Taylor Swift

Klea

Taylor Swift paralajmëron me lojëra Travis Kelce me një shania Twain Tee

Taylor Swift paralajmëron me lojëra Travis Kelce me një shania Twain Tee

Taylor Swift me sa duket i dërgoi një mesazh flirt interesit të përfolur të dashurisë, Travis Kelce, të martën kur ajo doli në NYC duke tundur një bluzë vintage Daydreamer të stampuar me veprën artistike dhe titullin e hitit të Shania Twain, “Any Man of Mine”. Bluza shitet me pakicë për 88 dollarë.

Taylor Swift

Twain përshkruan kapjen e saj ideale në single-in e vitit 1995, një burrë që do ta trajtonte siç duhet, do të pranonte të metat e saj dhe do të përqafonte veçoritë e saj, ndër të tjera.

Tekstet përfshijnë, “Mund të jem vonë për një takim – kjo është mirë / Por më mirë të jetë në kohë” dhe, “Kur i gatuaj darkën dhe e djeg të zezë / Ai më mirë të thotë: “Mmmm, më pëlqen kështu.”

Taylor Swift

Swift u duk se një prej modeleve të saj muzikore i bëri një thirrje, siç bëri në TikTok, në vitin 2021. Superylli i popit ftoi gjithashtu Twain në turneun e saj Eras, në fillim të këtij viti.

Swift ka dhënë sugjerime për jetën e saj personale në zgjedhjet e kaluara të modës, dhe me sa duket vazhdon ta bëjë këtë teksa thashethemet qarkullojnë për romancën e saj me yllin e NFL.

Taylor Swift

Muajin e kaluar, Swift mbante një gjerdan të kushtueshëm Foundrae që përmbante një opal, e Kelces guri i lindjes, mes spekulimeve të hershme se dyshja ishin në lidhje. Këngëtarja e “Love Story” mori ngjyrat e Kansas City Chiefs duke mbështetur Kelce nga një suitë e stadiumit Arrowhead, në fund të shtatorit. Ajo tundi një xhaketë xhakete Chiefs të shoqëruar me atlete New Balance të kuqe, të zeza dhe të bardha teksa u fotografua duke brohoritur për burrin e saj të ri. Swift dhe Kelce u panë së bashku për herë të parë, pasi u larguan nga loja.

Taylor Swift

e Swift-it Atletet janë gjithashtu të preferuarat e të famshmëve, Sofia Richie, Kaia Gerber, Storm Reid dhe Emily Ratajkowski. Vitin e kaluar, Adele u rrëmbye në top të ulët teksa ndiqte një ndeshje të Lakers, gjatë bashkëpunimit të të dashurit të saj, Rich Paul me kompaninë.

Kelce mbërriti në të njëjtën lojë duke veshur një ansambël xhins nga KidSuper Studios, të cilin marka e quajti grupi Bedroom Painting i vitit 1989 për të nderuar albumin e ardhshëm të këngëtares “1989 (Taylor’s Version)”.

Bethenny Frankel

Romanca e përfolur e dyshes me sa duket filloi më pas Kelce u përpoq të jepte Swift numrin e tij të telefonit në një byzylyk miqësie në Eras Tour në korrik.