje.

Hugh Jackman

Një tjetër personazh i famshëm që mund të jetë i përshtatshëm për sezonin e ardhshëm të The Golden Bachelor është Hugh Jackman. Hugh aktualisht është 55 vjeç, gjë që e bën atë mjaftueshëm në moshë për të qenë kandidat për këtë rol. Pasi luajti në filma të suksesshëm si “The Wolverine” dhe “The Greatest Showman”, Hugh është bërë i madh në Hollywood. Hugh sigurisht që do të ishte një sukses i madh me zonjat, kështu që ABC mund të dëshirojë thjesht të marrë në konsideratë kontaktin me të.

Pas ndarjes nga gruaja e tij prej 27 vitesh në vitin 2023, Hugh është gati të rikthehet në skenën e takimeve. Meqenëse Hugh tashmë është rehat duke qenë në qendër të vëmendjes, The Golden Bachelor potencialisht mund të jetë një përshtatje e shkëlqyeshme për të.

Kevin Costner

Në moshën 69-vjeçare, Kevin Costner do të ishte kryesuesi i përsosur për Sezonin 2 të The Golden Bachelor. Kevin është një individ i plotë, me sipërmarrje si në aktrim, ashtu edhe në industrinë e muzikës. Së fundmi, Kevin është bërë i famshëm pasi luajti në serialin televiziv hit Yellowstone. Për më tepër, Kejvina është gjithashtu anëtar i një grupi rock të vendit, i cili me siguri do t'i fitojë pikë me zonjat!

Kejvina është i ri në treg pasi divorci i tij u finalizua disa muaj më parë në shkurt. Pasi ka qenë i martuar për gati 20 vjet, Kevin është sërish në një pozicion për t'u rikthyer atje. Kevin sigurisht që ka shumë për të ofruar, dhe pjekuria e tij e bën atë një opsion të shkëlqyeshëm për kryesimin e radhës.

Përmendje e veçantë – Mark Anderson

Ndërsa Mark Anderson mund të mos jetë një personazh i famshëm për shumicën e njerëzve, ai është për fansat e fortë të Bachelor Nation. Mark është babai i Kelsey Anderson, i cili fitoi sezonin më të fundit të The Bachelor. Kelsey tani është fejuar lumturisht me Joey Graziadei, pasi ra në dashuri në sezonin 27 të Bachelor.

Shikuesit e Kombit Bachelor e takuan Markun për herë të parë gjatë datës së lindjes së Kelsey-t. Kelsey foli për vdekjen e nënës së saj në fillim të sezonit dhe shprehu mirënjohjen për forcën e Markut. Duket qartë se Kelsey dhe Marku kanë një marrëdhënie të shkëlqyer dhe ai duket se është po aq argëtues sa ajo.

Pas vendlindjeve, shikuesit e Kombit Bachelor filluan të lobojnë që Marku të bëhej Bachelor i Artë i ardhshëm. Gjatë finales së sezonit 27 të Bachelor, Jesse Palmer madje bëri shaka se Mark duhet ta konsideronte rolin. Nëse Marku është gati të jetë Bachelor i Artë, atëherë ai do të ishte kandidati perfekt. Marku është tashmë i njohur me Bachelor Nation dhe e di që procesi mund të funksionojë.