Të dhënat e supozuara të zbuluara të RHUGT të Brandi Glanville dhe Caroline Manzo

Klea

Të dhënat e supozuara të zbuluara të RHUGT të Brandi Glanville dhe Caroline Manzo

Real Housewives Ultimate Girls Trip Sezoni 4 është përfshirë nga polemika. Sezoni ishte menduar të transmetohej në pranverën e vitit 2023. Por Caroline Manzo’s pretendojnë se Brandi Glanville e ka sulmuar seksualisht, e ka pezulluar lirimin për një kohë të pacaktuar.

Tani, përdoruesi i Twitter @thebravobabe ka sjellë detaje të incidentit të supozuar. Detajet vijnë nga komentatori Bravo i njohur si nënat tuaja po shikojnë. Të gjitha këto pretendime janë thjesht pretendime në këtë pikë. Asgjë nuk është konfirmuar. E gjithë kjo është një thashethem.

Caroline dyshohet se e quajti motrën e saj Dina një “q*re”

Thashethemet filluan duke shpjeguar se asnjë nga vajzat nuk ishte e etur që Caroline të mbërrinte. Të gjithë shpresonin të “argëtoheshin dhe të liroheshin” dhe “nuk ishin të sigurt se ajo do të vinte”. Kur Caroline mbërriti, ajo hyri e nxehtë, gjoja e quajti motrën e saj Dina Cantin një “ç*re” dhe duke e akuzuar atë se e kishte tradhtuar burrin e saj disa herë.

Një nga amvisat thuhet se pyeti: “A po e quan vërtet motrën tënde një grua?” dhe kjo ishte kur Brandi u hodh brenda. Brandi supozohet se e dënoi Caroline që fliste në atë mënyrë për motrën e saj dhe të dy u grindën. Caroline qau. Ajo pranoi se burri i Dinës e tradhtoi, por pretendoi se ajo kishte tradhtuar me pesë burra për secilin prej tij.

Vajzat më pas filluan të mendonin se Caroline erdhi vetëm në shfaqje për të hedhur poshtë motrën e saj. Nga atje, “Caroline dhe Brandi u grindën dhe lufta mbaroi.” Më vonë në mbrëmje, të dy filluan të pinin shumë dhe thuhet se filluan të “marrëtonin”. Pas festës, vajzat u mbyllën në banjë. Alex McCord e mbajti këmbën te dera për të parandaluar hyrjen e prodhimit.

Çfarë ndodhi në banjë?

Thuhet se, “Nuk kishte asgjë seksuale atje … shumë të qeshura dhe më pas dikush (me sa duket Caroline) duke thënë ‘Stop se’.” Sapo filloi prodhimi, të gjithë ishin mirë dhe dukeshin “të lumtur”. Vajzat pastaj shkuan në shtrat.

Megjithatë, të nesërmen në mëngjes, prodhimi erdhi në dhomën e Brandi dhe i tha asaj se Caroline pretendonte se ishte prekur në mënyrë të papërshtatshme nga Brandi. “Caroline donte që Brandi të dërgohej në shtëpi ose ajo do të merrte veprime ligjore.” Me sa duket, produksioni u përpoq ta qetësonte Caroline duke i premtuar se nuk do të transmetonte pamjet e puthjes së saj dhe Brandi, por Caroline nuk do të lëvizte.

Brandi u dërgua në shtëpi pasi kaloi një natë në “një hotel të dobët në një pjesë të rrezikshme të qytetit”. Në kujtimet e Brandi-t, nuk kishte “mashtrime… edhe në një mënyrë shakaje”. Kjo ishte kur historia doli në media me Caroline duke akuzuar Brandi për sulm seksual. Bravo kreu një hetim të pafrytshëm dhe “Avokatët janë ende duke e shuar atë mes Brandi dhe Caroline.”

Reagime ndaj thashethemeve Brandi/Caroline

Gretchen Rossi, Brandi dhe Phaedra Parks dyshohet se pohojnë se “nuk ka biznes qesharak [occurred] në banjë”, duke pohuar gjithashtu se Alex nuk do ta mbante kurrë derën mbyllur nëse diçka e rrezikshme po ndodhte. Me sa duket, “Alex nuk ka thënë kurrë se ka parë asgjë, ajo thjesht po qëndron pranë Caroline nga solidariteti.”

Detajet përfunduan me pretendimin se Caroline është ende duke u përpjekur të ndalojë skenat e puthjeve që “të shohin dritën e ditës”. Një fans shprehu mosbesim për serinë e ngjarjeve, duke arsyetuar se “Caroline duket super e rezervuar sa herë që bëhet një pyetje familjare”. Fansja e etiketoi hedhjen e Dinës nga Caroline si “të paqëndrueshme”.

Bravo Babe u përgjigj duke thënë, “Unë nuk jam dakord, por pjesa e Dina-s kam dëgjuar nga 3 persona tani”, duke shtuar, “Unë nuk mendoj se ky sezon do të transmetohet KURRË.” Seria e ngjarjeve gjithashtu pretendoi se babai i Caroline nuk po fliste më me të. Por një fans theksoi se ai ndërroi jetë në vitin 2020.