Si është vërtet dyqani i Sutton Stracke?

Klea

Të bësh dhe të mos bësh takime të Sutton Stracke

Ju do të mendoni se Sutton Stracke Amvise të vërteta të Beverly Hills do të ishte pak më mirë në takime, falë rrënjëve të saj jugore dhe duke u bërë një e preferuar e fansave. Sutton ishte një debutues i Gjeorgjisë, i kthyer në socialit 90210, por ende nuk e ka përqafuar botën e gjerë të takimeve. Në fillim të të 20-tave, ajo u transferua në Big Apple si një balerin profesionist aspirues. Por edhe të kesh të gjithë hirin në botë nuk e ka ndihmuar Sutton të arrijë një takim të dytë.

Ndërsa takimi nuk është një arritje e lehtë në këtë kohë dhe epokë, diçka në lidhje me mënyrën se si po shkon Sutton duket e dhimbshme. Midis punësimit të një mbleseri profesionist dhe refuzimit për të shkuar në takime, Sutton-it i pret puna për të.

Këshilla Pro Sutton

Gjatë sezonit 10, Sutton kujtoi kohën kur kishte provuar takimet në internet, duke theksuar se “takimi në internet ishte i vështirë”. Amen, motër! Asgjë në lidhje me rrëshqitjen majtas dhe goditjen e këmbëve nuk duket e këndshme. Gjithçka ndihet shumë e llogaritur dhe inorganike. Gjatë procesit, Sutton krijoi disa rregulla, duke përfshirë “ngasni vetë, pini një gotë verë në një vend të bukur dhe mos hani, planifikoni veshjet e duhura dhe sillni ndihmësin tuaj”. Sutton shpjegoi se ajo kurrë nuk bëri një takim për kafe përmes Real Housewives of Beverly Hills After Show. Unë mund të filloj të kuptoj pse Sutton nuk kishte ndonjë fat – ajo kishte shumë rregulla!

Le të jemi të sinqertë, çfarëdo që ajo ka bërë nuk ka funksionuar aq mirë me të kur bëhet fjalë për seksin e kundërt. E vetmja gjë që unë besoj se ajo ka bërë siç duhet është të marrë disi 300,000 dollarë në muaj alimentacion. Unë do të doja këshilla se si ta bëj këtë, ju lutem!

Këshillat e zbukuruara të Sutton-it e lanë atë vetëm dhe pa një shoqërues të duhur për shumë kohë, por shpresoj që ajo të fillojë të përqafojë dashurinë. Sinqerisht, Sutton më mirë të miratojë grupin e ri të rregullave, sepse ajo po i paguan një qindarkë të bukur Alessandra Conti, 50,000 dollarë plus, për të qenë të saktë, për të gjetur zotin e drejtë.

Sutton duhet të lirohet

Ndërsa merrte pjesë në BravoCon 2023, Sutton deklaroi se ajo kishte dashur vetëm që mblesi i saj ta krijonte atë me “Billies”, të njohura si miliarderë. Këtu e di se jam prerë nga një leckë tjetër sepse mendova se ajo donte të thoshte kodër. Ndërsa ideja ishte argëtuese për t’u menduar, të kërkoja një njeri që bëri miliarda dukej si i cekët, dhe mund të hamendësoj se shumica e burrave e lexuan atë kërkesë. Mjerisht, nuk mendoj se shumë miliarderë janë në kërkim të një gruaje 52-vjeçare. Gjithashtu nuk i ndihmon rastit të Sutton-it që ajo të shfaqet si zonja Priss, e cila nuk mund t’i ndot duart.

Unë do të argumentoja se shumica e burrave me të cilët ajo shkon për verë ndoshta mendojnë se ajo nuk është aq interesante. Pamjet Bravo kanë treguar Sutton të ulur në tryezën e takimeve me një fytyrë guri, në mënyrë të pandërgjegjshme duke u përpjekur t’i kthejë burrat në gur, në mënyrë që ajo të mund t’i shpëtojë vendosjes. Sutton duhet të jetë pak më pak mendjemadh pasi ajo e konsideroi dashurinë e Salit (një takim tjetër verbër) për nënën e tij si një flamur të kuq në vend që të shikojë përfitimet e të pasurit një burrë të kujdesshëm. Disa fansa do të argumentonin se ajo la një të mirë të largohej.

Sutton Përqafon Matchbërsin

Askush nuk do të jetë i përsosur në kërkimin e dashurisë, por Sutton e ka të vështirë të fitojë atë takim të dytë të pakapshëm. Gjatë episodit 11, pronarja e butikut tregoi se ajo kishte shënuar me sukses një takim të dytë, me Steve që me krenari njoftoi se kishte një punë. Biondja pranoi se kanë shumë gjëra të përbashkëta, duke ndarë pasionin e tyre për karaoken. Ky takim i fundit tregoi se Sutton me të vërtetë i jepte një shans takimit të saj, i cili përfshinte disa komplimente.

Dyshja kanë dërguar mesazhe përpara dhe mbrapa, që është një kthesë e shkëlqyer e ngjarjeve sepse Sutton duket se po kënaqet. Më parë, Sutton kishte refuzuar t’i komplimentonte takimet e saj dhe shpesh rrëmbeu gjithçka rreth tyre. Takimi i fundit tregoi se Sutton ishte më shumë nga vetvetja: qesharake, çuditëse, shoqëruese dhe llafazane. Ky është Sutton që duhet të shfaqet në çdo takim, jo ​​gruaja e qetë dhe e udhëhequr nga sjelljet që urren Magic Majk.