Të çara në martesën e Kyle dhe Mauricio që lanë të kuptohet për ndarjen e tyre

Klea

Të çara në martesën e Kyle dhe Mauricio që lanë të kuptohet për ndarjen e tyre

Askush nuk i pëlqen të shikojë një martesë të shpalosur nëse nuk jeni një ndjekës i zjarrtë i martesës Amvise të vërteta të Beverly Hills. Për vite, Kyle Richards dhe Mauricio Umanksy kanë qenë çifti perfekt në Bravo. Të dy kanë treguar një front të bashkuar, kanë lënë kohë për interesat e njëri-tjetrit dhe në përgjithësi dukeshin çmendurisht të dashuruar. Mjerisht, kohët e fundit shpërtheu një lajm që mund të njollosë ato momente të lumtura në martesën e Kyle dhe Mauricio.

Shpjegohen thashethemet e mashtrimit

Për vite të tëra, Mauricio u akuzua se kishte shkelur gruan e tij, por këtë herë Kyle ishte ai që u akuzua për pabesi. Syri endacak i Mo-s është vënë në pikëpyetje shumë herë, si në vitin 2013 kur u supozua se ai u pa duke u larguar me një prostitutë. Së fundmi, Mauricio u akuzua se kishte një lidhje me Dorit Kemsley, të cilën të dy e mohuan.

Drita e marrjes në pyetje tani po shkëlqen fort mbi Kyle, i cili u akuzua se kishte një lidhje me këngëtaren e kantri, Morgan Wade. Ka shumë prova që i shtyjnë fansat të besojnë se Kyle mund të ketë vendosur të eksplorojë seksualitetin e saj, duke përfshirë punën në videoklipin e këngëtares. Kyle dhe Morgan gjithashtu kanë tatuazhe të ngjashme në zemër, me Kyle që tha gjatë ribashkimit të sezonit 11: “Kjo zemër është…umm një zemër dhe do të thotë diçka për mua”.

Ata kaluan kohë të ndarë

Kyle ka pasur shumë gjëra në pjatën e saj gjatë viteve të fundit. Karriera filmike e Kyle është rindezur falë ekskluzivitetit të Halloween. Që nga kësti i fundit, Kyle ka udhëtuar gjithashtu për të punuar në The Housewives of the North Pole, How I Met Your Father dhe The Holiday Exchange. Me gjithë këto koncerte të aktrimit, nënës së katër fëmijëve i është dashur të kalojë shumë kohë larg shtëpisë së familjes dhe Mauricio.

Megjithatë, Mo nuk ka qenë as ulur në shtëpi duke thurur. Mo ka drejtuar kompaninë e tij të pasurive të paluajtshme, The Agency, me vendndodhje të shumta. Ai ka filluar shfaqjen e tij në Netflix, Blerja e Beverly Hills, dhe ai është një konkurrent në Dancing With The Stars. Koha e pakët që ata duhet të kalojnë së bashku duket e humbur, dhe së fundmi fansat e panë çiftin duke shmangur ndërveprimin në shtëpinë e tyre.

Fëmijët po zgjedhin anët

Vajza e Kyle, Farrah Aldjufrie, mori pjesë në kushëririn e saj dhe Kim Richards vajza, dasma e Whitney Davis. Ndërsa e gjithë familja ishte e pranishme, Farrah nuk e etiketoi nënën e saj në një foto me njerkun e saj në qershor 2023.

Ishte fare e qartë se pas fotos fshihej një histori, pasi asgjë që bën familja nuk është rastësi. U vu re gjithashtu se Kyle dhe Mo po qëndronin larg njëri-tjetrit, ndoshta duke treguar se kishte tension në familje.

Kyle la të kuptohet se kishte nevojë për liri

Kyle ka qenë një grua e spikatur për Mo, dhe episodet e Real Housewives of Beverly Hills shpesh e tregonin atë duke gatuar, pastruar dhe konvertuar në judaizëm. Megjithatë, edhe me një jetë kaq të privilegjuar, Kyle në mënyrë të përsëritur la të kuptohej se sa kishte filluar të ndihej.

Dëshira për vëmendje është një tregues kryesor se diçka nuk është në rregull brenda martesës. Pas 27 vitesh martesë, Kyle kishte nevojë për hapësirë. Gjatë premierës së sezonit, ishte e qartë se Kyle kishte goditur pikën e saj të thyerjes, duke i thënë Mo se nuk po i përgjigjej më atij apo askujt tjetër për këtë çështje.

Parashikimi i psikikës

Trembëdhjetë vjet më parë, psikika Allison DuBois bëri një parashikim të errët gjatë darkës nga ferri. Në atë kohë, ajo e kishte paralajmëruar Kyle se sapo fëmijët e saj të largoheshin nga foleja, ajo dhe Mo do të kishin pak gjëra të përbashkëta dhe përfundimisht do të largoheshin, duke vënë në dukje: “Ai nuk do të të përmbushë kurrë emocionalisht – kurrë. Dije se ai kurrë nuk do t’ju plotësojë emocionalisht, por ju do të qëndroni me të, dhe ai do të kujdeset për ju. Dhe sapo fëmijët të bëhen më të mëdhenj, nuk do të keni asgjë të përbashkët.”

Në atë kohë, Kyle e hodhi poshtë parashikimin, duke pretenduar se burri i saj ishte shumë i nxehtë për ta injoruar, por tani duket sikur Allison mund të ketë parë vërtet të ardhmen. Çarjet në themel janë aty dhe kanë filluar të ndahen në realitet si për Kyle ashtu edhe për Mo. Shpresojmë që ata të mund të kthehen në rrugën e duhur ose të marrin vendimin përfundimtar për të hequr qafe njëri-tjetrin, por vetëm koha do ta tregojë.